Pralaimėjimą Vokietijos krepšinio pirmenybėse patyrė Bonos „Telekom Basket“ (17-16) komanda, kurioje rungtyniauja du lietuviai. Ji svečiuose 74:83 (18:14, 17:21, 17:28, 22:20) nusileido Braunšveigo „New Yorker Phantoms“ (18-15) krepšininkams.

Simonas Serapinas per 27 minutes pelnė 9 taškus (0/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 5, prarado 1 kamuolį ir surinko 8 naudingumo balus.

Benas Veikalas per 37 minutes surinko 20 taškų (3/9 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 8/9 baudų), atkovojo 2, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Atrinkti (0) Visi (9)
vendy
Chebryte ar jus cia rimtai apie Veikala i rinktine?dar ne penktadienis,per anksti pradejote,ryt dar darbo diena:DDD.
2012-04-26
+1
to murasTai as prie jo vidutinio taiklumo nesikabinu as juk sakiau Sias rungtynes mete tragiskai...

VeikalasSias rungtynes mete tai tragiskai

pagal vienas rungtynes niekas nieko nesprendžia, žiūrėk bendru mąstu jei bent jau truputėlį seki jo pasirodymus, kuomet bemaž visuose mačuose renka dviženklį taškų skaičių, tik nereikia jo lygint su Jonušu (statistiškai), kuris žaidžia žymiai silpnesnėje komandoje nei Benas, tai įrodo ir turnyrinė pozicija ir didesnė žaidėjų konkurencija