Balandžio 2 dieną startavo dar vienas VILNIAUS KREPŠINIO LYGOS organizuojamas čempionatas – VKL Įmonių lyga. Šiais metais 10 ekipų kovoja vieno rato sistema, kad išsiaiškintų, kuri iš Vilniaus įmonių yra stipriausia krepšinio aikštelėje. Turnyro nugalėtojai įgis teisę išbandyti jėgas su pajėgiausia Kauno miesto įmonių lygos komanda iš Švyturio - KKL čempionato.

Per pirmąsias dvi turnyro savaites įvyko 9 dvikovos. Vienos jų buvo labai kovingos bei atkaklios iki paskutinės rungtynių akimirkos, kitose nugalėtojai buvo aiškūs jau po pirmųjų dviejų kėlinių. Pateikiame Jums trumpą visų rungtynių apžvalgą, kuri tradiciškai dalyvius pasieks kiekvieną pirmadienį.

VKL Įmonių lygos atidarymo rungtynėse ,,VPP‘‘ komanda po atkaklios bei permainingos kovos vienu tašku 56:55 svečiuose palaužė ,,Western Union Transfers‘‘ vyrukų pasipriešinimą. Aikštelės šeimininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir dvigubas Petro Linkevičiaus dublis – 19 taškų bei 11 atkovotų kamuolių, o VPP į pergalę atvedė Ainius Ramoška, pelnęs 22 taškus, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus bei perėmęs 4 kamuolius. Pralaimėjusiųjų komandos gynėjas Narbutas po rungtynių neslėpė nusivylimo, teigdamas, kad juos pražudė klaidos bei komandos nesusikalbėjimas tarpusavyje. Tuo tarpu „VPP‘‘ žaidėjas M. Gimbickis džiaugėsi, kad tokiose sunkiose rungtynėse sėkmė nusišypsojo būtent jo komandai.

Dar viena atkakli bei permaininga dvikova, pasibaigusi vieno taško skirtumu, vyko tarp aikštelės šeimininkų „AFECTO Lietuva‘‘ ir ,,Metasite & Co‘‘. Būtent pastarieji paskutinėmis rungtynių akimirkomis išplėšė pergalę varžovų tvirtovėje (65:66) ir tokiu startu gerokai nustebino krepšinio mėgėjus. „AFECTO Lietuva‘‘ savo žaidimą grindė naudodamasi lyderio aukštaūgio S. Rambyno privalumais: Simonas pelnė net 33 taškus bei atkovojo 15 kamuolių, tačiau lemiamas jo metimas skriejo pro šalį. Nugalėtojų komandoje pasižymėjo Laurynas Žilinskas, kuris ne tik pelnė 20 taškų, tačiau ir likus 9 sekundėms dvitaškiu metimu persvėrė rezultatą savo komandos naudai, taip padėdamas  atsirevanšuoti už anksčiau šiame sezone patirtą triuškinantį pralaimėjimą. Būtent dėl šios priežasties nugalėtojų treneris Andrius Parnavas džiaugėsi labiausiai, o varžovų lyderis pripažino, jog šį kartą jo komanda buvo silpnesnė.

