12-ąjį pralaimėjimą Prancūzijos pirmenybėse patyrė Gravlino-Diukerko „Maritime“ ekipa. Du lietuvius savo gretose turintis klubas išvykoje 72:77 nusileido Dižono „Bourgogne“ krepšininkams.

Saulius Kuzminskas pralaimėjusiems per 28 minutes pataikęs visus 5 mestus dvitaškius pelnė 10 taškų, atkovojo 9 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius.

Dainius Adomaitis per 32 minutes surinko 21 tašką (6/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė kamuolį.

„Maritime“ klubas, sužaidęs 30 rungtynių ir iškovojęs 18 pergalių, turnyrinėje lentelėje užima 6-ąją vietą.

Atrinkti (0) Visi (2)
maladec basketnews, kad pasitaiso, taip ir turetu buti, nes pavyzdziui infobasket uz normalias pastabas del klaidu is karto bana uzdeda, o galetu padekoti, kai pataisomi, nes taip ir liks megejai
2006-04-30
tik pora zodziu parasyta, bet vis tiek kruva klaidu:( ne 18 pergaliu, o 19, ne kazkokio diJono, o diŽono, o ir siaip kodel niekas lietuvoje (tiesa, eurobasket jau apie metus yra isimtis) taip ir neismoksta prancuziskai statistikos sifruoti? nes tiek cia, tiek kituose saituose praktiskai niekada nebuna nei asistu, nei bloku, nei perimtu kamuoliu lietuviu parasyta