Balandžio antrąją Kaune ir Radviliškyje startavo Nacionalinės moterų krepšinio lygos (NMKL) ketvirtfinaliai. Pirmose akistatose pergales šventė svečiai.

Kaune vietos KM „Aisčiai“ rezultatu 53:74 nusileido Vilniaus „Tiketos“ ekipai. Vilnietės susitikime atkovojo net 79 kamuolius (KM „Aisčiai“ – 45) ir vedamos Kristinos Palaimaitės jau po dviejų kėlinių turėjo 15 taškų pranašumą – 38:23.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė, tad galingai puldamos vilnietės prieš atsakomąją dvikovą namuose susikrovė solidų pranašumą – 74:53.

KM „Aisčiai“: A. Kievišaitė 21, L. Stankevičiūtė ir J. Razukevičiūtė po 9.

BC „Tiketa“: K. Palaimaitė 18 (24 atk. kam., 4 bl.), E. Bruklytė 13 (17 atk. kam., 4 bl.), G. Urniežiūtė 12, G. Buragaitė 10 (11 atk. kam.).

Kitame ketvirtfinalyje, kuris vyko Radviliškyje, po pirmos akistatos tarp šeimininkių ir Jonavos atstovių, galima sakyti, visa drama laukia atsakomosiose rungtynėse. „Radviliškis“, nors prieš didžiąją pertrauką ir turėjo 15 taškų deficitą (23:38), antroje dvikovos dalyje sukaupė visas jėgas ir beveik ištirpdė viską, ką buvo praradę per pirmas 20 minučių. Galutinis rezultatas – 58:57 jonaviečių naudai.

„Radviliškis“: K. Jatulytė 21 (10 atk. kam.), A. Macaitytė 14.

„Jonava“: J. Marcinkevičiūtė 21 (7 per. kam.), S. Gaudinskaitė 11 (9 atk. kam.).

Abiejų porų atsakomosios rungtynės vyks balandžio 6 dieną.