„Lietuvos geležinkeliai‘‘ kiek netikėtai dideliu skirtumu išvykoje pralaimėjo „CSC‘‘ komandai (77:56), kurie jau po pirmųjų 20 minučių turėjo susikrovę 21 taško persvarą. Nugalėtojų gretose daugiausiai - 24 taškus pelnė Vytautas Pūnis, o jo komandos draugai Marius Ramanauskas (15 tšk. ir 12 atk. kam.) ir Tomas Kutra (12 tšk. ir 10 rez. perd.) pasižymėjo dvigubais dubliais. Tuo tarpu ,,Lietuvos geležinkelių‘‘ komandoje rezultatyvumu pasižymėjo visi devyni aikštelėje pasirodę krepšininkai. „CSC‘‘ žaidėjas L. Mulys po pergalės teigė, jog pavyko įsižaisti, pataikyti metimus, pamažu didinti persvarą bei džiaugėsi iškovota pirmąja pergale. Pralaimėjusiųjų treneris Puškorius apgailestavo, jog komanda nebuvo geriausios sudėties ir prisibijo, kad pralaimėjimas dideliu skirtumu vėliau gali atsiliepti turnyrinėje lentelėje. Dar didesniu skirtumu „TEO‘‘ vyrai nušlavė ,,15min‘‘ komandą (106:41). Nors nugalėtojų gretose rungtyniavo tik penki krepšininkai, tačiau visi jie pelnė po dviženklį skaičių taškų, o net du iš jų: Mindaugas Vilutis (31 tšk. ir 19 atk. kam.) bei Tadas Jucys (16 tšk. ir 20 atk. kam.) atliko įspūdingus dvigubus dublius. Pralaimėjusių gretose taškus pelnė vos keturi krepšininkai, iš kurių pastebimiausias buvo Vytautas Raudonius, surinkęs 17-a. ,,TEO‘‘ komandos atstovas Mindaugas Vilutis varžybas įvertino gerai ir tokią jų baigtį paaiškino geru pataikymu iš toli. O pralaimėjusiųjų kolektyvas po skaudaus pralaimėjo nestokojo geros nuotaikos, teigdami, jog yra gera komanda, tik norinti suklaidinti būsimus varžovus naudojo tokią taktiką, todėl ir pralaimėjo. Po pralaimėjimo ,,Lietuvos geležinkeliai‘‘ atsitiesė ir 7 taškų skirtumu įveikė „DtecNet‘‘ komandą (59:52). Nugalėtojų gretose taškais vėl pasižymėjo net 9 žaidėjai, iš kurių geriausiai sekėsi Gediminui Bliujui bei Tautvydui Macijauskui, pelniusiems atitinkamai 11 ir 10 taškų. Pralaimėjusiųjų gretose keturiems žaidėjams tik po tašką pritrūko iki dviženklio penlytų taškų skaičiaus, o Egidijui Mažeikai (14 atk. kam.) - ir iki dvigubo dublio. ,,Lietuvos geležinkelių‘‘ treneris nors ir įvardijo daug trūkumų, tačiau džiaugėsi pergale. Tuo tarpu pralaimėjusiųjų atstovas Tadas Markūnas teigė, jog komanda nebuvo tinkamai pasiruošusi rungtynėms bei kad pritrūko didelio sirgalių būrio.

Antąją pergalę iš eilės iškovojo „Metasite & Co‘‘ komanda po atkaklios kovos antroje rungtynių pusėje palaužusi „15min‘‘ vyrukų pasipriešinimą (82:62). Nugalėtojų gretose taškus pelnė tik staro penketo žaidėjai, iš kurių trys įmetė net 74 iš visų 82 komandos taškų. Sunkiausiai varžovams stabdyti sekėsi Lauryną Žilinską bei Mykolą Sabaitį, atitinkamai pelniusius 33 ir 27 taškus, bei kartu įmetusius net 9 tritaškius metimus. Nugalėtojų komanda puikiai pasidarbavo ir gynyboje, iš viso perėmusi 16 kamuolių. Net 8 tokius pagriebė Linas Laukis, kuriam tai kol kas geriausias asmeninis rezultatas. Pralaimėjusiųjų gretose du žaidėjai surinko dvigubus dublius – Reinoldas Musteikis (23 tšk. ir 14 atk. kam.) bei Julius Bliūdžius (16 tšk. ir 13 atk. kam.). Nors ,,Metasite & Co’’ vadovas tikėjosi tik 15-os minučių pasipriešinimo, bet sulaukęs aktyvios 40 minučių kovos, pagyrė varžovų aukštaūgius bei džiaugėsi gera rungtynių pabaiga. „15min“ krepšininkas Darius Mataitis sakė, jog žaidėjai dar nežino vienas kito galimybių, bet žada ir toliau rungtyniauti savo malonumui.

