Scottie Pippenas apskaičiavo, kad LeBronas Jamesas rezultatyviausių visų laikų NBA krepšininkų rikiuotėje aplenks Michaelą Jordaną
Scottie Pippenas apskaičiavo, kad LeBronas Jamesas rezultatyviausių visų laikų NBA krepšininkų rikiuotėje aplenks Michaelą Jordaną
Nuotr. Reuters – Scanpix
Legendinis Čikagos „Bulls“ klubo puolėjas Scottie Pippenas pareiškė, kad Majamio „Heat“ klubo žvaigždė LeBronas Jamesas gali aplenkti geriausią visų laikų NBA krepšininką Michaelą Jordaną pagal per karjerą pelnytus taškus. 

„Niekuomet nesakiau, kad LeBronas yra geriausias visų laikų žaidėjas, – prisiminęs daug triukšmo praėjusiais metais sukėlusį savo pasisakymą tvirtino Pippenas. – Sakiau, kad pabaigęs karjerą jis bus surinkęs daugiau taškų nei Jordanas ir lieku prie savo nuomonės. Manau, kad LeBronas bus rezultatyvesnis vien todėl, kad NBA rungtyniaus ilgiau nei žaidė Jordanas.“

Karjerą NBA pirmenybėse 21-erių pradėjęs Jordanas per 15 sezonų sužaidė 1072 rungtynes ir iš viso pelnė 32 292 taškus. Rezultatyviausių visų laikų NBA krepšininkų rikiuotėje jis į priekį praleidžia tik Karlą Malone'ą (36 928) bei Kareeemą Abdul-Jabbarą (38 387). 

Tuo tarpu 27-erių Jamesas per 9 NBA praleistus sezonus yra sužaidęs 689 rungtynes ir pelnęs 19 045 taškus. Šiuo metu jis vis dar yra už rezultatyviausių visų laikų krepšininkų trisdešimtuko ribų, tačiau jau po dvejų metų turėtų ją pasiekti ir perkopti. 

„Michaelas NBA praleido turbūt apie 13 metų, o kai supranti, jog karjerą LeBronas pradėjo būdamas 18-os, supranti, kad jis gali pagerinti Jordano rezultatus“, – skaičiavo Pippenas. 

Krepšinio ekspertų vieningai visų laikų geriausiu vadinamas Jordanas jau per debiutinį savo sezoną NBA rinkdavo po 28,2 taško per rungtynes – 7,3 taško daugiau nei Jamesas.

Beveik visą karjerą Čikagos „Bulls“ klube praleidęs gynėjas turėjo gerų galimybių aplenkti tiek Malone'ą, tiek Abdul-Jabbarą – 1985-1986 metų sezone dėl pėdos traumos jis sužaidė vos 18 rungtynių, o vėliau kelis kartus buvo nutraukęs savo karjerą. 

1993-1994 m. Jordanas paskelbė baigiąs karjerą NBA ir pasuko į beisbolą. Grįžęs į aikštę baigiantis 1994-1995 m. sezonui Jordanas spėjo sužaisti tik 17 rungtynių, tačiau nepaisant ilgos pertraukos jose rinkdavo po 26,9 taško. 

1997-1998 m. sezone iškovojęs šeštą NBA čempiono titulą Jordanas pareiškė pasitraukiąs iš krepšinio, tačiau praėjus trejiems metams grįžo į aikštę. Vašingtono „Wizards“ klubo marškinėlius apsivilkęs Jordanas net būdamas 38-erių per rungtynes rinkdavo daugiau nei 20 taškų.

Rodyti komentarus
Atrinkti (3) Visi (79)
TDaYGaudžiantys_būgnaiTDaYGaudžiantys_būgnaiTDaYtromoosTDaY, idomumo delei - kurioj vietoj reitinguotm zaideja X, kuris per karjera tapo 3xMVP, 3xFinalls MVP, laimejo 3 ziedus, 2 DPOY ir per karjera surinktu 33500+8500+8000 bei 10 sezonu butu nepralenkiamas pagal efektyvuma ir +/- stats.Toks tariamas zaidejas X patektu i (tavo) top 10? top5?Žinoma, pažysti tokį? Aš ne.Ar tu tikies, kad LeBrick'as laimės tris žiedus būdamas visų trijų MVP?Jis net anais metais buvo 2-3 žmogus komandoj per finalus.2-3 žmogus? Man vapse vienodai, kiek jis per ketvirtą kėlinį pelnydavo. Finalo seriją baigė 18ppg, 8rbs, 7ass, 2 steals. Jei čia prasti skaičiai, tai gal parodyt Kobes 2008 metų finals stats? Bet juk Kobe turi clutch gene a.k.a. hero ball, metu belekur, gal pataikysiu08 kobės finalų statai:25,8 ppg, 40,5 FG%Lebronas 11'17.8, kažkas aplink 41 FG %, nepamenu tiksliai, tingiu ieškotTai žinoma, pateik tik taškus :D Kobės buvo 37proc, berods, o LJB apie 50proc. Questions? Žiūrint EFF Lebronas vis tiek buvo geresnis, nes jis suprato, jog yra užspaustas ir turi kurt progas kitiems, atvirkščiai nei Kobe, kuris kuo labiau buvo spaudžiamas, tuo daugiau metė ir jam px buvo. Matyt, dėl siaubingai aukšto BB IQ.O dėl Wade, tai man nesvarbu, iš kur jis renka savo taškus, esmė, kad renka, o jei Kobe nebegali taip pat, tai reiškia ir nėra geresnis šitu aspektu, simple logic. Dabar clutch'as, kiek Kobės percentage nesigilinsiu, but last time I checked, buvo apie 30proc, o štai Wade, kai reikia pataikyti, tampa tikru snaiperiu ir taiklumas iš tolimų distancijų paskutinėm sekundėm yra 43proc, paneik, jei gali :) o apie gynybą net nėra ką komentuot, Kobe fiziškai nebegali pasigint taip kibiai kaip Wade.Kokį bybį tu čia kalbi...Gi pateikiau procentus aš tau...čia yra paskutiniai metimai, Kobė vien jaunystėj jų prametė gal 20, jis nebuvo clutchinis playeris nuo pradžių.Kobė daugiausiai taškų pelno ketvirtame kėlinyje šį sezoną, nekalbu apie tai, kiek daug rungtynių vienas pats ištraukė.Apie gynybą tai nusišnekėt labiau negalėjai, Kobė labiau fiziškai pasiruošęs už Wade'ą, nekalbu apie tai, kad jėgos pas jį visa galva daugiau


