Šarūnas Vingelis išrinktas naudingiausiu finalo ketverto krepšininku
Šarūnas Vingelis išrinktas naudingiausiu finalo ketverto krepšininku
Nuotr. sportoakimirka.lt
Du sezonus Šarūnas Vingelis ir Vidmantas Sragauskis buvo rezultatyviausių Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt NKL) krepšininkų trejetukuose, tačiau jų ekipa likdavo toli nuo prizininkų pakylos.

Trečiasis sezonas nemelavo. Šie du Kauno „LKKA-Atleto“ krepšininkai NKL finale pelnė daugiau nei pusę komandos taškų ir atvedė savo ekipą į pergalę prieš Vilniaus „Statybą“ – 93:82 (22:17, 21:19, 20:19, 30:27).

„LKKA-Atletas“ triumfavo NKL čempionate ir kausis dėl vietos LKL. Jų varžove serijoje iki dviejų pergalių bus „Palangos“ ekipa.

Finale Sragauskis pelnė 27 taškus, o Vingelis pridėjo 21. Pastarasis pusfinalyje buvo pagrindinis pergalės kalvis, pelnęs 29 taškus ir tapo rezultatyviausiu lygos krepšininku, per rungtynes vidutiniškai pelnydavęs po 21,5 taško.

Sragauskis liko antras pagal rezultatyvumą – 18,9 taško. Pernai jis lygoje pirmavo pagal pelnomus taškus, o užpernai buvo antras. Vingelis abu metus prieš tai rezultatyviausiųjų kategorijoje liko trečias.

25 metų Sragauskis „LKKA-Atleto“ komandoje rungtyniauja nuo 2006 metų rudens, o 22 metų Vingelis prie jo prisijungė 2009 metų rudenį. Nuo tada šis duetas nuolat būdavo rezultatyviausių lygos žaidėjų trejetukuose.

„LKKA-Atletas“: Vidmantas Sragauskis 27, Šarūnas Vingelis 21, Matas Sapiega 16 (12 rez. perd., 5 per. kam.), Tauras Tamošiūnas 13.

„Statyba“: Ovidijus Varanauskas 19, Mindaugas Budzinauskas 17, Darius Tarvydas 13.

Edas Nickus („LKKA-Atleto“ vyr. treneris): „Smagu, kad darbas jau yra beveik baigtas ir galiu teigti, jog savo programą jau įvykdėme 99 procentais. Jeigu mums pavyks įveikti „Palangą“, pasakysiu, kad darbas atliktas super gerai. Mes to sieksime. Neturime daug laiko ir po tokių emocijų nebus lengva parengti komandą, bet aš tikiuosi, kad mes sugebėsime parodyti tvirtą charakterį. Net netekusi Tomo Urbono, kuri buvo didelė paspirtis komandai, mūsų ekipa finale parodė tokį tvirtą charakterį, kad žaidėjams esu labai dėkingas. Atlikome labai rimtą darbą, bet sezonas baigsis dar negreitai. Gegužės 16-30 dienomis mes būsime Kinijoje, kur krepšinio ture Šanchajuje sužaisime aštuonerias rungtynes. Galima sakyti, kad ši komanda treniruojasi beveik 11 mėnesių per metus. Dėl to pasiekėme ir tokį puikų rezultatą.

Man yra tekę treniruoti ir LKL čempionų komandą ir startuoti Europos taurėse. Visą laiką džiaugiuosi jaunais žmonėmis, kurie dirba ir pasiekia tikslą. Manau, kad pirmų vietų daugelio jų gyvenimuose dar bus. Jie parodė charakterį, valią ir, manau, kad visi, stebėję jų žaidimą arenoje ir per televiziją, turėjo žavėtis šiais vaikinais. Norėtųsi pagirti „Statybos“ komandą, kuri šiandien mums buvo tikrai labai rimtas varžovas. Tai buvo labai įdomi finalinė psichologinė dvikova, kurioje šiandien mes buvome stipresni ir laimėjome. Metas galvoti apie „Palangą“. Manau, kad tai įveikiamas varžovas.