Po skaudaus pralaimėjimo „Western Union Transfers“ ekipai nepavyko atsitiesti rungtynėse prieš „AFECTO Lietuva“ komandą ir rungtynės baigėsi pastarųjų pergale 53:44. Nerezultatyvioje dvikovoje žibėjo vienintelis nugalėtojų lyderis Simonas Rambynas, pelnęs 25 taškus bei atkovojęs 12 kamuolių. Pralaimėjusių narys Narbutas nusivylė prastomis rungtynėmis bei teigė, jog pralaimėjimą lėmė žaidimas pavieniui. Tuo tarpu nugalėtojai džiaugėsi, kad pavyko atsitiesti po pirmojo pralaimėjimo, nors komandoje ir nežaidė bemaž pusė krepšininkų.

Antrąją pergalę turnyre iškovojo „TEO“ komanda, rezultatu 85:71 įveikusi pirmąjį pralaimėjimą patyrusią „VPP“ ekipą. Abiejose komandose visi rungtyniavę žaidėjai pelnė taškus, tačiau pastebimiausi buvo Mindaugas Vilutis ir Marius Virbickas nugalėtojams pelnę 25 ir 15 taškų. Policijos pareigūnų gretose geriausiai sekėsi 20 taškų pelniusiam Dariui Lapėnui  bei 14-a pridėjusiam Ainiui Ramoškai. Dar viena komanda, atsigavusi po pralaimėjimo, tapo „DtecNet“. Gerokai supykę po nesėkmės „DtecNet“ visą įniršį išliejo ant varžovų komandos „DOKA Lietuva“, įveikę ją net 42 taškų skirtumu (88:46). Nugalėtojų gretose du žaidėjai surinko dvigubą dublį – Vladimiras Popovas (27 tšk. ir 10 atk. kam.) ir Jonas Norvaišas (21 tšk. ir 11 atk. kam.), o Egidijus Mažeika atkovojo net 15 kamuolių bei blokavo 4 varžovų metimus. Pralaimėjusiems net tris ketvirtadalius komandos taškų surinko Julius Kuliešis, taip pat atlikęs ir dvigubą dublį – 31 taškas ir 10 atkovotų kamuolių. Nepaisant pirmosios nesėkmės čempionate „DOKA Lietuva“ atstovas Tomas Stulpinas didžiavosi savo komanda, nes dauguma ekipos žaidėjų į rungtynes atvyksta iš kitų miestų.

Nors ankstyvų išvadų daryti nederėtų, tačiau po pirmųjų devynerių rungtynių aiškėja favoritai. Kolkas turnyre geriausiai sekasi „TEO“ ir „Metasite & Co“, kurios iškovojo po dvi pergales iš tiek galimų bei dalijasi pirmą ir antrą vietas. 3 – 6 vietas turnyrinėje lentelėje užima komandos, savo sąskaitose turinčios po vieną pergalę bei pralaimėjimą. Dvi ekipos yra patyrusios po vieną pralaimėjimą ir dvi – pralošę du kartus. VKL įmonių lygos čempionatas tęsiasi, o nuolatines apžvalgas galėsite sekti mūsų internetiniame puslapyje kiekvieną pirmadienį.Galiausiai prasidėjo taip ilgai lauktos kovos populiariausiame Vilniuje VKL - „TOP Sport“ pavasario čempionate. Šiais metais komandos pagal pajėgumą suskirstytos į Didžiąją bei Mažąją taures. Didžioje taurėje varžosi 12-a, o Mažojoje – net 26 ekipos. Per pirmąsias dvi čempionato savaites įvyko net 18 rungtynių, todėl nieko nelaukdami siūlome paskaityti pirmųjų savaičių apžvalgą.

DIDŽIOJI  TAURĖ

1 Grupė: Balandžio 13 dieną buvo žaidžiamos pirmosios VKL - „TOP Sport“ Pavasario čempionato didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai ,,Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija‘‘ bei svečių komanda - „LPS Solidarumas“. Susitikimą po permainingos bei atkaklios kovos dviem taškais laimėjo namuose rungtyniavusi „VTiDK“ ekipa (91:89). Nugalėtojų gretose net penki krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių, o geriausiai sekėsi Deividui Aukštuoliui, pelniusiam 20 taškų. Nuo pralaimėjimo „LSP Solidarumas“ ekipos neišgelbėjo ir dvigubas Jono Gutausko dublis (19 tšk. ir 16 atk. kam.) bei 21-as Tomo Grybausko pelnytas taškas. „VTiDK“ komandos kapitonas Deividas Aukštuolis teigė, jog pergalę lėmė po ilgosios pertraukos pakeista gynybos sistema bei tikisi, jog tai ne paskutinė tokia sėkmė čempionate. Tuo tarpu pralaimėjusiųjų vadovas Mykolas Krivcovas buvo labai nekalbus, tiesiog padėkodamas varžovams už labai atkaklias ir įdomias varžybas.

