Komentaras: Kodėl Collinso bėdos nebestebina

2012-04-04 11:50
Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ korespondentas

DeJuanas Collinsas „Žalgiryje“ turi daugiau laisvės nei kiti žaidėjai
DeJuanas Collinsas „Žalgiryje“ turi daugiau laisvės nei kiti žaidėjai
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Praėjusioje serijoje jūs matėte: 35-ąjį gimtadienį atšventęs DeJuanas Collinsas nušalintas nuo Kauno „Žalgirio“ komandos. Kol jo komandos draugai ruošėsi rungtynėms su Maskvos CSKA, amerikietis apsvaigęs grįžo į Vilnių.

Praėjus vos kelioms dienoms, Collinsas pakliuvo į televizijos ekranus, kai buvo sulaikytas neblaivus vairuojantis automobilį vidury nakties. Šie nuotykiai amerikiečiui rimčiau neatsirūgo – jis išsaugojo vietą „Žalgirio“ komandoje ir toliau laisvomis nuo krepšinio dienomis linksmino Kauno barų bei restoranų lankytojus.

Šioje serijoje matysite: vakarėlių liūtas toliau nerimsta. Jo organizme aptikta marihuanos, liaudyje „žole“ žinomos. Už tokį nusižengimą tarptautinė krepšinio federacija skyrė 3 mėnesių diskvalfikaciją. Vietą komandoje Collinsas vis dar turi.

Jeigu reiktų kurti muilo operą, „Žalgiris“ galėtų pasiūlyti bent kelias siužeto linijas, o Collinsas būtų pagrindinis veikėjas. Charizmatiškas, kai nori toks būti, mylimas merginų ir moterų, tačiau vis linkęs įsivelti į problemas, kurios filmui garantuotų gerus reitingus.

Tai, kad Collinsas nėra šventasis už aikštės ribų, seniai yra vieša paslaptis. Anksčiau jį prilaikydavo Marcusas Brownas, vyresnis už Collinsą žaidėjas, ir bene vienintelis jo autoritetas.

Šiemet? Kokie gali būti autoritetai, kai tavo draugas – pats klubo savininkas Vladimiras Romanovas?

Po to, kai Collinsas buvo nušalintas nuo komandos po incidento Kazanėje, žalgiriečiams skrendant į Maskvą Collinsas su klubo savininku lėktuve vaišinosi tauriaisiais gėrimais. Visa tai – matant kitiems komandos nariams!

Kas gi nesidžiaugtų tokiais santykiais su savo bosu? Sugeriu ir nematau problemos.

Bet kuris kitas žaidėjas, gavęs vyriausiojo trenerio spyrį į užpakalį, būtų išvytas iš komandos. Tačiau porą savaičių „atgailavęs“, Collinsas sugrįžo į komandą lyg niekur nieko. „Nuostabus“ jausmas treneriui – matyti, kad tavo žodis čia ne galutinis. Kad sportinio režimo nuolat nesilaikantis sportininkas net išvytas sugrįžta.

„Puikus“ pavyzdys jaunimui – galite gerti į sveikatą, jūsų iš komandos už tai neišmes. Reevesas Nelsonas per tą Kaune praleistą mėnesį ko gero ir prisimins tik linksmybes su Collinsu.

Sugrįžęs į komandą, Collinsas tikrai netapo šventuoju. Jis dar kelis kartus buvo išvytas iš treniruočių, kai į jas atėjo „šiltas“. Vėl – „puikus“ pavyzdys jaunimui. 

Todėl kai antradienį klubas paskelbė, kad žaidėjo organizme aptikta kanapių, tai tikrai nenustebino. To buvo galima tikėtis. Kai jauti už savęs klubo savininko palaikymą, kodėl gi neleidus sau mėgautis gyvenimu?

Kad Collinsas įkliuvo su marihuana kraujyje, „Žalgiris“ sužinojo dar gerokai iki tol, kol apie tai paskelbė viešai. Todėl iš Kauno „Baltų“ buvo pakviestas Žygimantas Janavičius, todėl Marko Popovičius vis dažniau buvo bandomas įžaidėjo pozicijoje.

Balandžio 3-ąją Collinsas gavo oficialią trijų mėnesių diskvalifikaciją ir šį sezoną tikrai nebežais. Kitą? Kodėl gi ne. 

