Antrą triuškinamą pergalę Eurolygos jaunimo turnyre iškovojo Kauno „Žalgirio“ dubleriai, penktadienį 86:57 (25:13, 23:15, 18:19, 20:10) sutriuškinę Sopoto „Prokom Trefl“ jaunimą.

Rungtynės lygiai klostėsi tik pirmas kelias minutes, kai rezultatas buvo 6:6. Galimgai užbaigę pirmą kėlinuką kauniečiai susikrovė 12 taškų pranašumą, o antrajame kėlinyje padidinę savo pranašumą iki 20 taškų (48:28) nebeleido abejoti savo pergale.

Rezultatyviausiai kauniečių gretose žaidė Žygimantas Janavičius, pelnęs 18 taškų. Paulius Kleiza ir Marius Valukonis pridėjo po 12 taškų, o Vaidas Čepukaitis pelnė 11 taškų ir po krepšiais sugriebė net 17 kamuolių.

Po šios pergalės kauniečiai tapo vienvaldžiais A grupės lyderiais. Jei šeštadienį jie įveiks „Winterthur“ jaunimą, užims pirmą vietą ir varžysis finale.