Kilęs Lietuvoje skandalas dėl VTB jungtinės lygos vadovų ketinimų perimti LKL teises ir dalinti kvietimus į Eurolygą ir Europos taurės turnyrą tik per savo varžybas pasiekė ir Eurolygos vadovybės ausis. „Eurolyga garantuoja LKL čempionato saugumą – VTB varžybų kalendorius bus suderintas su šalies čempionatu, kad klubai galėtų žaisti ir savo valstybės pirmenybėse“, – rašoma Eurolygos rašte, skelbia „lrytas.lt

Be to, Eurolyga išlaikys nepakitusius kelialapių dalybų principus ir vietų skaičių kiekvienai valstybei. Lietuva ir toliau turės numatytas vietas Eurolygoje ir Europos taurės varžybose, kurios nustatytos Eurolygos generalinės asamblėjos metu“, – rašoma Eurolygos rašte.

Eurolygos vadovybė, sužinojusi apie Lietuvoje kilusį nepasitenkinimą dėl galimos VTB lygos ir Eurolygos sutarties, Lietuvai atsiuntė paaiškinimą, kuriame bandė raminti kilusias aistras: „Balandžio 15 dieną įvykęs susitarimas tarp dviejų organizacijų yra tik dialogo pratęsimas. Per porą savaičių iš visų suinteresuotų pusių gavus šios sutarties įvertinimą, bus paruoštas galutinis sutarties tekstas, kuris bus nagrinėjamas per gegužę ir liepą vyksiančius Eurolygos generalinės asamblėjos suvažiavimus“, – teigiama Eurolygos rašte.

Jau antroje rašto pastraipoje Eurolygos vadovybė teigia, kad Lietuvai nėra ko bijoti: „Eurolyga užtikrina Lietuvos pusę, kad vietų skaičius Eurolygos turnyre Lietuvai niekaip nepriklausys nuo galutinio susitarimo tarp Eurolygos ir VTB.“

„Galvojame, kad bandymas klubus priversti rinktis, kur žaisti yra ne itin protingas pasiūlymas. Galutinis Eurolygos ir VTB lygos bendradarbiavimo pasiūlymas bus pateiktas ratifikuoti per Eurolygos generalinę asamblėją“, – rašoma Eurolygos pareiškime.

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (40)
prognozes.page.tl
prognozes.page.tl aukšto patikimumo sporto prognozės už simbolinę kainą
2012-04-20
-1
Atsakyti
anti-trolis
Gedai, o tu nepagalvojai, kad ULEByra toks pat gangas? Tik ish kitos puses - vakaru (kas sukure ULEB, ka? Ne ispanai,prancuzai ir italai?)
2012-04-20
+1
Atsakyti
Ar galima pasikliauti eurolygos zodzais po tokio ju akibroksto? Viena diena sako vienaip, kita diena jau elgesi priesingai savo zodziams. Kas uzdraus po metu rusams ir barlamejui perskirstyti vietas ir licenziju isdavimus? Dabar gali buti vienintele proga islipti musu klubams sausiems, nes kai prisijungsim pire vbt tai ir turesim klausyti nurodinejimu is rusijos, o blogiausiu atveju liksim prie suskilusios geldos ir galesim pamirs El isvis.
2012-04-20
Atsakyti
anti-trolis
Komunistai jus, griovejai... Nebegrysh jau joks komunizmas, chia geichiau jums reiketu istorijos mokytis arba ishsiblaivyt nuo amzhino gyvenimo pachmielo.

Esme tame, kad pinigai pakankamai stipriai Europos kashi valdo bene nuo tada, kai susikure pati dabartine Eurolyga (2000-2001 m.). Kodel gi nepritarus shiam (ne VTB Vieningos lygos, kita sezona bus tiek pavadinimas kita,s tiek pati struktura) projektui? Pagalvokime: apie 20 komandu, ish ju bent 10 yra Eurolygos lygio. Pats chempionatas - panashaus pajegumo i Lega A (iki ACB, deja, manau nepatrauktu). Tad kodel gi ne? ar geriau zhaisti 10 Eurolygos rungtyniu per sezona, ar prie ju prideti ir turnyra su prestizhu, pinigais ir gerais klubais?... Ar smaukytis LKL visus metus vietoj to kad atloshtum tik play-offus ar papildoma rounda su stipresnem Lietuvos komandom?

