Įtikinamą pergale Graikijos čempionato ketvirtfinalyje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ su Šarūnu Jasikevičiumi. Ji svečiuose 88:65 (21:18, 25:18, 22:17, 20:12) nugalėjo Salonikų „Aris“ ir seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2-0.

Lietuvis per 24 minutes pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, 1 kartą suklydo, 1 sykį prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Pusfinalyje „Panathinaikos“ žais su Rodo „Kolossos VAP“ krepšininkais.
Atrinkti (0) Visi (17)
saunuolis saras
2012-04-22
50000
2012-04-22
Smagu, bet kaip ten bebūtų, žaidimas prieš rinktines yra vienas dalykas, o prieš tokias Šiaulių ar Rūdupio lygio komandas kaip Aris yra kitas...
2012-04-22
Tikrai Saras isgyvena antra jaunyste. Atsimenu rungtynes kaip jis pataike 3 trajakus JAV rinktinei, ir mes laimejom ta matcha :)
2012-04-22
-1
cccv
idomus dalykas kad cia per24 minutes padaro 1 klaida o rinktineje darydavo po kokias 3-5...
2012-04-22
erikas
Nu tikrai zodziu nera tik pasakysiu Respekt,,A dar Ryta su pergale tikrai labai grazus zaidimas himkose Valanciunas grazolis ir seibutis,,su pergale
2012-04-22
erikas
Laukiu Saro rinktinei ir labai jo deriniu su Valanciunu,,ir baikit stumti kad saro nereike rinktinei,,jei jis toks senas ir lietas butu nekas jam Panatinaikose tiek laiko nedotu zaisti,,jis netik ten zaidze bet kartais ir tempe ta komanda
2012-04-22
+1
neįdomi ta graikų lyga, kokie skirtumai tarp komandų, kad net baisu darosi...
2012-04-22
+1
almost double double!!! va cia tai zaidimas!!! Laukiam Saro rinktinej, nenuvylk musu, SARAI:)))
2012-04-21
Nu va
Mldc JASKA gaila kad dvigubo dublio nespejo surinkt...
2012-04-21
ne nu jis tai atsigaves kaip reikiant
2012-04-21
+2
MŪRASLietuvis per 24 minutes pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, 1 kartą suklydo, 1 sykį prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.Basketnews,ar jūs mąstot su galva kaip žaidėjas gali išprovokuoti tik vieną pražangą ir mesti 4 baudas, išprovokuotų pražangų turėtų būti bent dvi

Eik eik tu tikras to ka sakai?a? Matei rungtynes gal kad cia bambi? Znai kaip gali ogi taip GAl Aris koks gavo žaidėjas technine ar nesportine Pražanga ir Šaras mete tas Dar dvi baudas nemanai kad gali buti taip? Čia tai pastoviai skaito naujienas ne tam kad sužinotu kaip baigias rungtynes ar kaip Šariu seks ,bet kad ieško prie ko prisikabinti.