Balandžio 25-ąją dieną finišavo KKML vyriausioji - Veteranų „50+“ lyga. Aukso medalius iškovojo „Atskalūno“ ekipa, didžiajame finale 64:53 nugalėjusi KTU „Omega“ veteranus. Apylygėje dvikovoje "Atskalūnas" lemiamą žingsnį pergalės link žengė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet įgijo dviženklią persvarą. KTU „Omega“ krepšininkams nebepavyko surengti lemiamo spurto bei pakovoti dėl nugalėtojų taurės.

„Atskalūno“ aukštaūgis Audrius Jankauskas džiaugėsi, jog pavyko nugalėti kiek kitokį žaidimo stilių propaguojančią komandą: „Pavyko nugalėti „medkirčių“ komandą. Skaudžiausia, jog varžovai patys kapoja per rankas, o dažniausiai teisėjais būna nepatenkinti būtent jie. Džiaugiuosi, kad nugalėjome finale.“

„Paprasčiausiai nežaidėme savo žaidimo. Neradom puolimo prieš jų gynybą. Jėgų, aišku, kažkiek trūko, matėsi, jog momentais jie kažkur greitesni buvo. Savo tikslo nepasiekėme. "Atskalūną" šį sezoną esame nukovę kelis kartus, tad antrąja vieta nesame patenkinti“, - po finalo kalbėjo KTU „Omegos“ žaidėjas Vidmantas Labašauskas.

„Atskalūnas“: Ribinskas 17, Kaziliūnas 15, Dimavičius 14.

KTU „Omega“: Šidlauskas 16, Šalaševičius 12, Kvedaras 10.

Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas Vytautas Ribinskas, į KTU „Omega“ krepšį įmetęs 17 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius. Žaidėjas atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, perėmė 2 kamuolius bei blokavo vieną varžovų metimą.

Kovoje dėl Veteranų „50+“ lygos bronzos medalių SK „Ežerietis“ nepaliko vilčių „Paštuvos“ veteranams. Antroje rungtynių dalyje palikę varžovus už nugaros, SK „Ežerietis“ krepšininkai nugalėjo 85:65.

Pirmoje rungtynių pusėje kova vyko apylygė, bet 24:8 laimėtas trečiasis kėlinys nusprendė rungtynių nugalėtoją. Energingiau aikštėje atrodę SK „Ežeriečio“ žaidėjai įgijo triuškinančią persvarą (60:38), tad ketvirtajame kėlinyje abi komandos žaidė atsipalaidavusios.

SK „Ežerietis“: Banaitis (12 atk. kam.) 35, Mažeika 16, Karalius ir Grušauskas (10 atk. kam.) po 10.

„Paštuva“: Rabašauskas 27, Kačinskas 9, Čekaitis ir Kutka po 6.