Sekmadienio popietę savo aikštelėje jėgas išbandė „Antakalnis 193!“ bei svečių komanda – „BC La Bomba“. Pastarieji iškovojo įtikinamą pegalę rezultatu 99:75, į kurią svečius vedė Evaldas Rastenis, pelnęs 29 taškus (įmetęs net 7 iš 8-ių tritaškių!) ir dvigubą dublį surinkęs Nerijus Anglickis (19 tšk. ir 14 atk. kam.). Pralaimėjusių gretose geriausiai sekėsi Simonui Lekiui, įmetusiam 19 taškų, atlikusiam 4 rezultatyvius perdavimus bei perėmusiam 4 kamuolius. Savo pasirodymą čempionate šią savaitę pradeda ir pernykščiai nugalėtojai - „Ereliai“ bei „BC KSP - Biržų alus“.

2 Grupė: Pirmosiose grupės rungtynėse į dvikovą stojo debiutantai -„Išjunk šviesą“ bei mėgėjų krepšinio senbuviai -  „Litrestos“ vyrai. Pergalę po atkaklios kovos bei sėkmingesnio ketvirtojo kėlinio iškovojo aikštelės šeimininkai - „Išjunk šviesą“ krepšininkai (78:73), kurių ekipoje geriausiai sekėsi 33 taškus pelniusiam Rokui Burniui. Pralaimėjusiems 20 taškų pelnė Artiomas Riabinovas, 17 – Edgaras Zakševskis. Nugalėtojų atstovas Vilius Jastremskas džiaugėsi parodytu charakteriu bei iškovota pergale. Pralaimėjusiųjų žaidėjas Ruslanas Turčila juokavo, kad sunku, kai jo ekipos krepšininkus sekmadienį pirmą valandą dienos varžovai varinėja  kaip jaunus, teigdamas, kad taip galima ir nesulaukti ir veteranų turnyro. Tiesa, surimtėjęs žaidėjas pripažino, jog varžovai nusipelnė šios pergalės.

MAŽOJI  TAURĖ
      
Grupė A: Pirmoje pogrupio akistatoje jaunieji „SKM 1996“ auklėtiniai patyrė triuškinantį pralaimėjimą aikštelės šeimininkams „Hansa teleradijo kompanijos“ vyrams – 84:32. Nugalėtojus į pergalę atvedė 19 Raimondo Žibūdos bei 15 Pauliaus Jonušo taškų, kurio visi metimai pasiekė tikslą. Pralaimėjusiems 12 taškų pelnė Paulius Cinelis, kuris taip pat suklydo net 12 kartų. Dar vienai sostinės krepšinio mokyklos komandai („SKM“) kiek netikėtai teko pripažinti varžovų pranašumą. Tiesa, jų varžovei - „TM/ZET“ komandai tai padaryti pavyko tik ketvirtajame kelyje, kurį laimėję rezultatu 28:20 jie išplėšė pergalę iš „SKM“ rankų ir rungtynės pasibaigė rezultatu 59:56. Nerezultatyvioje dvikovoje nugalėtojų gretose du žaidėjai pelnė po dviženklį taškų skaičių – Vytas Rupšys (12) ir Erikas Jarmalauskas (10), pralaimėjusiųjų neišgelbėjo ir 26-a Deimanto Pavlovskio taškai. „TM/ZET“ narys R. Tirevičius džiaugėsi čempionatą praddėjus pergale, o „SKM“ komandos narys S. Aleksandravičius pažadėjo, jog atsakomosiose rungtynėse jo komanda tikrai atsirevanšuos varžovams.

