DeJuano Collinso organizme aptikta marihuanos
DeJuano Collinso organizme aptikta marihuanos
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Tarptautinė krepšinio federacijos (FIBA) Drausmės komitetas diskvalifikavo Kauno „Žalgirio“ gynėją DeJuaną Collinsą 3 mėnesiams, nuo balandžio 3 iki liepos 2 d., dėl draudžiamų preparatų vartojimo.

Antradienį FIBA Drausmės komitetas atsiuntė raštą, kuriame informavo „Žalgirio“ klubą, kad dopingo kontrolės pareigūnai Collinso organizme aptiko stimuliatoriams priskiriamų kanapių. Krepšininkui uždrausta dalyvauti tarptautinėse ir nacionalinėse varžybose. 

Šio verdikto sulaukusi „Žalgirio“ klubo valdyba svarstys dėl tolesnės amerikiečio karjeros komandoje.

Kanapės, dar žinomos kaip marihuana ar „žolė“ – lengvas narkotikas, populiarus tarp jaunimo.

Už draudžiamų preparatų vartojimą krepšininkui grėsė diskvalifikacija iki 2 metų. Tačiau atsižvelgus į Collinso teiginį, kad šis draudžiamas preparatas atsitiktinai pateko į jo organizmą, kad patyręs žaidėjas dėl to gailisi ir į kitas aplinkybes, FIBA Drausmės komitetas sušvelnino bausmę iki 3 mėnesių.

„Gaila, kad taip atsitiko su patyrusiu, profesionaliu žalgiriečiu. Aš buvau perspėjęs Collinsą, kad jis nedraugautų su įtartinų asmenų kompanija iš Vilniaus. Turėjau informacijos, kad jie stengsis išprovokuoti mūsų komandos žaidėją. Neatmetu versijos, kad toks dopingo kontrolės testas – tos kompanijos veiklos rezultatas“, – teigė „Žalgirio“ klubo savininkas Vladimiras Romanovas.  

Rodyti komentarus
Atrinkti (7) Visi (242)
http://www.youtube.com/watch?v=X-u4CFXIu...

linkėjimai colinsui gero rukymo ...

Ganjamenas žalias . visas žalgaris tikri rastafariu rumai žali kaip kanapės
2012-04-04
-2
Atsakyti
trexspx tas DC sudo vertas . janavicius2 nebent. bet ryfaniu kelnes pilnos laimes delto. nepamirskit kai eurolygoj 2 matchus zaide zalg be weemso 1 matcha be popo berots ir tai prakiso per savo durnuma. o sudrytis kazkox pilna sudetim kur nuo kedainiu ir asseco prokom autsaideriu padaryti liko.


Ar seniai cia nuo kazaku,Siauliu pasikrovet?Skleroze dar turetu ankstoka buti,matos kad mokslus dar kremti!
2012-04-04
+4
Atsakyti
Dangislenku_plytmeisteriaiPrasikaltesNa ką, girtuoklėlis ir narkomanas skrenda iš komandos. : D Kaip sakant, koks klubas, tokia ir komanda, o romka su savo perliukais jau seniai nestebina savo psichika :DCituoju tave: "koks klubas tokia ir komanda" ,tai sakyk ka tu rukei??? Cj nesupratai ,kad vienodus dalykus parasei...Su Tavim nera ka diskutuoti, jei neskiri kas yra klubas, o kas - komanda :))) panarsyk internete, gal suprasi :)))


O su tavim yra? Nesmirdek cia man.
2012-04-04
-3
Atsakyti
Dangisvidas5ReFuNvidas5bigZ12visi zk zaidejai susede rateliu patraukia zole ir pasnioja kokaina tik kad dc parisoTegul bus pagal tave. Bet net jei taip, tai jie net apsisnioje sugeba dulkinti rk. Tai kokia po to komanda ta RK, jei netg apsisnioje Zalgirieciai dauzo jus kaip nori? -DDDTu mąstai tiesiog ĮSPŪDINGAI! Žalgiris Rytą nugalėtų 2 taškais tu ir vėl sakytum, kad mus daužo kaip nori? :DDAtleisk, bet kada Rytas buvo nugaletas tik 2 tsk., paskutini karta? Paskutiniu metu jis buvo dauzomas triuskinanciais skirtumais.jei LR gavo triuškinančiu 12 taškų skirtumu, tai ir žk buvo sutriuškinti Šiaulių, nes pralošė 11 tšk :)))


