Šį savaitgalį toliau tęsiasi „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ finalo ketvertai. Marijampolėje susigrūmė keturios geriausios Moksleivių vaikinų krepšinio čempionato „Manija“ komandos.

Aikštės šeimininkais tapo Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija, o su jais dėl aukso medalių kovojo Vilniaus Karoliniškių gimnazija, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija ir Panevėžio „Minties“ gimnazija.

Geriausia bendrojo lavinimo mokykla tapo marijampoliečiai, kurie finalo rungtynėse po permainingos kovos 85:83 palaužė panevėžiečius. Pastarieji prieš metus vykusiame finale turėjo tenkintis bronzos medaliais.

Mače dėl trečiosios vietos vilniečiai 85:74 įveikė šiauliečius.

Pirmąją finalo ketverto dieną, pusfinaliuose, Rygiškių Jono gimnazija 94:79 įveikė Karoliniškių gimnaziją, o „Minties” gimnazija 106:91 nugalėjo Stasio Šalkauskio gimnaziją.

Į naudingiausių turnyro žaidėjų penketuką pateko du čempionai: Arijus Užupis ir Audrius Damušis, o taip pat panevėžietis Deividas Bagužinskas, vilnietis Ignas Ryla ir šiaulietis Laurynas Klangauskas

Panevėžyje susigrūmė keturios geriausios Moksleivių merginų krepšinio čempionato „Manija“ komandos.

Čia aikštės šeimininkėmis tapo Panevėžio 5-oji gimnazija, o su jomis dėl nugalėtojų vardų kovėsi Vilniaus Žirmūnų gimnazija, Kretingos Pranciškonių gimnazija ir Kauno Nemuno vidurinė mokykla.

Antrus metus iš eilės čempione tapo Nemuno vidurinė mokykla. Kaunietės finale 85:61 nepaliko vilčių vilnietėms.

Pusfinalyje Nemuno vidurinė mokykla 87:65 įveikė Panevėžio krepšininkes, o vilnietės 86:27 sutriuškino Pranciškonių gimnaziją.

Mažajame finale ir mūšyje dėl bronzos medalių, dideliam sirgalių džiaugsmui, Panevėžio 5-oji gimnazija 78:59 nugalėjo kretingiškes.

Į naudingiausių žaidėjų penketuką pateko dvi čempionės – Agnė Antanavičiūtė ir Simona Dobrovolskytė, vilnietės – Aurelija Pitramentaitė ir Austėja Širšinaitytė bei panevėžietė Grėta Zabarskaitė.