„Lietkabelio tikslas – patekti tarp keturių geriausių

2012-04-21 13:44
Linas Jocius, „panbalsas.lt“
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate aštuonios komandos kovoja atkrintamosiose varžybose, Panevėžio „Lietkabeliui“ sezonas baigtas.

Panevėžio ekipa šalies čempionate liko priešpaskutinė, tačiau išsaugojo vietą aukščiausiojoje lygoje. Nors jai kovos krepšinio aikštelėje baigėsi prieš gerą savaitę, klubo vadovybė jau dėlioja naujo būsimo sezono komandos planus.
 
Mintimis su „panbalsas.lt“ apie praėjusius bei būsimus krepšinio metus pasidalijo klubo vadovas Raimundas Miladauskas.

– Ar 11-oji vieta LKL čempionate atspindi realų komandos pajėgumą?
– Manau, komanda buvo tikrai pajėgesnė užimti aukštesnę vietą. Koją pakišo faktas, jog mes buvome jauniausia komanda LKL čempionate. Buvo tokių rungtynių, kai teisėjai leisdavo kietesnę kovą, grumtis, todėl labiau patyrusios komandos tokiose situacijose nugalėdavo. Nebūdavo tokio garvežiuko, kuris galėdavo patempti į priekį.

– Kurie krepšininkai liks komandoje kitą sezoną?
– Du žaidėjai turi sutartis – tai Karolis Babkauskas ir Šarūnas Kulevičius. Galime sakyti, sudėtis gerokai keisis. Šarūnas Vasiliauskas, Osvaldas Matulionis, Vaidas Čepukaitis, Adomas Drungilas – šiuos keturis žaidėjus buvo paskolinęs Kauno „Žalgiris“. Krepšininkų sutartys šį sezoną baigiasi, o ar bus pratęstos, priklausys nuo „Žalgirio“, nuo kitų aplinkybių. Iš tiesų šie žaidėjai rinkoje yra gana brangūs.

– Ar kitą sezoną galime tikėtis legionierių?
– Neatmesčiau ir to varianto. Aišku, visada siekiame, jog būtų lietuviška komanda. Jei turėsime legionierių, jie bus iš artimiausių Lietuvai valstybių.

– Šis sezonas nebuvo visiškai prastas, ekipa laimėjo Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Iššūkio“ taurę ir pateko į elito divizioną.
– Mes minimalius tikslus pasiekėme, nors metai buvo labai sudėtingi. Keitėsi komandos savininkai, prieš tai vadovavę žmonės ilgai neapsisprendė, ką daryti, dėl to nukentėjo pasiruošimas sezonui. Galima sakyti, ekipa buvo visiškai jam nepasiruošusi. Treneriai, tiek Gintaras Leonavičius, tiek Algirdas Milonas, tą procesą turėjo įgyvendinti čempionato metu. Profesionalioje komandoje taip nedaroma. Komandos vadyba rimčiau ėmė dirbti taip pat tik nuo gruodžio 1 dienos, kada nuo sezono pradžios buvo praėję daugiau nei du mėnesiai. Administracija savo darbus turėtų pradėti vasarą ar iškart pasibaigus sezonui. Nepaisydama visų aplinkybių, komanda įgyvendino minimalius tikslus – neiškrito iš LKL bei pateko į BBL elito divizioną. Kaip minėjau, galbūt galėjome užimti aukštesnę vietą Lietuvos krepšinio lygos čempionate, bet svarbu, jog neiškritome į žemesnę lygą.

– Ar ekipai vadovaus tie patys strategai?
– Leonavičius sugrįš į vyriausiojo trenerio postą. Ar komandoje liks Milonas, priklausys ir nuo Gintaro, ir nuo paties Milono. Mes nematome problemų, jog susistygavęs trenerių duetas ir toliau dirbtų kartu.

