Dainiaus Adomaičio ir Mariaus Linarto treniruojama Slupsko „Energa Czarni“ ekipasu Mantu Česnauskiu nesėkmingai pradėjo Lenkijos lygos ketvirtfinalio seriją. Ji svečiuose 92:97 (27:23, 17:26, 19:14, 17:17, 12:17) po pratęsimo nusileido Zielona Goros „Zastal“ krepšininkams.

Po šio pralaimėjo ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 0-1.

Česnauskis per 24 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 8 naudingumo balus.

Antrasis serijos mačas antradienį (04.24) vyks taip pat „Zastal“ arenoje.