Antrąją pergalę turnyre iškovojo ir „Hansa teleradijo kompanija“ 78:38 įveikusi „DAGOS“ ekipą. Nugalėtojams keturi žaidėjai pelnė po dviženklį taškų skaičių: Denisas Oliferas – 18, Raimondas Žibūda – 16, Marius Krukonis – 15 ir Mindaugas Zalatoris (10 atk. kam.) – 10. Tragiškai atakavusioje „DAGOS“ ekipoje pasižymėjo po 12 taškų pelnę Darius Markauskas bei Marius Jurevičius, kuris taip pat atkovojo 11 kamuolių. Pralaimėjusiųjų kapitonas Justas Statulevičius pripažino, jog komandų meistriškumo lygis skiriasi, todėl teko pripažinti varžovų pranašumą dideliu skirtumu. Anot nugalėtojų trenerio Justo Paliukėno, jo komanda nors ir nesužaidė gerai, bet potencialo tikrai turi.

Būtent „Hansa - teleradijo kompanijos“ ir „TM / ZET“ ekipos, nepatyrusios pralaimėjimų ir pirmauja grupėje.

Grupė B: Įspūdingose rungtynėse „KomFako“ komanda net 97:41 nušlavė „LAZDYNŲ“ ekipą. Verta pažymėti, jog net 25 taškus pralaimėjusioji komanda pelnė per ketvirtąjį kėlinį, kai per pirmuosius tris sugebėjo sukrapštyti vos 16-a. Tuo tarpu tiek puolime, tiek gynyboje idealias rungtynes sužaidusioje „KomFako“ ekipoje daugiau nei įspūdingai pasirodė VKL Elito lygoje rungtyniaujantis Edvardas Varpiotas, pelnęs 39 taškus, atkovojęs 25 kamuolius, blokavęs net 7 varžovų metimus ir surinkęs rekordinius - 69 naudingumo balus. Pralaimėjusių gretose pasižymėti pavyko visiems žaidėjams, o daugiausiai kartų tai padarė Vilius Kulbė ne tik pelnęs 12 taškų, bet ir atkovojęs 16 kamuolių. Po varžybų pakalbintas nugalėtojų vadovas ir žaidėjas Juozas Skara džiaugėsi, jog nuo pat pirmųjų rungtynių jaučiasi komandinė dvasia bei matosi begalinis noras žaisti. Tuo tarpu „LAZDYNŲ“ ekipos žaidėjui A. Maračinskas neliko nieko kito, kaip tik šmaikščiai pakomentuoti rungtynes.

Grupė C: Visus keturis kėlinius laimėjusi „NK Gaugijos“ komanda savo aikštelėje rezultatu 80:64 įveikė ,,KK Perkūno‘‘ pasipriešinimą. Įspūdingą dublį nugalėtojų gretose atliko naudingiausias rungtynių žaidėjas -  Gvidas Žiūraitis. Jis pelnė 21 tašką, atkovojo net 20 kamuolių ir surinko 28 naudingumo balus ir po rungtynių paminėjo, jog pergalę lėmė naujas komandos narys – treneris Jonas Gamulis. Tuo tarpu „KK Perkūno“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo net dvigubą dublį surinkęs Karolis Bakanauskas (28 tšk. ir 11 atk. kam.), kuris pastebėjo, kad pusę komandos žaidėjų jis mato bene pirmą kartą, todėl vaikinai žada pasitreniruoti, pasistiprinti geru aukštaūgiu ir siekti pergalių tolimesnėje turnyro eigoje. Antrą pergalę čempionate „NK Gaugija“ iškovojo svečiuose, kuomet labai nerezultatyviose rungtynėse įveikė „SKM – 1995“ krepšininkus (51:38). Pralaimėjusiųjų gretose po krepšiais puikiai grūmėsi Karolis Radzevičius, rungtynėse atkovojęs net 14 kamuolių, o iš nugalėtojų komandos vienintelis Gvidas Žiūraitis pelnė dviženklį taškų skaičių – 12. Laimėtojų ekipos treneris Jonas Gamulis džiaugėsi, jog jau antras rungtynes iš eilės jo komandos gynyba varžovams tapo mįsle, o jaunųjų žaidėjų treneris Arūnas Umbrasas teigė, jog vaikinai dar tik žengia pirmuosius žingsnius vyrų krepšinyje, todėl kol kas jai sunku įsiterpti į vyrišką žaidimą.