Save itin mylinčiam režisieriui diriguojant, serialas tęsiasi. Įsijunkite mus kitą kartą.


Rodyti komentarus
Atrinkti (6) Visi (124)
to trommos
Esi bukas, jei ne romanovo milijonai dabar zalgiris su tais keliais savivaldybes skirtais milijonais kapstytusi kazkur lkl lenteles vidury, o eurolyga matytmem kaune kaip savo ausis, aisku kitas dalykas apgailetnas romanovo vadovavimas, bet pakentekim.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-04-05
Atsakyti
Straipsnio pavadinimas (arba glaustas reziume) galetu but:

" Kauno mokesčių mokėtojų pinigai "nueina" juodaodžiams ant kanapių"...
2012-04-05
Atsakyti
ramas
Dar Straipsnis, apgailetinas ir visi zinome kokia proga suregztas, nes yra faktas, kad colinsas su romanovu negere, colinsas dar pries varzybas grizo is kazanes vienas:-) ir atskirai nuo komandos

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-04-05
Atsakyti
ramas,
Ir dar kas liecia pati colinsa tai jo komandoje but nebeturetu... per daug prakolu per metus... deja savininkas ne as.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-04-05
Atsakyti
jau antras per antrą sezoną kitą sezoną ateis eilė JAvtokui Jankunui ar Kalniečiui ,o neduok diev
2012-04-04
-2
Atsakyti
Nu as visiskai tom nenustebes.pergaale neskina tai nors su zolite gauna palaimos :D
2012-04-04
Atsakyti
žalgirio žaidėjai guls kryžium už vilniaus čigonu taboro išsaugojima
2012-04-04
-1
Atsakyti
tai žinoma colinsas drauge su valode paruko kartas nuo karto . tuomet viskas aišku kodėl valodė toks atrautas
2012-04-04
Atsakyti
Tegul dar diskvilikoja Salenga juk juo arklio ruoza gasdina zmones tuo labiau vaikus atejusius i runktines
2012-04-04
Atsakyti
kazino ir klubeliuose daznai pusgirti pamatyt galima budavo o ir tie kas su zole neprasilenkia ne karta pasakojo kad tie juodzkiai kur su dc trinasi pirkdavo irgi ten pat. miestas nedidelis visi viska zino. tik va kad is miesto ribu islindo jau negrazu.,,,,,, pernai salenga su kazkuo paruke, db colinsas. kazkas negerai toi komandoi
2012-04-04
+1
Atsakyti
Na gali Zalgiris dabar zaisti uz tabora pradeti ir kiek tada remeju butu is narkomanijos pasaulio :D bet tai senai buvo aisku apie Zalgirio narkomanus juk net skanduote ju ZALIA BALTA jau atspindis to yra. Zalia - zole, o balta heroinas :D aisku cia ant juoku sitas ( o gal ir ne? ) , bet siaip daro nepagarba sitas Collinso poelgis visam Lietuvos krepsiniui, kuris ir taip jau pradeda nykti, kad ir kaip gaila butu tas.
2012-04-04
Atsakyti
grustnyjKaravanasgrustnyj Pritariu tau . Aš perskaitęs pagalvojau : Iš kur žino ,kad DC geria su Romanovu ? Ar neina į treniruotes arba ateina į treniruotes girtas . Daug labai paistalų .P.S Labai prajuokino ,kad Vilnius čia kaltas :D Ar kaip šioje frazėje : ''Aš nekaltas - aplinka kalta'' :DMano variantas vienintelis - kažkuriam žalgiriečiui nusibodo cirkas ir jis tyliai visą informaciją perduoda žiniasklaidai :) Žalgirietis - gali būti ne pats žaidėjas, o kas nors iš vadovybės ar dar koks velnias, kuris visada randasi prie pagrindinio Žalgirio gyvenimo. O dėl Vilniaus - jau atrodo, kad Romanovą kadaise iš Vilniaus išvijo, todėl vis Vilnius neįtinka... Nors... Banko filialus Vilniuje turi, tada nežinau :)


