Indianos „Pacers“ ne tik iškovojo savos aikštės pranašumą, tačiau ir išsiveržė serijoje iki keturių pergalių į priekį. Tuo tarpu Čikagos „Bulls“ ir Denverio „Nuggets“ privertė pirmą kartą serijose suklupti Majamio „Heat“ bei Los Andželo „Clippers“ krepšininkus.

Jermaine'as O'Nealas buvo kritikuojamas dėl savo žaidimo per pirmas dvejas rungtynes, o už nepalankius atsiliepimus nubaustas pinigine bauda. Tačiau tai išėjo į naudą – jis atvedė „Pacers“ į pergalę 107:95 (22:27, 29:28, 27:15, 29:25).

O'Nealas pakartojo asmeninį atkrintamųjų varžybų rezultatyvumo rekordą, surinkęs 37 taškus. Be to, aukštaūgis atkovojo 15 kamuolių ir serijoje iki 4 pergalių išvedė savo ekipą į priekį 2-1.

„Jis norėjo parodyti NBA žmonėms ir visiems, kad „Nets“ negali jo sustabdyti tvirtai nelaikydami, – po dvikovos pareiškė „Pacers“ žaidėjas Anthony Johnsonas. – Šiąnakt jis buvo nesustabdomas“.

Šį kartą problemų su pražangomis turėjo „Nets“ krepšininkai. Nenadas Krstičius paliko aikštę išnaudojęs pražangų limitą, o Cliffordas Robinsonas bei Jasonas Collinsas susirinko po 5 baudas.

„Nekritikuoju teisėjų, tačiau rungtynėse jie dirbo visiškai kitaip nei Naujajame Džersyje, – pareiškė Robinsonas. – Dabar atėjo laikas mums atlikti koregavimus“.

Ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ pirmaujant 79:76 O'Nealas pataikė dvitaškį, Stephenas Jacksonas įmetė iš toli, o vėliau per pustrečios minutės Johnsonas surinko 10 taškų iš eilės ir šeimininkų pranašumas tapo akivaizdus.

Aikštėje 10 minučių praleidęs Šarūnas Jasikevičius pelnė 3 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo kamuolį, kartą prasižengė ir 2 sykius suklydo.

„Pacers“: Jermaine'as O'Nealas 37 taškai (12/15 dvitaškių, 13/14 baudų, 15 atk. kam.), Anthony Johnsonas 25 (8 rez. perd.), Stephenas Jacksonas 17, Predragas Stojakovičius 10.

„Nets“: Richardas Jeffersonas (7 rez. perd.) ir Vince'as Carteris po 25, Jasonas Kiddas 14, Nenadas Krstičius 9.

•

Varžovus namie privertė suklupti ir „Bulls“ ekipa. Ji 109:90 (31:23, 17:19, 39:29, 22:19) įveikė Majamio „Heat“ ir sušvelnino serijos iki 4 pergalių rezultatą 1-2.

Neabejojama, kad pagrindinė „Bulls“ pergalės priežastis – sustabdytas Shaquille'as O'Nealas, kuris sužaidė vienas prasčiausių atkrintamųjų varžybų per karjerą.

Shaqas pelnė 8 taškus ir atkovojo 4 kamuolius ir 7 sykius suklydo. Per pirmus tris kėlinius aukštaūgis į krepšį pataikė vos kartą, o per paskutinį ketvirtį surinko 6 nieko nelemiančius taškus. Visgi 2004 metų balandį Shaqas pelnė mažiau taškų per atkrintamąsias varžybas – 7.

„Heat“ priartėjo trečiojo kėlinio viduryje iki 3 taškų – 56:59. Tačiau tuomet Kirkas Hinrichas ir Benas Gordonas pataikė iš toli ir per likusį laiką „Heat“ nė karto rimtai negrasė „Bulls“ ekipai.

Dvikovos pabaigoje emocijos liejosi per kraštus – Jamesas Posey buvo išvytas iš aikštės, kai per greitą ataką parbloškė Hinrichą. Po 6 sekundžių pražangų limitas baigėsi Antoine'ui Walkeriui, kuris už ginčus su teisėjais gavo ir techninę pražangą. Tą patį pakartojo ir Udonis Haslemas.

„Bulls“: Benas Gordonas 24, Kirkas Hinrichas 22 (11 rez. perd.), Andresas Nocioni (9 atk. kam.) ir Luolas Dengas (8 atk. kam.) po 19, Mike'as Sweetney 12.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 26, Jasonas Williamsas 17, Antoine'as Walkeris 11, Udonis Haslemas 10 (10 atk. kam.).

•

Namie žaidusi „Nuggets“ 94:87 (24:13, 21:29, 25:28, 24:17) įveikė „Clippers“ ir serijoje iki 4 pergalių sumažino atsilikimą 1-2.

Linas Kleiza aikštėje praleido 29 sekundes ir niekuo nepasižymėjo.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 24, Andre Milleris 14 (7 rez. perd.), Greggas Buckneris ir Earlas Boykinsas po 13, Marcusas Camby 12 (14 atk. kam.).

„Clippers“: Corey Maggette 23, Samas Cassellas 20, Eltonas Brandas 17 (8 atk. kam.).

to Borat_Sagdyiev tu ka nori kad su jaska losdami gautu malku? tu mastai ka?