Pergalingai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį pradėjo ir Vilniaus „Lietuvos rytas“. Vilniečiai pirmajame serijos mače namie 116:80 (33:18, 24:25, 27:22, 32:15) sutriuškino Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Serijoje iki 2 pergalių Vilniaus klubas pirmauja 1-0.

Likus žaisti beveik 6 minutes iki antrojo kėlinio pabaigos komandas skyrė 8 taškai (37:29), tačiau vilniečiai laimėję 3 minučių atkarpą 16:7 atitolo (53:36).

Po didžiosios pertraukos aikštėje vaizdas nepasikeitė, o 37-ąją rungtynių minutę po taiklaus Andriaus Šležo tritaškio komandas skyrė jau 30 taškų (107:77).

„Lietuvos rytas“: Simas Jasaitis 18 taškų, Matthew Nielsenas ir Frederickas House’as po 15, Haris Mujezinovičius 14, Robertas Javtokas 13, Povilas Čukinas 11.

„Nevėžis“: Mantas Česnauskis 18 taškų, Mindaugas Sakalauskas 13, Gediminas Maceina 10, Rytis Adomavičius 9.

Antrasis serijos mačas bus žaidžiamas pirmadienį (05.01) Kėdainiuose.
to Coldman nera reikalo ir neperlno. o per svarbias rungtynes su rimtom komandom truksta talento........
2006-04-28
vap
Coldman: O kas pasikeis jei S.Jasaitis, F.House ar bet kuris kitas pelnys 30 ar daugiau taškų? Va vakar A.Jomantas sumetė 31 ir kas pasikeitė? Rezultatyviausias buvo ir viskas ;)
2006-04-28
Coldman: kiek tau metu? :) duodu ne daugiau 15 tau. Suprastum krepsini ir pamatytum, kad net 6 LR zaidejai pelne 10 ir daugiau tasku. NBA taip beweik niekada nebuna. Aij as geriau patylesiu - nes ziuriu tau nuo krepsinio ABC reikia pradet, o ne nuo carteriu ir nets-pacers rungtyniu :) LOL
2006-04-28
-1
to Coldman: Na House'as ar Jasaitis tikrai ne Carteris :)))
2006-04-28
Tai taijp ir turejo but!!! rytas - siauliai finele bus!!!
2006-04-28
mane tai nervina kad LR rezultatyviausias zaidejas pelne po 20 tsk ir viskas, o nba rungtynese jai pvz kox nets-pacers tai kox carteris apie 30 tsk, nzn nzn nesuprantu kodel gi taip sunku bent viena karta pelnyti 30 tsk kokiam housui ar jasaiciui (jie gi zaidzia pries nevezi, cia gi ne TAU ne CSKA ne BARSA) aj blemba patylesiu geriau.... brrrrrrrrrrrrrr....