Donatui Slaninai netrukus gali tekti baigti sezoną. Sevilijos "Caja San Fernando" krepšininkai šeštadienį svečiuose 106:107 (36:25, 20:26, 20:19, 30:37) pralaimėjo Valjadolido "Forum" klubui ir lieka dešimti. Nuo aštuntosios vietos juos skiria 4 pergalės, o iki reguliariojo sezono pabaigos liko žaisti 5 rungtynės.

Sevilijos krepšininkai nuo rungtynių pradžios išsiveržė į priekį ir 10-ąją mačo minutę turėjo 14 taškų persvarą – 34:20. CSF krepšininkai pirmavo iki pat paskutinės mačo minutės.

Prasidėjus lemiamai minutei, "Caja San Fernando" pirmavo 103:96. Tačiau tada tritaškį įmetė Ivanas Corralesas, dar dvi baudas pridėjo Carltonas Myersas.

Nors Donatas Slanina dviem taikliomis baudomis atstatė 4 taškų persvarą (105:101), dvi baudas iš eilės prametė jo komandos draugas Raulis Perezas, o kitas CSF narys Carlosas Cherry įmetė tik vieną baudą – 106:105.

Paskutinės "Forum" atakos svečiai nesugebėjo nutraukti be pražangos. Prie baudos metimų linijos stojo C.Myersas, kuris realizavo abi baudas ir išplėšė pergalę savo komandai.

Septyni CSF žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių. Tarp jų – ir D.Slanina. Jis per 32 minutes surinko 13 taškų (1/3 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 2/2 baudos metimų) bei atkovojo 2 kamuolius.

19 taškų pelnė Carlosas Cazorla (7 atkovoti kamuoliai), po 18 – Lou Roe (6 atk. kam.) ir Andy Panko, 12 – C.Cherry, 11 – Robertas Marasas (6 atk. kam.), o 10 – Mattas Santangelo.

Tačiau visas jų rezultatyvumas nublanko prieš C.Myersą. "Forum" krepšininkas per 29 minutes surinko 39 taškus (4/8 dvitaškių, 7/12 tritaškių, 10/10 baudos metimų). 25 pridėjo Demetriusas Alexanderis (11 atk. kam.), o 16 – S.Clancy (7 atk. kam.).

Triuškinančią pergalę iškovojo Vitorijos "Tau Ceramica" su Arvydu Macijausku. Baskai namuose 109:66 (29:16, 21:20, 31:16, 28:14) nepasigailėjo vienų čempionato autsaiderių Granados "CB Granada" krepšininkų.

Nuo mačo pradžios pirmavę šeimininkai nuolatos didino persvarą ir iškovojo pergalę 33 taškų skirtumu.

Šį kartą blankiai atrodė legionierius iš Lietuvos. A.Macijauskas per 29 minutes surinko 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/6 tritaškių) bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

31 tašką nugalėtojams pelnė Luisas Scola (14/17 dvitaškių, 7 atk. kam.), 20 pridėjo Tiago Splitteris (9 atk. kam.), 14 – Travisas Hansenas, 13 – Pablo Prigioni (7 rez. perd.), o 12 – Jose Manuelis Calderonas.

Pralaimėtojams 17 taškų surinko Jose Antonio Paraiso.

"Tau Ceramica" Ispanijos pirmenybėse žengia antra, turinti 23 pergales ir 6 pralaimėjimus. Juos lenkia Madrido "Real", iškovojusi tiek pat pergalių, bet žaidusi rungtynėmis mažiau.

"Caja San Fernando" užima 10 vietą su 12 laimėjimų ir 17 kluptelėjimų.

2005-04-16 22:36
na Macas ne taip ir blankiai suzaide- nedaug atakavo, bet assistu net 5 atliko!!!...si kart visai kitus darbus aikstej atlikinejo....