Trečią pralaimėjimą iš eilės Vokietijos lygoje patyrė Žygimanto Jonušo atstovaujama Hageno „Phoenix“ (8-22) komanda, namuose 90:96 (20:21, 23:29, 28:18, 19:28) nusileidusi Liudvigsburgo „EnBW“ (9-21) klubui.

Jonušas per 35 minutes pelnė 12 taškų (3/3 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 3 kartus prasižengė bei surinko 19 naudingumo balų.

Pergalės pasiekti nepavyko ir Tubingeno „Watler Tigers“ (13-17) ekipa su Povilu Čukinu. Ji išvykoje 87:93 (20:25, 30:25, 14:19, 23:24) turėjo pripažinti Ulmo „Ratiopharm“ (24-6) krepšininkų pranašumą.

Čukinas aikštelėje praleido 12 minučių, pasižymėjo 4 taškais (2/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

Triuškinamą pralaimėjimą patyrė du lietuvius savo gretose turinti Bonos „Telekom Baskets“ (15-13) komanda, svečiuose 69:87 (20:28, 15:18, 13:18, 21:23) neprilygusi Miuncheno „Bayern“ (17-12) žaidėjams.

Simonas Serapinas per 32 minutes pelnė 11 taškų (2/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 3 kamuolius, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 5 naudingumo balus.

Benas Veikalas ant parketo praleido 20 minučių, surinko 9 takus (1/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 2 sykius prasižengė, 3 kartus suklydo bei surinko 3 naudingumo balus.