Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Turnyro nugalėtojai – Žiežmarių gimnazijos devintokai Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis

Trečiadienį Kaišiadoryse finišavo „BasketNews.lt Lietuva“ taurės devintų klasių varžybos. Finale Žiežmarių gimnazijos devintokai po atkaklios kovos 58:51 (13:12, 8:15, 15:14, 22:10) nugalėjo šeimininkus, Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazijos krepšininkus.

Po trijų kėlinių šeimininkai dar pirmavo 41:36, tačiau paskutiniame ketvirtyje naudingiausio finalo žaidėjo Modesto Vaiciukevičiaus vedini Žiežmarių krepšininkai spurtavo ir iškovojo gražią pergalę. Vaiciukevičius pelnė 24 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir buvo sunkiausiai sulaikomas nugalėtojų gretose.

„Ne aš vienas tempiau komandą, visi gerai žaidė“, – po dvikovos sakė naudingiausiojo prizą gavęs Vaiciukevičius.

Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija: Vilius Bauras 13 (5 per. kam., 6 išprov. praž.), Paulius Bauras 8 (5 rez. perd.), Gedvydas Balsevičius 7.

Žiežmarių gimnazija: Modestas Vaiciukevičius 24 (33 naud. bal., 13 at. kam., 10 išprov. praž.), Lukas Jurkevičius 11, Egidijus Bekešius ir Rokas Žalys po 10.

Mažajame finale Vilkijos gimnazija – Ecowood 62:55 nugalėjo Širvintų rajono Musninkų vidurinę mokyklą 62:55 (17:12, 19:10, 13:18, 13:15) ir užėmė trečią vietą.

Vilkijos gimnazija - Ecowood: Paulius Pustelninkas 18 (15 atk. kam., 6 per. kam.), Rokas Vaičiūnas 17 (13 atk. kam.), Tomas Vyšniauskas 12.

Širvintų rajono Musninkų vidurinė mokykla: Žygimantas Čižius 21, Vidas Kairevičius 10, Domantas Rolis 8 (6 rez. perd.).