Jamesas Hardenas po smūgio į galvą kelias minutes gulėjo ant parketo
Nuotr. AFP – Scanpix
Jo pavardė reiškia „Pasaulio taiką“, tačiau savo veiksmais praėjusią naktį Metta World Peace priminė apie savo senąją asmenybę. Los Andželo „Lakers“ (41-24) puolėjas buvo išvytas iš aikštės mače su Oklahomos „Thunder“, tačiau ir be jo likusi komanda 114:106 (20:26, 27:26, 14:25, 30:14, 6:6, 17:9) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ (46-18).

Antrajame kėlinyje po dėjimo į krepšį World Peace alkūne trinktelėjo varžovui Jamesui Hardenui į galvą. Šis kelias minutes praleido ant parketo, kol buvo išlydėtas į rūbinę.

Epizodą peržiūrėję arbitrai „Lakers“ puolėjui nusprendė skirti antro laipsnio diskvalifikacinę pražangą.

„Aš pernelyg įsiaudrinau ir labai nesmagu, kad netyčia trinktelėjau Hardenui, – po dvikovos krimtosi World Peace, praėjusią vasarą pakeitęs savo pavardę iš Rono Artesto. – Tikiuosi, kad Jamesui viskas gerai. Atsiprašau jo ir „Thunder“ komandos. Tai buvo tiesiog nelaimingas atsitikimas“.

„Lakers“ krepšininkui dabar gresia kelių rungtynių diskvalifikacija, tačiau dar ilgiau be krepšinio gali likti Hardenas. Jam diagnozuotas smegenų sutrenkimas, o NBA turi itin griežtą politiką dėl grįžimo po tokių traumų.

Hardenui teks atlikti daugybę testų ir pratimų, kol bus įrodyta, kad jis yra pakankamai sveikas ir sutrenkimas nekelia grėsmės jo gyvybei.

„Thunder“ po trijų kėlinių pirmavo 77:61, tačiau „Lakers“ pasivijo ir išlygino rezultatą. Besibaigiant ketvirčiui Kevinas Durantas galėjo išplėšti pergalę, tačiau jo metimas skriejo pro šalį.

Pirmajame pratęsime progą iškovoti pergalę gavo Russellas Westbrookas, tačiau ir jis metė pro šalį. Šis įžaidėjas per rungtynes nepataikė net 19 metimų iš 22.

Antrajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi Kobe Bryantas, pelnęs 6 taškus ir padėjęs savo ekipai atitrūkti.

„Lakers“: Kobe Bryantas 26 (9/26 metimų, 8 rez. perd., 6 atk. kam.), Pau Gasolis 20 (14 atk. kam., 9 rez. perd.), Jordanas Hillas 14 (15 atk. kam.), Steve'as Blake'as 13, Metta World Peace 12, Andrew Bynumas 10.

„Thunder“: Kevinas Durantas 35 (11/34 metimų), Serge'as Ibaka 18 (14 atk. kam., 7 blk.), Russellas Westbrookas (3/22 metimų, 10 rez. perd.) ir Jamesas Hardenas po 14.

Epizodo vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Atrinkti (0) Visi (86)
krv uzmusiu as ta artesta nx. duchas jobanas blt, prakeikiu visa lakers komanda su alkoholiku narkomanu artestu priesakyje, kad tik pralaimetu playoffuose, ir dar kas nors kobe iskickintu blt.

o vietoj hardeno kitam sezone per rungtynes sokciau ant artesto su kastetu ir sudauzyciau makaule
2012-04-25
+2
Kobe - komandos inkaras
O tu ziurek ne i vienerias atskiras rungtynes, o i visa sezona. Durantas visa galva lenkia pensininka kobe. Si sezona jie abu pelno po 27.9, spek kuriam vidutiniskai reikia keturiais metimais daugiau, kad tiek pelnyt. Tai didziulis skirtumas.