– Kokios mintys kalbant apie kito sezono tikslus?
– Krepšininkai pradės sportuoti nuo rugpjūčio 1 dienos. Nepamenu, kad Panevėžyje žaidėjai taip anksti pradėtų ruoštis naujam čempionatui. Mes stengsimės, jog tą dieną treneriai turėtų praktiškai visą sudėtį. Iki šiol žaidėjai prie komandos prisijungdavo pasiruošimo etape. Anksčiau surinkus didesnį būrį pigesnių krepšininkų, rinkdavomės geresnius. Dabar pats klubas profesionalėja, trenerių štabas bus didesnis, dviem treneriais neapsiribosime. Bus stiprinama administracija ir, žinoma, komandos sudėtis. Tikslai gerokai aukštesni negu šiemet. Žinoma, juos reikės derinti su treneriais, priklausys, kokius žaidėjus turėsime. Norėtųsi būti pirmojoje BBL elito diviziono pusėje. Jei visi sumanymai mums pavyks, jei surinksime tokį biudžetą, kokį esame suplanavę, jei bendradarbiavimas su Kauno „Žalgiriu“ tęsis toliau ir mums paskolins tuos žaidėjus, kokių mes norėtume, tokiu atveju LKL čempionate mūsų tikslas – patekti į ketvertuką.         

Rodyti komentarus
Atrinkti (4) Visi (25)
Aaa
Sekmės 'Liekabeliui" kitam sezone. Tikėkimės suburs stiprią komandą.
2012-04-21
Atsakyti
Panevėžys
To Joo.

Visiškai kvaili tavo argumentai. Jei "Lietkabelis" lentelėje užima 11 vietą, tai jie negali nugalėti "Baltų", kurie antroje sezono pusėje žaidė daug blogiau nei pirmoje. "Palanga" 86:78 "Baltai" 2012-02-28 tai ką tada ir rungtynės buvo sutartos? "Lietkabeliui" šio sezono pradžia buvo prasta, bet kai į komandą atėjo nauji žaidėjai, žaidimas pagerėjo, bet tam irgi prireikė laiko. Be to nors ir butu pralaimėja tada prieš "Baltus", "Lietkabelis" buvo geresnėje situacijoje, nes su "Palanga" buvo geresnis tarpusavio rezultatas, o ir NKl nugalėtojus būtų įveikia. Tie tavo "Baltai" nėra koks "Žalgiris" ar "Rytas", kad juos nugalėjus būtų sensacija. Ir iš vis tu turbūt nematei nei vienų "Lietkabelio" rungtynių šį sezoną.
2012-04-21
+1
Atsakyti
Lukauskio neims, sakė per senas jau, ir šiaip kiek pamenu jis pasirašė sutartį dviems sezonams, jei neklystu. O tokius žaidėjus kaip Griškėnas, Sirutavičius, Kadžiulis, Leonavičius tai tikrai bandys grąžinti į Panevėžį. Įdomu bus Lietkabelio naujienas sekti vasarą :) Sėkmės!
2012-04-21
-1
Atsakyti
to \"ka\"
"Kam sneketi nesamones apie kita sezona, jei dar uz sio sezono 3 men nesumoketos algos"

Nebe Gaudiesiaus laiku krepsinis Panevezyje isivyravo. Zmogau pamirsk algu nemokejimus, komandos nestabiluma ir kita s*da, kuriuo garsejo Panevezys, nes dabar i Panevezi ateina tikras krepsinis
2012-04-21
Atsakyti
ok
puiku, reikalinga komanda miestui, planai realus, tik kad pinigų būtų. Sėkmės Lietkabeli.
2012-04-21
+3
Atsakyti
to joo
toliau smauk_kis rytfani
2012-04-21
Atsakyti
joo
nesusilaikiai neparases isamesnio komentaro apie tokia komanda , kaip lietkabelis. manau tai geriausias atspindys visu negeroviu ir sudo apemusiu lkl uz kurios teises lyg ir dauguma kovojame.

lietkabelis tai instrumentas romkos ir tiek. nezinau kodel lkl tai leidzia. suprask kai LR registravo perla buvo buktai kilnus tikslas- jaunimo ugdybas. apgaule visa tai jei turi gera jauna - skolink, arba leisk zaisti nkl. po to buvo atrine Z komanda prisidengus tuo paciu tikslu. tas pats sudas. kiek laiko praejo nuo leidimo antrinem komandom dalyvauti lkl ? nemazai ar ne ? kur tie talentai is antriniu komandu ? gal janavicius, brazdauskis, buterlevicius, cepukaitis ir taip be galo . be valnciuno nieko nera.

