Dėl kritikos teisėjams dar viena NBA žvaigždė buvo nubausta pinigine bauda. Majamio „Heat“ aukštaūgis Shaquille'as O'Nealas turės sumokėti 25 tūkst. JAV dolerių baudą už viešą kritiką teisėjams po trečiųjų atkrintamųjų varžybų serijos rungtynių, kurias „Heat“ pralaimėjo Čikagos „Bulls“ krepšininkams.

Tai buvo vienos prasčiausių rungtynių Shaqo karjeroje – jis pelnė 8 taškus, atkovojo 4 kamuolius, o jo ekipa pralaimėjo 90:109. Serijos rezultatą „Bulls“ sušvelnino 1-2.

Jau rungtynių pradžioje O'Nealas gavo keletą pražangų ir didžiąją dalį laiko antrajame kėlinyje praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio. Per pirmus tris kėlinius jis pataikė vos vieną metimą.

Po dvikovos Shaqas pareiškė žinąs, jog teisėjai nusitaikė prieš jį. Krepšininkas tikino tai supratęs, kai tarp teisėjų pamatė Bobą Delaney.