--
2012-04-23
-1
jus cia nestumkit ant kobes pasiziurekit i visu pataikyma 11/34 durantas cia toks sudas
2012-04-23
+1
www
pradzioj buvo ziauru bet po to pamaciau kad nyygeris nr2 nyygeriui nr1 tukseno i nugara ir seip stume
2012-04-23
Gaudžiantys_būgnaiTDaYMJLakers buvo triuškinami tris kėlinius vien kobes tragiško pataikymo dėka. Gaila, kad jis taip greit grįžo. Lakers be jo žaidė geriau. Būtų laimėję be jokių pratęsimų.Srsly? Prieš ketvirtą kėlinį buvo 3-14, keturi metimai paskutinėm atakų sekundėm belekokie balionai paleisti, tai realiai 3-10, čia kažkoks nesveikas tempinas žemyn? Negana to, kad visas rungtynes išjunginėjo westbrooką nuo pradžios iki galo.LAL šitas rungtynes laimėjo tik todėl, kad Kobė ir blake'as ketvirtam kėliny pašėlo, give the man some fucking creditHm, rungtynes teko žiūrėt, o tų keturių metimų paskutinėm, būtent paskutinėm, sekundėm nepamenu. Buvo jie du, o kitais atvejais Kobe hero ballino, bet tai nesvarbu. Kažkaip prisiminiau Kobes 3-21 šį sezoną, kai patraukė gale, tai dabar galvoju, ar Westbrook'ą būtum Westbricku pavaidnęs, jei jis per OT būtų įmetęs? Ar jis taptų didvyriu, kurio fotkę užsimestum po to, kaip po Kobes tokių rungtynių?

Kadangi jo nepalaikau nei kaip žmogaus, nei kaip krepšininko į kvailą klausimą ar užsimesčiau fotkę rimtai atsakau ne :)

Tada būtų išpirkęs savo kaltes nors
2012-04-23
-1
cj būtų buves Hardenas nebūtų jokių pratesimų buve.
2012-04-23
+2
TDaYMJLakers buvo triuškinami tris kėlinius vien kobes tragiško pataikymo dėka. Gaila, kad jis taip greit grįžo. Lakers be jo žaidė geriau. Būtų laimėję be jokių pratęsimų.Srsly? Prieš ketvirtą kėlinį buvo 3-14, keturi metimai paskutinėm atakų sekundėm belekokie balionai paleisti, tai realiai 3-10, čia kažkoks nesveikas tempinas žemyn? Negana to, kad visas rungtynes išjunginėjo westbrooką nuo pradžios iki galo.LAL šitas rungtynes laimėjo tik todėl, kad Kobė ir blake'as ketvirtam kėliny pašėlo, give the man some fucking credit

Hm, rungtynes teko žiūrėt, o tų keturių metimų paskutinėm, būtent paskutinėm, sekundėm nepamenu. Buvo jie du, o kitais atvejais Kobe hero ballino, bet tai nesvarbu. Kažkaip prisiminiau Kobes 3-21 šį sezoną, kai patraukė gale, tai dabar galvoju, ar Westbrook'ą būtum Westbricku pavaidnęs, jei jis per OT būtų įmetęs? Ar jis taptų didvyriu, kurio fotkę užsimestum po to, kaip po Kobes tokių rungtynių?
2012-04-23
-2
MJLakers buvo triuškinami tris kėlinius vien kobes tragiško pataikymo dėka. Gaila, kad jis taip greit grįžo. Lakers be jo žaidė geriau. Būtų laimėję be jokių pratęsimų.

Srsly? Prieš ketvirtą kėlinį buvo 3-14, keturi metimai paskutinėm atakų sekundėm belekokie balionai paleisti, tai realiai 3-10, čia kažkoks nesveikas tempinas žemyn? Negana to, kad visas rungtynes išjunginėjo westbrooką nuo pradžios iki galo.

LAL šitas rungtynes laimėjo tik todėl, kad Kobė ir blake'as ketvirtam kėliny pašėlo, give the man some fucking credit
2012-04-23
-1
MJ
2012-04-23
-1
MJKokią dar didžiąją karjeros dalį ? Jis clutche mėto 30%, kitose lygiose rungtynėsė daug labiau tikėtina, kad paskandins savo komandą niekam neduodamas kamuolio paskutinėmis minutėmis.

Čia yra metimai jo paskutinėm sekundėm, vakar tokius du prametė, bet rungtynės laimėtos vien jo valios dėka.
2012-04-23
-1
to tday
tai kaip jis didziaja karjeros dali meta 9/25? Tie metimai negerina jo dabartinio ivaizdzio, koks tempikas i dugna yra tokiu ir lieka
2012-04-23
MJ
2012-04-23
-5
to tdaytai tas kobe metimas pure skill, ar ne? Tai turbut visa rungtynes Dievui i langus metes tiesiog nesistenge ar kaip cia? Norejo idomesnes sau rungtynes pasidaryt? Tu pizda apgailetinas esi su tokiais pasakymais, visiski fuksai, pas Kobe yra nulis clutcho, totalus heroball'as, o tada jau tiketis, kad ikris. Net nepalyginsi su tokiais kaip Anthony ar Wade, kurie moka susikurti tinkamas progas ir tai daro uztikrintai. Sitas tera laimes kudikis, MJ wannabe

Tai kaip jis didžiąją karjeros dalį tokius metimus clutchuose mėto ir mėto? Kaip čia su ta laime?