Lengvą pergalę Lenkijos krepšinio pirmenybėse iškovojo Gdynės „Asseco Prokom“ (8-2) komanda su Donatu Motiejūnu. Ji namuose 103:79 (23:21, 19:23, 32:23, 29:12) sutriuškino Koszalino AZS (23-15) krepšininkus.

Motiejūnas per 31 minutę pelnė 23 taškus (7/14 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 3/6 baudų), atkovojo 5, perėmė ir prarado po 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 1 sykį prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

Pralaimėjimą patyrė Sopoto „Trefl“ (25-9) ekipa su Sauliumi Kuzminsku. Ji namuose 78:86 (19:20, 17:29, 22:19, 20:18) nusileido Vroclavo „Šlask“ (25-13) krepšininkams.

Kuzminskas žaidė 5 minutes, per kurias 2 kartus prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Nesėkmingai mačas susiklostė ir Zgorželeco „Turow“ (19-15) ekipai su Giedriumi Gustu. Ji svečiuose 72:76 (8:23, 23:11, 17:24, 24:18) nusileido Voclaveko „Anwil“ (22-12) krepšininkams.

Gustas per 27 minutes pelnė 9 taškus (1/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 3 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

+1
To izzit. Bargnani laisvai pasieks, tau gal makaronas kažkoks ypatingas kašioras? Stipresnėj nba komandoj makaronas sėdėtu pastoviai ant suolo, nes iš jo komandai naudos jokios, gynyba visiškai kiaura, kamuoliu neatkovoja, tašku primeta kai meto po 20 virš metimu. Motiejunas ji pralenks lengvai jei nenustos tobulėt.

--
2012-04-24
+1
O kuo norėtum, kad jisai taptų :D? Jei jis pasiektų Bargnani lygį būtų stebuklas.
2012-04-24
+2
As
Nesinoretu kad jis taptu antru bargnani
2012-04-24
+1
Nba jis nepasimes, daug atakuos ir bus labai pastebimas.

--
2012-04-24
nu nu nu
Oba, Gustas 4/4 baudų, matyt karjeros rungtynes sužaidė. O D-Mo kaip visada šį sezona pataikymas ir metimų kiekis kaip kobės. Bet mldc jis :-)