Marijampolės mėgėjų krepšinio lygos (MKML) čempionės titulą iškovojo „Arotenos“ ekipa
Balandžio 22 d. intriguojantį Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos (MKML) sezoną vainikavo rungtynės dėl trečiosios vietos ir finalas.

Kovoje dėl bronzos medalių po įspūdingos bei permainingos kovos „Autorok“ 83:81 nugalėjo „ŽSM-Arvi“. Nors „Autorok“ rungtynių viduryje ir triuškino savo varžovus, tačiau trečiajame kėlinyje „ŽSM-Arvi“ atsitiesė ir perėmė iniciatyvą.

„ŽSM-Arvi“ spurtavo 13:0 bei priartėjo iki dviejų taškų (67:69). Ketvirtajame kėlinyje „ŽSM-Arvi“ išlygino rezultatą bei jį persvėrė, o tuomet užvirė arši kova taškas į tašką.

Likus žaisti kiek daugiau nei keturias sekundes rezultatas buvo lygus (81:81), o kamuolys – „Autorok“ rankose. Rungtynių didvyriu tapo M.Račius, likus mažiau nei dviem sekundėms iš po krepšio švystelėjo kamuolį – jis nervingai pasisuko ant lanko, tačiau aidint finalinei kėlinio sirenai į krepšį visgi įkrito.

Finalo rungtynės nebuvo tokios įtemptos. Kovoje dėl aukso „Arotena“ 101:75 nugalėjo „Liudvinavo“ krepšininkus. Intriga laikėsi tik pirmąjame kėlinyje, kuriame šešių taškų (21:15) pranašumą įgijo „Arotena“ komanda.

Antrajame ketvirtyje „Liudvinavas“ atsiliko jau dviženkliu taškų skirtumu (51:37), o po didžiosios pertraukos rezultatas šoktelėjo iki triuškinamo (62:42).

Po finalo rungtynių MKML vadovas Deividas Jurkša džiaugsmingai pradėjo apdovanojimų ceremoniją. Taures, apdovanojimus komandoms bei geriausiems visų pozicijų žaidėjams įteikė garbūs svečiai: LR Seimo narys Albinas Mitrulevičius, Marijampolės miesto savivaldybės meras Vidmantas Brazys, Marijampolės savivaldybės tarybos narys Rimas Vitkus, sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys, viešbučio „Europa Royale Marijampole“ direktorė Agnė Tamkvaitytė.

Komandos paliko salę lydimos sirgalių plojimų ir nešinos taurėmis, dėl kurių šešis mėnesius kovojo 11 ekipų.

MKML nuoširdžiai dėkoja prisidėjusiems prie varžybų rengimo – Marijampolės miesto savivaldybei, Marijampolės žaidimų sporto mokyklai, Marijampolės kolegijai, UAB „Mantinga“, ARVI įmonių grupei, „Scenos servisas“, UAB „ICECO“, A.Mincevičienės kepimo įmonei, vitaminų namams UAB „Feridus“, UAB „Pieno konservai“, UAB „Arotena“, UAB „Baldgama“, „EXTER namams“, redakcijai „Sūduvos gidas“, savaitraščiams „TV savaitė“, „Suvalkietis“, tinklalapiui marijampolieciai.lt, kitiems rėmėjmas ir komandoms bei  sirgaliams.

Antrasis Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos sezonas baigėsi. Kviečiame registruotis 2012-2013 m. MKML sezonui (el. p. jurksa.deividas@gmail.com). Iki susitikimo!