Pergalės nešvęsime, nes priešakyje laukia didelis darbas. Pergalę, tikriausiai, atšvęsime sugrįžę iš Kinijos.“ 

Gintautas Regina („Statybos“ vyr. treneris): „Rungynių pabaigoje žaidėjai pavargo. Visas rungtynes gintis maksimaliai yra sunku, kadangi varžovų komanda tikrai gerai pataikė tolimus metimus. Lemiamu momentu jie taip pat pataikė. Padarėme keletą klaidelių gynyboje, suvėlavome apsikeisti dengiamaisiais. Tai ir nulėmė rungtynių baigtį.

Mūsų niekas neslėgė. Bandėme tiesiog išspręsti problemą, kaip prieš tokią komandą žaisti ir su ja kovoti. Žinojome, kad jų ginklas yra tolimi metimai ir bandėme tai išspręsti. Iš tikrųjų, šis jų ginklas yra labai stiprus ir jo išmušti iš varžovų mums nepavyko.

Sakyčiau, kad sezonas yra labai geras. Komanda sukurta buvo gana vėlai, nes dar nebuvo aišku, kur žaisime – NKL ar Regionų krepšinio lygoje (RKL). Antra vieta tai irgi yra garbinga pozicija. Be abejo, finale pralaimėti yra labai skaudu, nes antra vieta, vis dėlto, yra pralaimėjusi vieta, o pirma ir trečia vietos priklauso nugalėtojams. Manau, kad mūsų vyrai nenukabins nosies. Savo pasiekimu mes džiaugiamės.“


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (34)
Wow
nu jis turejo omeny lakal, bet pasake lkl asile tu
2012-04-18
+1
Atsakyti
Wowbelekas8dainiuzkada cia nickus LKL cempionus treniravo? :)Cia jis gal sumaise LKL su NKL :D Nes niekada jis nei Žalgirio nei Lietuvos Ryto netreniravo, o daugiau cempionu ir nebuvo :)Vaikai jis Kauno Atleta treniravo su kuriais tapo lkal cempionais. Patilėtumėt išminčiai bent jau


Genijau tu, skaityk straipsni "Man yra tekę treniruoti ir LKL čempionų komandą ir startuoti Europos taurėse". Cia ne apie lkal kalba, o apie lkl isminciau. Tai kada jis ka treniravo. Atletas niekad lkl cempionu nebuvo. Nu tai apie kokius lkl cempionus jis kalba? Gali paaiskint?
2012-04-16
Atsakyti
Anonim
o bus straipsinis kas laimejo dejimus ir tritaskius?
2012-04-16
Atsakyti
UKV
Iš tiesų gavosi labai smagios varžybos. Abi komandos yra šauniai valdomos ir greitai reaguoja į priešininkų pakitimus taktikoje, tad visą laiką vyko vos ne šachmatų partija. Laimėjo šįkart E.Nickus, bet taip pat labai didelė garbė ir pagarba G.Reginai. Be ginčų, dėl to abu jie yra verti treniruoti LKL komandas, mažų mažiausiai

Šlovė Atletui, Pagarba Statybai. Laukiu nesulaukiu, kai Atleto ir Statybos pavadinimai vėl taps visaverčiais LKL pirmenybių dalyviais, nes būtent šios komandos to vertos ir su papildymu nepasimestų kovojant dėl vietos atkrintamosiose varžybose :)
2012-04-16
-2
Atsakyti
wow
Leonardas metė po 14 taškų, ne 18.
2012-04-15
-1
Atsakyti
Wow
belekas8dainiuzkada cia nickus LKL cempionus treniravo? :)Cia jis gal sumaise LKL su NKL :D Nes niekada jis nei Žalgirio nei Lietuvos Ryto netreniravo, o daugiau cempionu ir nebuvo :)


matos kiek jūsų durnos galvelės neša, tik žalgiri ir ryta težinot
2012-04-15
Atsakyti
Wow
belekas8dainiuzkada cia nickus LKL cempionus treniravo? :)Cia jis gal sumaise LKL su NKL :D Nes niekada jis nei Žalgirio nei Lietuvos Ryto netreniravo, o daugiau cempionu ir nebuvo :)


Vaikai jis Kauno Atleta treniravo su kuriais tapo lkal cempionais. Patilėtumėt išminčiai bent jau
2012-04-15
-1
Atsakyti
dainiuzkada cia nickus LKL cempionus treniravo? :)