Kitose rungtynėse „Vilniaus krepšinis“ nesunkiai 101:73 įveikė antrąjį pralaimėjimą patyrusius „KK Perkūno“ vaikinukus. Nugalėtojų gretose atakuoti krepšį geriausiai sekėsi Rokui Garlauskui, kuris pelnė 31 tašką, po 15 taškų prie pergalės pridėjo Jonas Staniulis bei Edson Atam, 14 – Žygimantas Vilius. Pralaimėjusiųjų gretose daugiausiai taškų surinko Karolis Bakanauskas (25) ir Gytis Grinius (20), kuris taip pat atliko ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Grupė D: Dar vienos atkaklios bei permainingos varžybos vyko tarp „BC Šalčininkų“ ir „St. Justiniškių“ komandų. Būtent vilniečiai po geriau sužaisto ketvirtojo kėlinio iškovojo pergalę rezultatu 75:64. Pusę nugalėtojų komandos taškų surinko įspūdingai taikliai atakavęs Žymantas Armonas, pelnęs net 38 taškus bei surinkęs 45 naudingumo balus. Pralaimėjusiųjų gretose geriausiai sekėsi Romualdui Grundinskij bei Kšyštofui Songinui, įmetusiems atitinkamai 12 ir 10 taškų. ,,BC Šalčininkai‘‘ atstovas spaudai Švaikovskis teigė, jog pralaimėjimą lėmė varžovų lyderio nesutabdymas.

Namuose rungtyniavusi „Pasispardom“ ekipa šį kartą nesugebėjo įspirti puikiai žaidusiam „SK Meškų“ kolektyvui, šventusiam pergalę rezultatu 90:61. Nugalėtojų gretose taškus pelnė visi aikštelėje pasirodę žaidėjai, iš kurių net šeši surinko dviženklį tašku skaičių. Geriausiai sekėsi Mantvydui Baranauskui, pelniusiam 19 taškų bei Renatui Kurilionokui, Linui Vitkauskui ir Pauliui Auguliui (13 atk. kam.), pelniusiems po 14, taip pat dvigubą dublį atlikusiam Šarūnui Gerasimavičiui (10 tšk. ir 15 atk. kam.). Pralaimėjusiems 18 taškų pelnė Dovydas Žintikas, o Karolis Kasperovičius surinko dvigubą dublį – 13 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių. Po pralaimėjimo pirmose rungtynėse ,,Pasispardom‘‘ komandai ne ką geriau sekėsi ir svečiuose, kur 60:82 teko pripažinti ,,St. Justiniškių‘‘ pranašumą. Nugalėtojus į pergalę atvedė vėl įspūdingai rungtyniavęs Žymantas Armonas, pelnęs 23 taškus, atlikęs 13 rezultatyvių perdavimų, perėmęs 4 kamuolius bei surinkęs 41 naudingumo balą. Dvigubu dubliu prie pergalės taip pat prisidėjo Ignas Pudžiuvelis (18 tšk. ir 13 atk. kam.). Pralaimėjusiems atitinkamai 15 ir 13 taškų pelnė Darius Žiulpa ir Karolis Kasperovičius (14 atk. kam.). Laimėtojų narys Algimantas Birbilas sakė, kad pergalę lėmė komandiškas žaidimas ir sirgalių palaikymas,  tuo tarpu pralaimėjusiųjų vadovas Julius Tervydis prisipažino, kad komanda dar nesusižaidusi bei teigė laukiantis kitų rungtynių.

