Paskutinę akimirką į Baltijos krepšinio lygos (BBL) ketvertą įšokę šiauliečiai iškovojo bronzą. Šeštadienį kovoje dėl trečiosios vietos "Šiauliai" 97:87 (21:24, 26:12, 24:25, 26:26) įveikė "Ventspils" klubą iš Latvijos.

Šį sezoną abu tarpusavio mačus laimėjo "Ventspils" daugiau nei 20 taškų skirtumu. Tačiau svarbiausiame mače pranašesni pasirodė "Šiauliai".

Lietuvos krepšininkai dominavo nuo antrojo ketvirčio vidurio. Iki tol pirmaujanti komanda keitėsi net 16 kartų, tačiau šiauliečiai laimėjo atkarpą 10:0 ir pabėgo į priekį 37:29.

Pirmauti 11 taškų skirtumu (47:36) po dviejų kėlinių šiauliečiams netrukdė tragiškas baudų pataikymo procentas. Per 20 minučių 17 kartų baudas metę "Šiauliai" realizavo vos 5 metimus.

Audrius Danusevičius pelnė 9 taškus per trečiąjį kėlinį ir labiausiai prisidėjo prie to, kad "Šiauliai" įgytų 15 taškų pranašumą - 66:51.

Visgi svečiai iš Latvijos pripažinti "Šiaulių" pergalės neketino. Dar trečiojo kėlinio pabaigoje technine pražanga nubaustas buvo Žydrūnas Urbonas, o po pražangos 7 taškus iš eilės pelnęs Justine'as Love'as sumažino skirtumą iki 7 taškų - 59:66.

"Ventspils" krepšininkams per paskutinįjį kėlinį keletą kartų pavyko priartėti iki 5 taškų skirtumo (72:77, 75:80, 77:82). Tačiau 10 Arvydo Čepulio taškų neleido latviams priartėti iki pavojingos ribos, o per paskutiniąsias dvi minutes sėkmingai baudas metę šiauliečiai triumfavo mažajame finale.

Nuotr. BasketNews.lt
"Šiauliai": Audrius Danusevičius 17 taškų (16 minučių, 7/8 dvitaškių), Arvydas Čepulis 15, Žydrūnas Urbonas 14 (8 atkovoti kamuoliai), Darius Pakamanis 13, Artūras Jomantas (6 atk. kam.) ir Michailas Anisimovas (6 atk. kam.) po 9, Šarūnas Vėlius 8, Tomas Balčiūnas 7, Robertas Giedraitis 3, Vaidas Pauliukėnas 2.

Ant atsarginių "Šiaulių" suolelio be sportinės aprangos sėdėjo Rolandas Vaičiūnas.

"Ventspils": Justinas Love'as 21 (7 atk. kam.), Brentas Wrightas 20, Mike'as Lenzly 17, Janis Blumas 8... Kęstutis Šeštokas 3 (5 min., 1/3 tritaškių).

Po finalinės sirenos "Šiauliams" buvo įteikti bronzos medaliai bei trečiosios vietos taurė. Tačiau labiausiai šiauliečiai tikriausiai džiaugėsi pinigine premija. Prieš finalinį ketvertą kalbėję apie 7500 eurų prizą (ketvirtoji vieta), "Šiauliai" gavo dvigubai didesnę sumą - 15 000 eurų.

2005-04-17 16:47
NETIKEJAU ka jie gali laimeti pries WENSPILS!!! bet cia tiek klaidu kad baisu:))) "kad "Šiauliai" įgytų 15 taškų pranašumą - 64:51" palei mane tik 13,paskuj "o po pražangos 7 taškus iš eilės pelnęs Justine'as Love'as sumažino skirtumą iki 7 taškų - 57:66" palei mane 9 taskai:)))
2005-04-17 13:48
NU cia tai cool
tas pats kai 03/04 metu LKL sezone Zalgiris 2. Rytas 3. Siauliai nu cia tai pavare finale siauliai o cia klaidu parasyta tai daug
Po finalinės sirenos "Šiauliams" buvo įteikti bronzos medaliai bei trečiosios vietos taurė. Tačiau labiausiai šiauliečiai tikriausiai džiaugėsi pinigine premija. Prieš finalinį ketvertą kalbėję apie 7500 eurų prizą (ketvirtoji vieta), "Šiauliai" gavo perpus didesnę sumą - 14 000 eurų
jei perpus didesne tai 7500+7500=15000 o parasyta 14000 nors ir siauliai laimejo 15000 tai matosi foto :)