Mantė Kvederavičiūtė prie „VIČI-Aisčių“ pergalės prisidėjo pelnydama 9 taškus
Nuotr. Augustas Didžgalvis
Daugkartinės Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionės Kauno „VIČI-Aisčių“ krepšininkės atsidūrė per žinsgį nuo aukso medalių. Manto Šerniaus auklėtinės namie 86:62 (20:18, 22:11, 20:19, 24:14) nugalėjo Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

Ketvirtosios serijos rungtynės ketvirtadienį bus žaidžiamos Vilniuje. Jeigu jose vilnietės iškovos pergalę ir prireiks penktojo mačo, jis šeštadienį bus surengtas Kaune.

„Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa Kaune vykusiame mače pirmavo tik pirmosiomis minutėmis. Mačą spurtu 7 taškais be atsako pradėjusios viešnios privertė Šernių prašyti minutės pertraukėlės, po kurios „VIČI-Aistės“ ėmė atidžiau gintis ir greitai persvėrė rezultatą.

Vėliau aikštės šeimininkės tik didino pranašumą ir iškovojo lengvą pergalę.

„VIČI-Aistės“: Vaida Sipavičiūtė 17, Vita Kuktienė 15 (6 atk. kam.), Mantė Kvederavičiūtė 9, Courtnay Pilypaitis 9.

„Kibirkštis-Tichė-IKI“: Gintarė Petronytė 21 (10 atk. kam.), Greta Šniokaitė 13, Sakellie Daniels 12, Laima Rickevičiūtė 8.

Mantas Šernius („VIČI-Aisčių“ komandos vyr. treneris): „Nesitikėjau, tokios lengvos pergalės, ypač antroje rungtynių dalyje, nes savaitgalį grįžome po sunkios išvykos į Baltarusiją. Panelės gerai nusiteikė rungtynėms, nepaisant vangokos mačo pradžios išlaikėme savo žaidimo ritmą. Šiandien merginos jau būtų galėjusios atostogauti, tačiau dabar turi dar bent dvi dienas darbo. Svarbiausia, kad žaistume savo krepšinį ir neįsiveltume į varžovių komandos žaidimą.“

Tadas Stankevičius („Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipos vyr. treneris): „Kai kurioms mūsų ekipos merginoms ši finalo serija sekasi prasčiau, kai kurioms geriau. Pirmas rungtynes sužaidėme tikrai neblogai, tačiau vėliau galbūt užmigome, supykdėme varžoves ir nebegalime nieko padaryti. Dvigubai pralaimėjome kovą dėl kamuolių, beveik dukart prasčiau atakavome krepšį. Tačiau ketvirtadienį tikrai neišeisime pasiduoti. Namie kausimės dėl pergalės.“

Atrinkti (0) Visi (7)
Nu jo
Vilnius taip lengvai nepasiduos!!!
2012-04-25
+1
to fanas
Kai komandu lygiu skirtumas akivaizdus, fortuna nera svarbi. Gali ji koki karta padeti silpnesnems, bet ne 2 ar visus 3 :)
2012-04-25
Ačiū už pergalę 2
Bet realiai lygiaverciu zaideju skaicius labai nevienodas komandose. Suinku nebus, jeigu bus nusiteikimas kaip siandien buvo. Bet jeigu kaip pirmose rungtynese, tada taip - bus sunku.
2012-04-25
Ačiū už pergalę
Svarbiausia dabar neatsipalaiduoti ir kovoti iki galo. Ketvirtadienį bus labai, labai sunku. O šiaip visa VICI komandą -sveikiname. Laukia sunkios varžybos. Tad linkime sekmės.