4-1 cia lygi kova? O paskutines serijos rungtynes per jus deliojo kas nori.
2012-04-04
-2
Atsakyti
Kai kurie tai tikrai nesupranta ką šneka, kaip Ribokas sako žaidėjai už aikštelės ribų šiukšlinasi... Kurie čia? Mes iš vis nežinom kas ten buvo su Šalenga, jei to draudžiamo preparato kurio jo organizme rado net masažo aliejuje būna. O dėl DC... Tai visi tie juodžiai patraukia, jau minėjau Gistas, Mossas, neabejoju, kad ir Roberts su Rice nešventieji, tiesiog reik žinot kada galima tai daryti, o DC ryškiai užtraukė nelaiku, per mažai laiko buvo likę iki varžybų, po kurių jį patikrino.
2012-04-04
-4
Atsakyti
vidas5ReFuNvidas5bigZ12visi zk zaidejai susede rateliu patraukia zole ir pasnioja kokaina tik kad dc parisoTegul bus pagal tave. Bet net jei taip, tai jie net apsisnioje sugeba dulkinti rk. Tai kokia po to komanda ta RK, jei netg apsisnioje Zalgirieciai dauzo jus kaip nori? -DDDTu mąstai tiesiog ĮSPŪDINGAI! Žalgiris Rytą nugalėtų 2 taškais tu ir vėl sakytum, kad mus daužo kaip nori? :DDAtleisk, bet kada Rytas buvo nugaletas tik 2 tsk., paskutini karta? Paskutiniu metu jis buvo dauzomas triuskinanciais skirtumais.


jei LR gavo triuškinančiu 12 taškų skirtumu, tai ir žk buvo sutriuškinti Šiaulių, nes pralošė 11 tšk :)))
2012-04-04
-7
Atsakyti
lenku_plytmeisteriaiPrasikaltesNa ką, girtuoklėlis ir narkomanas skrenda iš komandos. : D Kaip sakant, koks klubas, tokia ir komanda, o romka su savo perliukais jau seniai nestebina savo psichika :DCituoju tave: "koks klubas tokia ir komanda" ,tai sakyk ka tu rukei??? Cj nesupratai ,kad vienodus dalykus parasei...


Su Tavim nera ka diskutuoti, jei neskiri kas yra klubas, o kas - komanda :))) panarsyk internete, gal suprasi :)))
2012-04-04
+6
Atsakyti
AmberisO Zalgiris dabar dar gali pasimt nauju zaideju?


Nebegali jau registruot nauju zaideju :)
2012-04-04
-1
Atsakyti
:DDDDDd Romka pz :DD pramusa :D o colinsas tai bbdejas,mldc :D
2012-04-04
-1
Atsakyti
O Zalgiris dabar dar gali pasimt nauju zaideju?
2012-04-04
-4
Atsakyti
vidas5ReFuNvidas5bigZ12visi zk zaidejai susede rateliu patraukia zole ir pasnioja kokaina tik kad dc parisoTegul bus pagal tave. Bet net jei taip, tai jie net apsisnioje sugeba dulkinti rk. Tai kokia po to komanda ta RK, jei netg apsisnioje Zalgirieciai dauzo jus kaip nori? -DDDTu mąstai tiesiog ĮSPŪDINGAI! Žalgiris Rytą nugalėtų 2 taškais tu ir vėl sakytum, kad mus daužo kaip nori? :DDAtleisk, bet kada Rytas buvo nugaletas tik 2 tsk., paskutini karta? Paskutiniu metu jis buvo dauzomas triuskinanciais skirtumais.


12 taškų ar kiek ten buvo... KAAAAAAI SUTRIUŠKINOT :D Kam jau kam bet jums reikėtų patylėt, pamenu net ir po 2 iš eilės jūsų tuščių sezonų kai Rytas visad ėmė LKL jus kiekvieną kart sakėt kad Žalgiris stipriausias. Po tokių komentarų tai net verkt noris iš liūdesio kokie žmonės LT gyvena
2012-04-04
+4
Atsakyti
Anonimas
Na ir komanda:Anabolikas,Narkotiku megejas,Minedas pz

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-04-04
+5
Atsakyti
Zole zolei nelygi. Bet..:

Marijuana is considered mildly hallucinogenic due to it's affects on short term memory. Depending on the strain, marijuana can be either a stimulant or depressant. Sativa strains are stimulants, while Indica strains, because of having CB, another psychoactive cannabinoid which has a sedative effect, are depressants.
2012-04-04
Atsakyti
PrasikaltesNa ką, girtuoklėlis ir narkomanas skrenda iš komandos. : D Kaip sakant, koks klubas, tokia ir komanda, o romka su savo perliukais jau seniai nestebina savo psichika :D


