„Mavericks“ nesugebėjo sustabdyti Alo Jeffersono
Nuotr. AP - Scanpix
Alas Jeffersonas įmetė 28 taškus ir atkovojo 26 kamuolius bei padėjo Jutos „Jazz“ (32-20) komandai po trijų pratesimų nugalėti NBA čempionų titulą ginančius Dalaso „Mavericks“ (34-28) krepšininkus 123:121 (22:18, 21:21, 28:20, 18:27, 16:16, 6:6, 12:10).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 8 sekundėms Vince‘as Carteris įmetė tritaškį ir išvedė „Mavericks“ komandą į priekį 89:87. Jutos ekipa paprašė minutės pertraukėlės ir po jos surengė rezultatyvią ataką, kai likus dviem sekundėms iki kėlinio pabaigos Paulas Millsapas įmetė du taškus ir išlygino rezultatą.

Likus vienai minutei iki pirmojo pratęsimo pabaigos, „Jazz“ turėjo keturių taškų pranašumą 100:96. Per šią minutę komandos rinko pražangas ir metė baudas. Likus 3 sekundėms iki pratęsimo pabaigos „Mavericks“ atsilikinėjo trimis taškais, tačiau komandos lyderis Dirkas Nowitzki, kuris šiose rungtynėse surinko 40 taškų, pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą 105:105.

Antrajame pratesime komandos kibiai gynėsi ir abi įmetė vos po 6 taškus. Šio pratęsimo herojumi tapo Jeffersonas, kuris pataikė dvitašį metimą ir išlygino rezultatą 111:111 likus 29 sekundėms iki periodo pabaigos.

Likus kiek mažiau nei dviem minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas tarp komandų buvo lygus, tačiau „Jazz“ įžaidėjas Devinas Harrisas pataikė tritaškį metimą ir išvedė savo ekipą į priekį 118:115. „Mavericks“ sukūrė greitą ataką, tačiau Nowitzki mestas tritaškis skriejo pro šalį, o Jutos krepšininkai atsakė greitais dviems taškais. Šio deficito Dalaso krepšininkai panaikinti nebesugebėjo ir rungtynės baigėsi „Jazz“ komandos naudai.

Ši pergalė „Jazz“ ekipai padėjo išsaugoti viltis kovojant dėl vietos atkrintamosiose varžybose.

„Jazz“: Alas Jeffersonas 28 (26 atk. kam.), Gordonas Haywardas 24, Devinas Harrisas 23 (7 rez. perd.), Paulas Millsapas 16 (9 atk. kam. 6 rez. perd.), DeMarre‘as Carrollas 15 (6 rez. perd.).

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 40 (9 atk. kam.), Jasonas Terry 28, Vince‘as Carteris 18 (12 atk. kam.), Delonte Westas 16, Jasonas Kiddas 10 (6 rez.perd.).

Atrinkti (0) Visi (9)
dandas
saunuoliai jazz
2012-04-17
AnonimasKanteris taip stipriai užduchintas komandoj, kad žiauru, o 3 šaukimas :-D nu valančiunas už ji nepalyginamai geresnis.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

kazka pezejo kazkas,kad Utah burs komanda apie Kanteri..turbut pamirso,kad cia zaidzia A.Jefferson ir P.Millsap-vieni naudingiausiu ir stabiliausiai zaidzianciu aukstaugiu visoje lygoje.jam dar daug zoles reikia apkakot,kad isstumt tuos du is starto ar atimt zaidimo laiko
2012-04-17
+1
kanteris geresnis už ta valančiūna i kanteri vilčiu buwo dėta daug mažiau negu i walančiūna bus tratinamas tas jonas kaip koks šuniukas

--
2012-04-17
-2
noreciau, kad Jazz patektu y PO :)
2012-04-17
+1
Kanteris taip stipriai užduchintas komandoj, kad žiauru, o 3 šaukimas :-D nu valančiunas už ji nepalyginamai geresnis.

--
2012-04-17
Idomu kur Enes kanteris 3 saukimas
2012-04-17
Galėtu dalasas nepatekt i Po, po tiek čempioniškos komandos žaidėju išmetimu, šita komanda neverta pagarbos.