Puikus variantas yra (kad ir kaip keista) sukuras estu KML, kur Kalev zhaide tik 3 ratus ish 4. Vieno rato rezultatai buvo dvigubinami - t.y. jeigu laimi - dviguba pergale, jei pralaimi - dvigubas pralaimejimas. Taip pat butu galima padaryti ir LKL: visos Z ir LR varzhybos zhaidzhiamos ishvykose, o ju laimetojas gauna dviduba tashku skaichiu.

O BBL tuo tarpu ateitu visishkas galas, nes realiai Estijoje ir Latvijoje yra tik po 3 komandas, kurios galetu pasivarzhyti su LKL klubais. O ir LKF turnyras, atrodo, vyksta tik del vaizdo.

Taigi: Eurolyga/EuroCup (apie 10-20 rungtyniu), Rytu Europos lyga (30-40), LKL (10+ atkrintamosios). Kas lieka nepatenkintas?...
2012-04-20
Atsakyti
Naivuoliai, tai tik pigi propaganda. tikiu, kad kokius pora sezonu SSSR lyga atsizvelgs i LKL tvarkarasti, o po to kai zalgiris su rytu jau bus isitrauke i VTB sukuri, tiesiog bandys sugriaut Lietuvos krepsinio sistema, neleisdami Zalgiriui ir Rytui rungtyniauti LKL. Atsiduoda pigiais kvepalais ju sitos sapaliones. Greit matysim kokias 6 rusu komandas eurolygoj ir 0 Lietuvos.

Gaila, bet komunizmas vis sparciau gryzta.
2012-04-20
+2
Atsakyti
tiesa
akivaizdu ,kad Rusija neigiamai veikia europietiškas smegenis. Nes jei būtų priimti anksčiau sugalvoti sprendimai ,tai būtų toks pats Eurolygos susidorojimas su LKL ,kaip LKL susidorojo su Alytumi.
2012-04-20
-1
Atsakyti
Gerbiamieji basketnews.lt administratoriai! Jus matot kas pas jus puslapi dedasi? 6 puslapiai kometaru,taciau radau tik kokius 5 komentarus, kurie parasyti i tema, o kiti? Keli, kazkokie mazvaikiai, ne uzauge zmones, arba uzauge, bet isvis be smegenu, degradave proto invalidai, rasinejasi, siuntineja vienas kita, grasina, keikiasi... Ir taip visi 6 puslapiai? tai nenormalu. Seniau taip nebudavo, gaila, kad sio puslapio komentaru lygis yra daug mazesnis uz kitu, jusu konkurentu, o seniau taip nebudavo...
2012-04-19
+1
Atsakyti
Laiko klausimas.. Po dvejų ar trejų metų jau VTB lygoj bus dalinamos vietos, o jau kai tai prasidės tai dar netokių teisėjų cirkų matysim ruskelių lygoj :) ir vietoj savo svajojamų 2 vietų EL turėsim apvalų 0 ir 3 ruskių komandas..
2012-04-19
+1
Atsakyti
Artistas
Iš pradžių gal ir nepakis. Po poros metų bus kitaip. Logikos nematau kurti regioninę lygą, o vietas Eurolygoje palikti šalims. Aišku, kad po poros metų bus peržiūrėtas vietų skirstymas ir į Eurolygą eis geriausios VTB komandos. tegul nepasakoja pasakų...
2012-04-19
+1
Atsakyti
citrina
Manau ,kad yra žaidėjų kuriems netikdavo ilgos varginančios kelionės po Rusija,todėl jie pasirinko mažesnius kontraktus ir Lietuvą kur tik kartą per savaitę ilgesnė kelionė į Europa,o LKL varžybų kelionės nevarginančios.Sutikčiau jei VTB dalyvautų 2rusų,2ukrainiečių,2lenkų,2lietuviųir po vieną čekų,latvių,estų,baltarusių.Jei jungti Kazachtaną ,tai tada jau ir ispanus galima kabinti,nes lenkams net arčiau gautusi.
2012-04-19
+2
Atsakyti
[quote]Chronometras chroniusKodėl pas mus vis zirziama dėl to tariamai didelio rungtynių skaičiaus? NBA lygoje atletai žaidžia 82 rungtynes per sezoną, o patekusieji į atkrentamąsias – kartais net ir šimtą. Ir ne po keturiasdešimties, o keturiasdešimt aštuonių minučių trukmės rungtynėse. Tačiau niekam neateina į galvą skųstis, kad žaidžia per daug, priešingai, dažniau atsiranda nepatenkintų praleidžiamu per mažu laiku aikštelėje. O jei patenkinti, tai gali patys pasiprašyti pasėdėti ant suoliuko ir į aikštę būtų leidžiami kiti žaidėjai.[/quo

