„Šiauliai“ pratęsė pergalių seriją ir pasivijo „Rūdupį“ (komentarai, statistika)

2012-04-10 19:45
Mantas Bertulis, „BasketNews.lt“ korespondentas
„Šiaulių“ (14-6) ekipa Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo penktą pergalę iš eilės. Antano Sireikos auklėtiniai savo aikštėje 92:80 (19:18, 35:19, 22:17, 16:26) įveikė „Kėdainių Triobet“ (8-13) krepšininkus.

Po šios pergalės Šiaulių komanda pavijo Prienų „Rūdupį“ ir tęsia kovą dėl trečios vietos reguliariame sezone. Tuo tarpu kėdainiečiai prarado net teorinius šansus patekti į atkrintamąsias varžybas.

Jeigu „Rūdupis“ ir „Šiauliai“ surinktų po lygiai pergalių, trečią vietą užimtų „Šiauliai“. Abi komandos pasidalino po pergalę, tačiau šiauliečiai turi tarpusavio taškų pranašumą.

Svečiai šiauliečiams priešinosi tik kėlinį ir prasidėjus antrajam kėliniui rezultatas buvo lygus (20:20), tačiau šeimininkai spurtavo 12:2 ir susikrovė dviženklę persvarą (32:22, 14-ąją min.).

Pasibaigus antrajam ketvirčiui šeimininkų pranašumas tapo triuškinantis (54:34) ir jį išlaikė iki pat trečiojo kėlinio pabaigos (76:54). „Kėdainių Triobet“ dar bandė vytis, tačiau laiko pakovoti dėl pergalės buvo per mažai.

„Šiauliai“: Cameronas Longas 18 (7 rez. perd.), Vytautas Šarakauskas 16, Darius Gvezdauskas 13, Arvydas Šikšnius 11, Valdas Vasylius 9.

„Kėdainiai Triobet“: Vytenis Jasikevičius 19, Egidijus Dimša 12, Aurimas Adomaitis 11.

Antanas Sireika („Šiaulių“ vyr. treneris): „Reikia gerbti kiekvieną varžovą. Mes juos gerbėme ir jie mus gerbė. Jie žaidė neblogai, bet mes nepamatėme savo žaidimo. Kai kas padarė įtaką žaidimui, nes jie metė net 35 baudas. Neblogai išėjome iš situacijos, kuomet rezultatas pradėjo mažėti. Turime neblogų individualių žaidėjų, kurie įvykdė užduotis. Žukauskas, kuris yra mūsų gynybos karalius, puikiai susitvarkė su Davidu McClure'u.

Vytautas Šarakauskas („Šiaulių“ puolėjas): Ar devyni atkovoti kamuoliai po varžovų krepšiu yra mano asmeninis rekordas? Nežinau, nes nelabai seku savo statistiką. Varžovai per daug karštakošiškai reagavo į kai kurias situacijas ir tai jiems nepagerino situacijos.

Gediminas Petrauskas
(„Kėdainių Triobet“ vyr. treneris): „Kažkur išsiderino mūsų žaidimas, galbūt tai buvo ir mano klaida keičiant žaidėjus. Atvažiavome čia ne atsilaikyti ir ne vaikščioti po aikštelę. Nors žinojome, jog buvome juos jau čia nugalėję, tačiau dabar pas juos grįžo Vytautas Šarakauskas, todėl jų priekinė linija yra galinga. „Šiauliai“ buvo gal kiek geresnės nuotaikos, nes jie kovoja dėl linksmesnių pozicijų. Tuo tarpu pasirodo, jog skirtingai nei visoje Europoje, 7-8 vietos Lietuvoje nėra svarbios.“

Atrinkti (0) Visi (6)
baltai be delaso pasilpe nemanau,kad siauliai paleis sansa del trecios vietos,o ir rudupiui su juve dar sulost.o sireika gerai cia pasiepe teisejai neleido prie kubilo jasikeviciaus net prisiliest,tokio zaidejo reiktu po viso pasauli paieskot,kojos kaip dektukai o i virsu anabolikai suvaziavo:D
2012-04-10
@ Rychka
pries Zalgiri nelose, nes zaide lemiamas rungtynes uz Siauliu universiteta, imete 33 akis.