Cituoju tave: "koks klubas tokia ir komanda" ,tai sakyk ka tu rukei??? Cj nesupratai ,kad vienodus dalykus parasei...
2012-04-04
-3
Atsakyti
Aye
Na ką, girtuoklėlis ir narkomanas skrenda iš komandos. : D Kaip sakant, koks klubas, tokia ir komanda, o romka su savo perliukais jau seniai nestebina savo psichika :D
2012-04-04
-1
Atsakyti
samhainvidas5samhainvidas5aršusis RytfanisEsu skaites, kad zole nelygu zolei. Yra net tokios, kuri agresija sukelia, bent taip skaiciau. Paciam to neteko patirti. O pvz. vairuojant, nuo zoles reakcija susilpneja net labiau nei nuo alkoholio equivalento. Pripazintas faktas. Be to, kiekvieno zmogaus organizmas, reaguoja i marfusha individualiai. Taip, kad neaiskau, kaip yra istikro...stimuliuoja ar slopina ta marihuana???Visu kanapiu veiklioji medziaga yra ta pati - THC. Tai nemanau, kad konkreti kanapiu rusys gali sukelt agresija. Visai kas kita yra suvartotas kiekis. Dideles dozes (ypac maisant su alkoholiu ar kitais narkotikai) tikrai gali aptemdyt prota, net sukelt kazka panasaus i LSD bad tripus.


Tikrai parukau labai retai ir gal ne tokiais kiekiais, kaip aprasai, todel negaliu tvirtinti nei vienai, nei kitaip. Pirmam komentare, as tik parasiau savo pamastymus ir tai, ka jauciu as, kai uztraukiu duma. Asmeniskai mane, zole slopina ir nuteikia taikai ir ramybei. Nejauciu nei pykcio, nei agresijos. Gal kitiems kiek kitaip. Tu teisus, kad veiklioji medziaga yra THC, tik kaip jau rasiau, manau, kad kiekvieno zmogaus nervu sistema priima sia medziaga skirtinga ir reakcja i ja gali buti absoliuciai skirtinga.
2012-04-04
+5
Atsakyti
gal geriau nebesneketu jis,buvo buvo,atleidai sutaupei pinigo ir ramu,pazadejai koki avansa motyvacini zaidejams is dc algos menesio,ir ura,o dabar net neisivaizduoju kokios nuomones zaidejai apie visa tai,negerai yra viduje matosi zaideju zaidime,tiek su siauliais be ugnies lose,oj problemu daug yra,ir psichologiniu,ir zaidejai ne i save panasus,vienu zodziu,romka pailsek nuo zalgirio,finansuok ji,ir duok zmonems normaliems dirbti,islosi patikek,ir bus pragriesas,pradek nuo vadybos rimtos,ir trenerio,imk jaunima duok lost,ir pasiimk 4 gerus akim deganciom legionierius
2012-04-04
-2
Atsakyti
vidas5samhainvidas5aršusis RytfanisEsu skaites, kad zole nelygu zolei. Yra net tokios, kuri agresija sukelia, bent taip skaiciau. Paciam to neteko patirti. O pvz. vairuojant, nuo zoles reakcija susilpneja net labiau nei nuo alkoholio equivalento. Pripazintas faktas. Be to, kiekvieno zmogaus organizmas, reaguoja i marfusha individualiai. Taip, kad neaiskau, kaip yra istikro...stimuliuoja ar slopina ta marihuana???


Visu kanapiu veiklioji medziaga yra ta pati - THC. Tai nemanau, kad konkreti kanapiu rusys gali sukelt agresija. Visai kas kita yra suvartotas kiekis. Dideles dozes (ypac maisant su alkoholiu ar kitais narkotikai) tikrai gali aptemdyt prota, net sukelt kazka panasaus i LSD bad tripus.
2012-04-04
+2
Atsakyti
ReFuNvidas5bigZ12visi zk zaidejai susede rateliu patraukia zole ir pasnioja kokaina tik kad dc parisoTegul bus pagal tave. Bet net jei taip, tai jie net apsisnioje sugeba dulkinti rk. Tai kokia po to komanda ta RK, jei netg apsisnioje Zalgirieciai dauzo jus kaip nori? -DDDTu mąstai tiesiog ĮSPŪDINGAI! Žalgiris Rytą nugalėtų 2 taškais tu ir vėl sakytum, kad mus daužo kaip nori? :DD


Atleisk, bet kada Rytas buvo nugaletas tik 2 tsk., paskutini karta? Paskutiniu metu jis buvo dauzomas triuskinanciais skirtumais.
2012-04-04
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.