Velimiras Perasovičius gali jausis saugiai dėl savo ateities
Nuotr. EFE-Scanpix
Velimirui Perasovičiui užteko atvesti savo treniruojamą Valensijos „Basket“ komandą iki Europos taurės finalo ketverto, kad klubo vadovai patikėtų stratego sugebėjimais ir pratęstų su juo sutartį.

47 metų krepšinio specialistas su Ispanijos ekipa pratęsė sutartį iki 2014 m. birželio mėnesio. Perasovičius prie „Basket“ vairo stojo sausį, kuomet buvo atleistas Paco Olmosas.

Ispanijos čempionate Valensijos ekipa yra iškovojusi 16 pergalių, patyrusi 12 pralaimėjimų ir užima penktą vietą.

Europos taurės turnyre Perasovičiaus auklėtiniai nužygiavo iki finalo ketverto. Pirmajame etape „Basket“ pasiekė 4 pergales ir patyrė 2 nesėkmes bei D grupėje užėmė antrą vietą.

„Top 16“ etape ispanai žygiavo be pralaimėjimų ir I grupėje liko pirmi. Ketvirtfinalye „Basket“ komandai iššūkį metė Podgoricos „Budučnost“ krepšininkai. Pirmąjį mačą 75:71 laimėjo juodkalniečiai, tačiau atsakomosiose rungtynėse „Basket“ 85:63 sutriuškino varžovus. Balandžio 14 dieną vyksiančiame pusfinalye Perasovičiaus ekipa grumsis su Vilniaus „Lietuvos rytu“.