nu ir zjbs kad atsirado pagaliau zmogus kuris papasakoja koks cirkas dedasi komandoj.zmones tada bent kiek suvoks kodel komanda visa sezona shude murkdosi.
2012-04-04
+1
Atsakyti
ne nu Jonas žurnalistas neblogas ir FAKTŲ tikrai neišgalvos... kitas reikalas kaip traktuojamas Kolinzo "gėrimas" su savininku... Aš manau, kad skrendant lėktuvu, Romanovas pasikvietė pokalbiui coliuką, nes pribrendo reikalas anam paaiškint kai ką... Ką jis aiškino NIEKAS nežino... O kad išgėrė čerkutę bekalbėdami, tai nemato jokios tragedijos... Nenugirdė gi jo Romanovas... :D
2012-04-04
Atsakyti
Lavezzi
Patinka man Jono Miklovo issityciojamai is zalgerio. Taip ir toliau Joneli!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-04-04
Atsakyti
Karavanasgrustnyj Pritariu tau . Aš perskaitęs pagalvojau : Iš kur žino ,kad DC geria su Romanovu ? Ar neina į treniruotes arba ateina į treniruotes girtas . Daug labai paistalų .P.S Labai prajuokino ,kad Vilnius čia kaltas :D Ar kaip šioje frazėje : ''Aš nekaltas - aplinka kalta'' :D


Mano variantas vienintelis - kažkuriam žalgiriečiui nusibodo cirkas ir jis tyliai visą informaciją perduoda žiniasklaidai :) Žalgirietis - gali būti ne pats žaidėjas, o kas nors iš vadovybės ar dar koks velnias, kuris visada randasi prie pagrindinio Žalgirio gyvenimo. O dėl Vilniaus - jau atrodo, kad Romanovą kadaise iš Vilniaus išvijo, todėl vis Vilnius neįtinka... Nors... Banko filialus Vilniuje turi, tada nežinau :)
2012-04-04
Atsakyti
grustnyj


Pritariu tau . Aš perskaitęs pagalvojau : Iš kur žino ,kad DC geria su Romanovu ? Ar neina į treniruotes arba ateina į treniruotes girtas . Daug labai paistalų .

P.S Labai prajuokino ,kad Vilnius čia kaltas :D Ar kaip šioje frazėje : ''Aš nekaltas - aplinka kalta'' :D
2012-04-04
Atsakyti
hmzis kur tokios zinios, kad jis gere su romka ? kas cia per lryto zurnaliugu isvedziojimai? Kaip man uzknyso tie purvu metymaisi . Kuo toliau tuo labiau as pradedu nekest to krepsinio ir visos Pletkininku Lietuviu tautos


Kaip bloga naujiena apie Žalgirį - iškart Ryto užsakyta? Kokia nauda Rytui iš šito? Sužlugdys Žalgirį? Jis pats susinaikins greičiau su tokiom nesamonėm...
2012-04-04
Atsakyti
Esu rytfanis, bet tolerantiškas Žalgirio atžvilgiu, todėl galiu objektyviai vertinti šį komentarą. Tokius faktus, kad DC geria kartu su VR tikrai nemaniau. Jei jau komandoje vyksta tokie dalykai - žmonės, atsipeikėkit, nebus gerų rezultatų komandoje. Net vien dėl to, kad kuo DC geresnis už kitus žalgiriečius, kad pats Dievas Romanovas geria su juo? Pirmoji problema šioje situacijoje - psichologija. Natūralu, kad kiti žalgiriečiai gali nepasitikėti nei DC, nei vbadovybe. Taip pat prasideda barniai tarpusavy (kas matėsi rungtynėse su Šiauliais, kai net tokie "super" žaidėjai kaip Klimavičius aiškina kaip reikia žaisti tokiems žaidėjams kaip Kalnietis). Treneris tokiose situacijose atsiduria tarp dviejų ugnių. Galite netikėti manim.
2012-04-04
Atsakyti
hmz
is kur tokios zinios, kad jis gere su romka ? kas cia per lryto zurnaliugu isvedziojimai? Kaip man uzknyso tie purvu metymaisi . Kuo toliau tuo labiau as pradedu nekest to krepsinio ir visos Pletkininku Lietuviu tautos
2012-04-04
-1
Atsakyti
Bet jis jau ne pirma straipsni toki panasu apie Zalgiri paraso...


Jis žurnalistas. Jis neturi apie kažką rašyti? Ar populiariausioje Lietuvos komandoje negali būti blogų dalykų? Tereikia pasikapstyti savo galvoje ir pasakykite, kurios komandos savininkas didžiausias cirkininkas?
2012-04-04
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.