Trečią pergalę iš eilės Didžiosios Britanijos lygoje iškovojo Plimuto „Raiders“ (20-5) ekipa, kurioje rungtyniauja Tomas Janušauskas. Ji išvykoje 100:93 (24:32, 24:24, 24:20, 28:17) įveikė Milton Keinso „Lions“ (8-18) krepšininkus.

Janušauskas per 21 minutę pelnė 7 taškus (3/4 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, tačiau užsidirbo 1 bloką, 5 kartus prasižengė bei surinko 8 naudingumo balus.

Pergalės pasiekti nepavyko du lietuvius savo gretose turinčiai Vusterio „Wolves“ (20-7) komandai, svečiuose 84:85 (11:22, 27:16, 26:27, 20:20) nusileidusiai Niukastlo „Eagles“ (23-3) klubui.

Arnas Kazlauskas pralaimėjusiems per 33 minutes pelnė 16 taškų (2/6 dvitaškių, 4/9 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, 3 sykius suklydo, 5 kartus prasižengė bei surinko 8 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Aleksas Zimnickas aikštelėje praleido 12 minučių, pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvitaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 1 pražangą, 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 4 naudingumo balus.