Cia jis gal sumaise LKL su NKL :D Nes niekada jis nei Žalgirio nei Lietuvos Ryto netreniravo, o daugiau cempionu ir nebuvo :)
2012-04-15
-1
Atsakyti
Neblogas finalas buvo, užmėtė tritaškiais Statybą, o kalbant apie pereinamąją seriją, tai jokiu šansų Atletui. Prisiminus kaip praeitais metai NKLe atrodė Pieno Žvaigždės, traiškė visus kaip vabalus, bet vistiek nepatvarkė tos pačios Palangos, Atletas tikrai tap gerai neatrodo, kad įveiktų Palangą. LKL ir NKL lygis po kol kas dar stipriai skiriasi, bet kokiu atveju sėkmės Atletui ;)
2012-04-15
-1
Atsakyti
????
Zergas (+0.09)

belieka palinket Atletui sekmes kovoje su Palanga nes labai jau nesiziuri tokios komandos prifarsiruotos juoduliu.

Nebutunm tu Zergas Palangoj du juodaodziai zaidzia :D kitur daugiau cia tiek pat kiek ryte ar zalg juodu, va pasvaly ju 5 :D
2012-04-15
Atsakyti
dainiuz
kada cia nickus LKL cempionus treniravo? :)
2012-04-15
+1
Atsakyti
Wow
"niekas ir nesako, kad jis ten draskytu ;DD Niekas LKL'e nemeta daug 12-15 tasku manau vis tiek rinktu, nesvarbu kokioj komandoj lostu."

Pampersaswow - Darrick Leonard, Pasvalio "Pieno zvaigzdziu" krepsininkas, pernai tapes su jais cempionais, finalinio ketverto MVP, ir NKL metes po 18tsk. siemet LKL pelno po 5,5tsk. taip kad...
2012-04-15
-2
Atsakyti
belieka palinket Atletui sekmes kovoje su Palanga nes labai jau nesiziuri tokios komandos prifarsiruotos juoduliu.
2012-04-15
+1
Atsakyti
to Anonims
Vienas expertas irgi yra taip sakes :)
2012-04-15
+1
Atsakyti
Anonimas
Labai uznesa saruno vingelio zaidimas i ado juskeviciaus
2012-04-15
+1
Atsakyti
to wow
niekas ir nesako, kad jis ten draskytu ;DD Niekas LKL'e nemeta daug 12-15 tasku manau vis tiek rinktu, nesvarbu kokioj komandoj lostu.
2012-04-15
Atsakyti
wow - Darrick Leonard, Pasvalio "Pieno zvaigzdziu" krepsininkas, pernai tapes su jais cempionais, finalinio ketverto MVP, ir NKL metes po 18tsk. siemet LKL pelno po 5,5tsk. taip kad...
2012-04-15
+2
Atsakyti
Wow
augisssBus sunku atletui prieš Naglį... Ypač su priekine linija. Jau toks medis tas E.Tviraga iš LKKA Atleto,kad ..... Čiūvas 2m18cm,bet praktiškai nieko nepadaro. Jokios grėsmės varžovų krepšiui.


209 cm experte tu
2012-04-15
Atsakyti
Wow
wowKalbi ir nusikalbi... Ar esi matęs, kad NKL čempionų ekipos žaidėjas, kuris sezone meta 22pts į rungtynes VIDUTINIŠKAI - vėliau lkl mestų 5-8 taškus? :D


ziūrėjau tas finalinės rungtynes, finale prieš gera ginyba buvo tuščias, visi taškai arba trajakais sudetingais, arba baudom, kurias tikrai išprovokavo ne dėl gero 1x1 žaidimo. pvz gal ir nepergiariausias, bet. Tas pats Sapiega nkl tikrai yra geras siautuliukas asistus, pointus metu kaip reikalas, o lkl net zaist normaliai negaudovao, o jei ir gaudavo tai šūda sumaldavo. Tai tiek.

P.S: nereikia kelt čia savų žaidėju, pažiūrėk iš kitos pusės
2012-04-15
-2
Atsakyti
Bus sunku atletui prieš Naglį... Ypač su priekine linija. Jau toks medis tas E.Tviraga iš LKKA Atleto,kad ..... Čiūvas 2m18cm,bet praktiškai nieko nepadaro. Jokios grėsmės varžovų krepšiui.
2012-04-15
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 34

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.