jei jau antrines komandos nelabai duoda naudos, o manau tik zalos lkl, tai kam tretines tokios kaip lietkabelis. lazyboms ir viskas. jei vienas savininkas moka bapkes 3 komandu zaidejams ir sako - tu ygrikai siandiena nezaisi, nes kitaip nepateksi i pirmine komanda, ar ygrikas zais ? galbut ygrikas ira maciulis, jei ne tai kitas koks skirtumas. baltai su maciuliu juk tikrai butu nugaleje lietkabeli ir sis butu paskutis, bet kazkas pasake pralaimeti ir baltai pralaimejo. po to cia kazkas raso kodel maciulis italijoje, kokie planai lietkabelio ir pan. rurina mus visus ir tiek , o vaikai nesupranta
2012-04-21
-2
Atsakyti
joo
lietkabelio tikslas pirkti ir parduoti varzybas. tik nepradekite aiskinti , kad kitaip ( baltai-lietkabelis). tai romkos bajeriai, ir jei ne jie lietkabelis jau nebutu lkl, nors kam cia idomu
2012-04-21
-2
Atsakyti
miau69Iš straipsnio supratau, kad Šarūnas Vasiliauskas, Osvaldas Matulionis, Vaidas Čepukaitis, Adomas Drungilas po šio sezono nebeturi sutarčių su žalgiriu, todėl Lietkabelis pats galėtų pasirašyti sutartis su jais ir nebūtų priklausomi nuo kitų. Ar aš netaip kažka suprantu..


Geras klausimas. Šiaip, kai žaidėjai būna skolinami, tai jie irgi pasirašo sutartis su skolinama komanda, tad neaišku apie kurias sutartis kalbėta...
2012-04-21
+1
Atsakyti
cha
gi Vainauskas ir Romanovas visus talentingiausius isgraibsto, kad nebebutu, kaip su Motiejunu, o Valanciuno ispirkimo kontraktas irgi apsurdas...
2012-04-21
+2
Atsakyti
nepykit, bet nesuprantu tų Žalgirio satelitų programos, prisiperka 25 žaidėjus, išbarsto juos po visą lkl ir kaip tada galima laukti nešališko rezultato lemiamomis kovomis? Kažkokia nesamonė. Šiaip sėkmės Panevėžiui suburti galingą komandą kitą met.
2012-04-21
Atsakyti
justas987SJPanevėžys turi neblogų vietinių žaidėjų ir sakyčiau klubo vadovams pirmiausia į tuos žaidėjus reiktų dairytis. Su tokiais žaidėjais kaip Volkus, Leonavičius, Kadžiulis, Samėnas gal net ir Lukauskis + šį sezoną žaidęs jaunimas, keletas pasiskolintų Žalgirio talentų, tikrai galima galvot apie ketvertuką LKL'e ir tarptautinius turnyrus. Sąlygos Panevėžy tikrai geros, puiki arena, puikus treneris, su finansai irgi panašu, kad viskas bus gerai, taigi pirmyn !+ tau, pilnai pritariu, kad Lietkabelis turi gera treneri, puikia arena, o jeigu dar prikviestu tavo isvardintus zaidejus tai butu stipri komanda kovojant del vietos atkrintamosiose(jei bus LRytas ir Zalgiris) o dar jei Zalgiris paliktu nors tuos 4zaidejus butu labai gera sudetis, ir jei nebus jokiu nesklandumu kita sezona, tikrai pretenduos i daug aukstesne vieta nei siais metais, bet skubeti dar per anksti, nes taipogi reikia atsizvelgti ir i ktas komandas, ka jie suburs.


