Fynikso „Suns“ (31-28) komanda atvyko į pilnutėlę „Toyota Center“ areną ir iškovojo labai svarbią pergalę, kuri leido išsaugoti viltis patekti į NBA čempionato atkrintamąsias varžybas.

Dvigubus dublius atlikusių Marcino Gortato ir Steve‘o Nasho vedina „Suns“ svečiuose 112:105 (21:28, 30:27, 30:14, 31:36) nugalėjo Hiustono „Rockets“ (32-27) krepšininkus.

Būtent „Suns“, „Rockets“, Denverio „Nuggets“ ir Jutos „Jazz“ komandos kovoja dėl 7-8 vietų Vakarų konferencijoje.

Po šios „Suns“ pergalės devyntoje vietoje esanti Fynikso komanda nuo septintoje vietoje esančios „Rockets“ atsilieka vos viena pergale.

„Suns“ komanda po dviejų kėlinių atsiliko (51:55), tačiau sugebėjo laimėti antrąją rungtynių dalį ir iškovoti pergalę. „Suns“ ekipa laimėjo jau aštuntąsias iš pastarųjų trylikos rungtynių tuomet, kai po dviejų kėlinių privalėjo vytis varžovus.

„Per ilgąją pertrauką treneris Alvinas Gentry mus aprėkė ir antroje rungtynių dalyje pasitempėme. Nuo visų žvaigždžių savaitgalio tai buvo viena stipriųjų mūsų savybių. Po pertraukos į aikštę visada išeiname kur kas labiau motyvuoti“, – kalbėjo vienas pergalės kalvių Gortatas.

„Suns“: Marcinas Gortatas 20 (15 atk. kam.), Jaredas Dudley 19, Steve‘as Nashas 18, Michaelas Reddas 13.

„Rockets“: Goranas Dragičius 22, Luisas Scola 21, Marcusas Camby 14 (18 atk. kam.), Chase‘as Budingeris 13.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (4)
Na jau daugmaz aisku, kas pateks is East, o is West, tai dar 3-4 komandos kovoja del vietu tolesniame etape.. :) Na aisku, kad Blazers nepateks, nes juos nuo 8 vietos skiria 4 pergales, o jiems liko dar 6 rungtynes.. :) Is Jazz, Suns ir Nuggets, tai realiausi varantai kad Nuggets su Suns zengs toliau.. bet gali daug kas pasikeisti.. :)
2012-04-14
hillas jau atsigavo ir zaide! is pradziu prognozes buvo , kad nepasirodys, bet greit atsigavo :) dziugiu kad Suns laimejo taip ir toliau kovojant del PO
2012-04-14
-1
Grynuolis15Rimta dvikova nusimato dėl vietos PO, bet nereikėtų nurašyti ir Blazers, žinoma, gretos jų išretėjo, bet faktas, kad jie kovos.

faktas, kad jie nekovos, jų rezultatas 28-32, jie neturi nei noro, nei talento kovot dėl playoffų. Vienintelės dar kovojančios dėl playoffo komandos už aštuntuko ribų weste, tai Suns ir Jazz