zzzzidomu kad tu net elementariu ziniu neturi

Jeigu lietuva ir Rusija turetu tokia infrostruktura nuosavus lektuvus zaidejus kurie butu lygeverciai komandose nebutu problemu ir Zalgiriui losti po 80 rungtyniu, jei ko nezinai paprasyk patarimo bet nesiryk protingu nors is tikruju esi bukas.
2012-04-19
+2
Atsakyti
Chronometras chronius
Kodėl pas mus vis zirziama dėl to tariamai didelio rungtynių skaičiaus? NBA lygoje atletai žaidžia 82 rungtynes per sezoną, o patekusieji į atkrentamąsias – kartais net ir šimtą. Ir ne po keturiasdešimties, o keturiasdešimt aštuonių minučių trukmės rungtynėse. Tačiau niekam neateina į galvą skųstis, kad žaidžia per daug, priešingai, dažniau atsiranda nepatenkintų praleidžiamu per mažu laiku aikštelėje. O jei patenkinti, tai gali patys pasiprašyti pasėdėti ant suoliuko ir į aikštę būtų leidžiami kiti žaidėjai.
2012-04-19
Atsakyti
dainiuz
panashu Baltramiejus jau pradeda pagiriotis :))) gerai ji ten maskvoj uzvaishino keturias dienas pachmilinos :D
2012-04-19
+1
Atsakyti
buuuum
O kas trugdo daugiau zaideju tureti komandoje? pvz futbole gi silpnesniuose turnyruose su antrom ar net treciom sudetim zaidzia gi.. Ar krepsinyje yra kazkokie tai apribojimai? Gi pvz eurolygai galetu registruoti stipriausius , o kokiam LKL silpnesnius ar panasiai.. Gi tas zalgiris kad ir turi zaideju uztektinai tik priskoline visiem , susigrantu juos ir galetu formuoti komanda.. Idomi polita..
2012-04-19
-1
Atsakyti
Beje, turiu tokį klausimą, gal kas atsakys. Kodėl nė vienas LT klubas nežaidžia Eurochallenge turnyre. Tikrai galėtų kokie Šiauliai ten dalyvaut gi.
2012-04-19
+1
Atsakyti
joo
barmaliejiski paistalai. jei B licenzija skiriama ne per LKL tai koks tikslas bus plesitis del ciampiono vardo ? dar reikia ivertinti daugybe rungtyniu. Z ir LR turetu registruoti , bent po 14-15 normaliu zaideju. ir geriausi zaistu tik Eurolygoj, Eurocupe arba VTB. LKL zaistu antri sastatai. tai geriausiu atveju . jei zaideju skaicius butu toks kaip dabar , manau pasipiltu traumos, zaidejai butu nuvarginti ir pan.
2012-04-19
+2
Atsakyti
aršusis_RitfanisO mums yra vienodai, vistiek mes Zalgirio niekaip negalime iveikti LKLe tai mes vistiek zaisim VTB ir ten iskovosim sau vieta Eurolygoje.Raudonai Juodai Pliki!


Durnelis, eitum geriau namu darbus daryti, nekomentaves cia. Ziurek, kad tik siemet nelaimetu lkl'o tas Rytas.
2012-04-19
Atsakyti
Anonimas
Bijot kovot su rusais,del vietu ? nebukit bailiai kas tie rusai, laikas statyti juos i vieta
2012-04-19
+1
Atsakyti
Aha
Jei B licenzija bus atimta iš LKL, tai visos tos Eurolygos pisulkos apie vietų išsaugojimą bus šūdo vertos. Ar neatsitiks taip, kaip tam posaky apie Vilnių - "Vilnius mūsų, o mes rusų"? Tik šiuo atveju bus - licenzijos mūsų (kol kas), o mes rusų... O paskui ne tik mes, bet ir licenzijos rusų...
2012-04-19
+5
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 40

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.