Grupė E: Pirmose grupės rungtynėse „Laukinių vakarų“ komanda net 111:58 nepasigailėjo jaunųjų „SKM 96 – II“ žaidėjų. Įspūdingą rezultatą pasiekti ,,Laukiniams vakarams‘‘ padėjo puikus pataikymas (dvitaškiai – 52%, tritaškiai – 50%) bei atkaklus darbas gynyboje – net 24 perimti kamuoliai. Nugalėtojams 38 taškus pelnė Mantas Gajauskas, o iš pralaimėjusiųjų geriausiai sekėsi Justui Navickui, pelniusiam 15 taškų ir atkovojusiam 10 kamuolių. "Laukinių vakarų" žaidėjas K. Danilovas sakė, jog pergalę jo komandai atnešė amžiaus pranašumas. Antrą skaudų pralaimėjimą jaunieji „SKM 96 – II“ žaidėjai patyrė savo aikštėje, kuomet 94:46 nusileido iš VKTS teisėjų sudarytai „VTKS-gernesys.lt“ komandai. Pastarųjų gretose taškus pelnė visi 12 aikštelėje pasirodę krepšininkai, iš kurių geriausiai sekėsi Andriui Žvironui bei dvigubą dublį atlikusiam Gvidui Gedvilui (12 atk. kam.), atitinkamai pelniusiems 15 ir 13 taškų. 

Pergale turnyrą pradėjo ir svečiuose rungtyniavusi „United Sharks“ ekipa, kuri rezultatu 78:72 privertė pasiduoti „Charazay“ vyrukus. Nors nugalėtojų gretose net šeši krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, išsivežti pergalę iš varžovų arenos nebuvo taip lengva. Nugalėtojų atstovas rungtynes įvertino gerai teigdamas, jog pavyko net tik rungtyniauti komandiškai, bet ir puikiai padirbėti gynyboje. Tuo tarpu pralaimėjusių komandos narys Paulius Kamaitis pralaimėjimo priežastimi įvardijo nesėkmingą atkarpą trečiajame kėlinyje.

Įspūdingai antroje rungtynių dalyje tiek puolime, tiek gynyboje sužaidusi „2 Religijos“ komanda ne tik panaikino trečiojo kėlinio pradžioje turėtą 17 taškų deficitą, bet ir sugebėjo iškovoti pergalę vienuolikos taškų skirtumu (68:57). Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo Tomas Nekrašas, pelnęs 33 taškus bei įmetęs net 7 tritaškius. Pralaimėjusiems daugiausiai taškų surinko Linas Vaigauskas (19) ir Kristijonas Klečkauskas (16), kuris taip pat atkovojo ir 11 kamuolių. „Charazay“ atstovas Petras Gudelevičius po rungtynių teigė, jog komanda pralaimėjimą lėmė jėgų trūkumas bei varžovų snaiperių taiklumas. Tuo tarpu „2 Religijos“ žaidžiantysis treneris Karolis Griškus prisiminė skaudų pralaimėjimą VKL – C lygos DIREMTOS Taurės atkrintamosiose varžybose, kuris turėjo įtakos komandos nuotaikai pirmuosiuose dviejuose kėliniuose. Tačiau po jų jo komanda ėmė spausti varžovus bei pelnyti taškus, kas leido ramiai užbaigti rungtynes. Trečiąjį pralaimėjimą „Charazay“ patyrė svečiuose net 24 taškų skirtumu pralaimėjusi „VKTS-gernesys.lt“ komandai (93:69). Nugalėtojus į pergalę vedė atitinkamai 23 ir 22 taškus pelnę Gvidas Gedvilas ir Artūras Malichinas, o vėl komandiškai žaidusioje „Charazay“ komandoje 17 taškų pelnė Linas Vaigauskas, 16 – Saulius Jesinas, 14 – Petras Gudelevičius (10 atk. kam.) ir 13 – Kristijonas Klečkauskas. Nugalėtojų ekipos narys Gvidas Gedvilas po pergalės buvo iškalbingas – jis ne tik pakomentavo rungtynes, bet ir papasakojo komandos tikslus ir tradicijas, tuo pačiu padėkodamas visiems susirinkusiems sirgaliams.

Po pirmųjų dvikovų pogrupyje VKTS arbitrų komanda, laimėjusi abi žaistas rungtynes, o į pogrupio autsaiderių gretas iš karto pradėjo skęsti „Charazay“ vyrukai.
Komentarai:
G. K.
Apžvalgos žadėtos kiekvieną pirmadienį, bet kol kas antros kaip ir nematau :)
2012-04-24
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.