Iš straipsnio supratau, kad Šarūnas Vasiliauskas, Osvaldas Matulionis, Vaidas Čepukaitis, Adomas Drungilas po šio sezono nebeturi sutarčių su žalgiriu, todėl Lietkabelis pats galėtų pasirašyti sutartis su jais ir nebūtų priklausomi nuo kitų. Ar aš netaip kažka suprantu..
2012-04-21
+5
Atsakyti
O kaip butu buve jei Lietkabelis butu uzemes paskutine vieta ir pralaimeje pereinamaja serija kristu i nkl. Tai butu zaide NKL IR BBL? :D
2012-04-21
-1
Atsakyti
SJPanevėžys turi neblogų vietinių žaidėjų ir sakyčiau klubo vadovams pirmiausia į tuos žaidėjus reiktų dairytis. Su tokiais žaidėjais kaip Volkus, Leonavičius, Kadžiulis, Samėnas gal net ir Lukauskis + šį sezoną žaidęs jaunimas, keletas pasiskolintų Žalgirio talentų, tikrai galima galvot apie ketvertuką LKL'e ir tarptautinius turnyrus. Sąlygos Panevėžy tikrai geros, puiki arena, puikus treneris, su finansai irgi panašu, kad viskas bus gerai, taigi pirmyn !


+ tau, pilnai pritariu, kad Lietkabelis turi gera treneri, puikia arena, o jeigu dar prikviestu tavo isvardintus zaidejus tai butu stipri komanda kovojant del vietos atkrintamosiose(jei bus LRytas ir Zalgiris) o dar jei Zalgiris paliktu nors tuos 4zaidejus butu labai gera sudetis, ir jei nebus jokiu nesklandumu kita sezona, tikrai pretenduos i daug aukstesne vieta nei siais metais, bet skubeti dar per anksti, nes taipogi reikia atsizvelgti ir i ktas komandas, ka jie suburs.
2012-04-21
-1
Atsakyti
Anonimas
Panevezyje sportas NR. 1 - futbolas
2012-04-21
+1
Atsakyti
Džiaugiuosi už Lietkabelį, tikiuosi gero ateinančio sezono. Nuo to priklauso ir žiūrovų skaičius. :)
2012-04-21
+2
Atsakyti
Panevėžys
Pritariu SJ. Panevežys tikrai turi potincialo krepšiniui. Smagu matyti vadovybės planus, kad pagaliau komanda bus komplektuojama per vasara, o ne paskutinėm minutėm.
2012-04-21
+1
Atsakyti
Lietkabelis
Džiugu matyti tokias naujienas. Turiu kito sezono abonementą. Tikiuosiu, kad kitam sezonui komandos vadovybė surinks pajėgią komandą. O, kad "Lietkabelis" priklauso Romanovui, tai nesamonė. Tiesiog vyksta tarp abiejų klubų bendradarbiavimas. "Žalgiris" paskolina kelis talentingus žaidėjus, kurie čia gauna daugiau žaidibinio laiko.
2012-04-21
Atsakyti
SJ
Panevėžys turi neblogų vietinių žaidėjų ir sakyčiau klubo vadovams pirmiausia į tuos žaidėjus reiktų dairytis. Su tokiais žaidėjais kaip Volkus, Leonavičius, Kadžiulis, Samėnas gal net ir Lukauskis + šį sezoną žaidęs jaunimas, keletas pasiskolintų Žalgirio talentų, tikrai galima galvot apie ketvertuką LKL'e ir tarptautinius turnyrus. Sąlygos Panevėžy tikrai geros, puiki arena, puikus treneris, su finansai irgi panašu, kad viskas bus gerai, taigi pirmyn !
2012-04-21
+1
Atsakyti
blinkai futbole buvo Romanovo -Kaunas, Atlantas, Silute, tai buvo blogai, o kai Krepsinyje -Zalgiris, Lietkabelis, Rudupis yra jo, o Lrytas, Pienas kito asmens ( kas sudaro puse LKL) tai dzin.


Rūdupis ne Žalgirio. Žalgirio - Baltai. O Pieno žvaigždės su Rytu nesisieja - kas domisi, tas žino, kad pagal susitarimą, parduodant LKL Perlo vietą, jie turėjo priglausti ir keletą žaidėjų.
2012-04-21
+3
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 25

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.