Linui Kleizai debiutinis sezonas NBA baigėsi Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje. Praėjusią naktį iš kovos dėl NBA čempionų žiedų iškrito ir Memfio „Grizzlies“, triuškinančiai nusileidę Dalaso „Mavericks“ ekipai. Tuo tarpu iki kito etapo Detroito „Pistons“ trūksta tik pergalės.

Los Andželo „Clippers“ puolimas vėl buvo nesustabdomas ir tai lėmė ketvirtąją „Nuggets“ nesėkmę. Praėjusią naktį Denverio komanda išvykoje 83:101 (23:21, 17:25, 17:25, 26:30) nusileido „Clippers“ komandai ir seriją pralaimėjo 1-4.

„Clippers“ atsarginiai visa galva pranoko „Nuggets“ žaidėjus – nuo suolelio pakilęs Corey Maggette pelnė 23 taškus, Shaunas Livingstonas atliko net 14 rezultatyvių perdavimų.

Tuo tarpu „Nuggets“ gretose sunkiai sekėsi žaisti net ir startinio penketuko krepšininkams – puolėjas Eduardo Najera per 26 minutes nepelnė nė taško ir atkovojo vos 4 kamuolius.

Antrojo kėlinio viduryje Maggete pelnė 5 taškus iš eilės ir iniciavo „Clippers“ spurtą 9:0, po kurio šeimininkai atitrūko 42:34. Trečiojo kėlinio viduryje „Nuggets“ priartėjo iki minimumo, bet Maggete dvitaškiu pradėjo spurtą 16:3 ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Clippers“ pirmavo 71:57. Skirtumui pasiekus 18 taškų ribą, aikštėje pasirodė Linas Kleiza – „Nuggets“ treneris George'as Karlas patikėjo ekipos nesėkme.

Kleiza aikštėje praleido paskutines 10 rungtynių minučių ir pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė. Lietuvis pasirodė sėkmingiau nei startiniame penketuke dvikovą pradėjęs Najera.

„Clippers“: Corey Maggete ir Cuttino Mobley po 23 taškus, Eltonas Brandas 21 (13 atk. kam.), Samas Cassellas ir Chrisas Kamanas po 10, Shaunas Livingstonas 8 (14 rez. perd.).

„Nuggets“: Carmelo Anthony 23, Greggas Buckneris 20, Andre Milleris 15 (8 rez. perd.), Earlas Boykinsas 11.

•

Dalaso „Mavericks“ tapo pirma ir vienintele komanda, kuri pirmąjį atkrintamųjų varžybų etapą baigė be pralaimėjimų. Praėjusią naktį išvykoje „Mavericks“ 102:76 (26:23, 22:16, 31:22, 23:15) sutriuškino Memfio „Grizzlies“ ir seriją nesunkiai laimėjo 4-0.

Dirkas Nowitzki pelnė 13 taškų per pirmąją rungtynių dalį, o „Mavericks“ per didžiąją pertrauką pirmavo 48:39. Vokietis surinko dar 11 taškų per trečiąjį ketvirtį ir svečių pranašumas šoktelėjo iki 18 taškų – 79:61.

Ketvirtą kartą laimėjusi Dalaso ekipa laukia kito varžovo. Antrą rezultatą pagal pergales Vakaruose turėjusi, tačiau pagal NBA taisykles tik ketvirta likusi „Mavericks“ kovos su „Spurs“ ir „Kings“ serijos laimėtoju.

„Grizzlies“: Pau Gasolis 25, Mike'as Milleris 10, Bobby Jacksonas ir Chucky Atkinsas po 8.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 27 (7 atk. kam.), Juwanas Howardas 24 (9 atk. kam.), Jerry Stackhouse'as 19, Jasonas Terry 12.

•

Trečiose rungtynėse pralaimėjusi Detroito „Pistons“ ilgiau žaisti su varžovais neketina. Ketvirtose rungtynėse „Pistons“ išvykoje 109:99 (27:20, 24:25, 23:31, 35:23) nugalėjo Milvokio „Bucks“ ir serijoje pirmauja 3-1.

Chauncey Billupsas per paskutinįjį kėlinį pelnė 13 taškų ir pataikė visus 10 baudų metimų, taip įtvirtindamas svečių pergalę. „Bucks“ prieš lemiamą kėlinį pirmavo 76:74 T.J.Fordo dėka, kai gynėjas per trečiąjį ketvirtį pelnė 16 taškų.

„Pistons“ pirmaujant 95:93 šešias ir eilės baudas pataikės Billupsas bei dvitaškį įmetęs Rasheedas Wallace'as padidino svečių pranašumą iki 10 – 103:93. Per likusias 56 sekundės situacija aikštėje nepasikeitė.

„Bucks“: Michaelas Reddas 33, T.J.Fordas 21, Charlie Bellas 12.

„Pistons“: Chauncey Billupsas 34, Richardas Hamiltonas ir Tayshaunas Prince'as (8 atk. kam., 7 rez. perd.) po 18, Antonio McDyessas 11 (11 atk. kam.).

ir gerai
2006-05-04
-1
Gaila Nuggets'ų...
BasketNews> Šiaip Mavericks'uose žaidžia ne Juwanas Howardas, o Joshas Howardas.
2006-05-03
to Henrys kzk mali. kleizos tikrai nerasistas. esi ji bent mates?
2006-05-02
Kleizos trreneris nors rasistas kai Bryan Scott. Blyn Macui neleidzia parodyt koks jis zudikas kudikio weidu. :D
2006-05-02
"Trečiose rungtynėse pralaimėjusi Detroito „Pistons“ ilgiau žaisti su varžovais neketina."