Pergalę Lenkijos krepšinio čempionate iškovojo Gdynės „Asseco Prokom“ (6-2) komanda su Donatu Motiejūnu. Ji svečiuose 76:73 (14:11, 17:21, 25:25, 20:16) nugalėjo Slupsko „Energa Czarni“ (19-13) klubą, kuriame rungtyniauja Mantas Česnauskis.

Motiejūnas per 32 minutes pelnė 21 tašką (5/10 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 8/10 baudų), atkovojo 5, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, 4 kartus prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Česnauskis per 33 minutes pelnė 13 taškų (2/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 3, perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Atrinkti (0) Visi (8)
erikas
Tikrai galejo pernaj ji gereu pajimti o ne Songaila
2012-04-08

grazu ziuret kaip zmogus dirb su dviguva energija ir atrodo kad kazka sprogrs ir bus zveris isvis .../
2012-04-07
+1
18metu kai jis žaidėl LKL aisčiuose turėjo 20tšk ir 7atkovotu statistika.

--
2012-04-07
-1
Lenkijoje jam jau nėra kaip tobulėt, varžovu ten kaip ir nėra rimtu, jei dar geriau pataikytu, tai mestu po 30tšk kaip minimum, svarbiausia gauna daug žaist, pačėsas ji padarė tikru komandos lyderiu, matėm ka kalnietis gali kai gauna daug žaist, gaila kad tai retai buna, daugiau 25min negauna paprastai.