Man atrodo tau reik uzdraust interneta nes tu esi LIGONIS
2012-04-29
Atsakyti
Gaudžiantys_būgnaiTDaYGaudžiantys_būgnaiTDaYGaudžiantys_būgnaiTDaYtromoosTDaY, idomumo delei - kurioj vietoj reitinguotm zaideja X, kuris per karjera tapo 3xMVP, 3xFinalls MVP, laimejo 3 ziedus, 2 DPOY ir per karjera surinktu 33500+8500+8000 bei 10 sezonu butu nepralenkiamas pagal efektyvuma ir +/- stats.Toks tariamas zaidejas X patektu i (tavo) top 10? top5?Žinoma, pažysti tokį? Aš ne.Ar tu tikies, kad LeBrick'as laimės tris žiedus būdamas visų trijų MVP?Jis net anais metais buvo 2-3 žmogus komandoj per finalus.2-3 žmogus? Man vapse vienodai, kiek jis per ketvirtą kėlinį pelnydavo. Finalo seriją baigė 18ppg, 8rbs, 7ass, 2 steals. Jei čia prasti skaičiai, tai gal parodyt Kobes 2008 metų finals stats? Bet juk Kobe turi clutch gene a.k.a. hero ball, metu belekur, gal pataikysiu08 kobės finalų statai:25,8 ppg, 40,5 FG%Lebronas 11'17.8, kažkas aplink 41 FG %, nepamenu tiksliai, tingiu ieškotTai žinoma, pateik tik taškus :D Kobės buvo 37proc, berods, o LJB apie 50proc. Questions? Žiūrint EFF Lebronas vis tiek buvo geresnis, nes jis suprato, jog yra užspaustas ir turi kurt progas kitiems, atvirkščiai nei Kobe, kuris kuo labiau buvo spaudžiamas, tuo daugiau metė ir jam px buvo. Matyt, dėl siaubingai aukšto BB IQ.O dėl Wade, tai man nesvarbu, iš kur jis renka savo taškus, esmė, kad renka, o jei Kobe nebegali taip pat, tai reiškia ir nėra geresnis šitu aspektu, simple logic. Dabar clutch'as, kiek Kobės percentage nesigilinsiu, but last time I checked, buvo apie 30proc, o štai Wade, kai reikia pataikyti, tampa tikru snaiperiu ir taiklumas iš tolimų distancijų paskutinėm sekundėm yra 43proc, paneik, jei gali :) o apie gynybą net nėra ką komentuot, Kobe fiziškai nebegali pasigint taip kibiai kaip Wade.Kokį bybį tu čia kalbi...Gi pateikiau procentus aš tau...čia yra paskutiniai metimai, Kobė vien jaunystėj jų prametė gal 20, jis nebuvo clutchinis playeris nuo pradžių.Kobė daugiausiai taškų pelno ketvirtame kėlinyje šį sezoną, nekalbu apie tai, kiek daug rungtynių vienas pats ištraukė.Apie gynybą tai nusišnekėt labiau negalėjai, Kobė labiau fiziškai pasiruošęs už Wade'ą, nekalbu apie tai, kad jėgos pas jį visa galva daugiauTai vat, kad ne bybį, pasieškok intike tų taiklumų, nes LJB TIKRAI buvo apie 50proc. O dėl Wade, tai long distance clutch shots, kaip minėjau, 43proc, jei neklystu pagal tai vienoj aukščiausių vietų lygoj, Kobei iki to toli gražu. Buvo rungtynių, kai jis vienas ištraukė, bet lygiai taip pat buvo rungtynių, kai pats vienas nutempė žemyn, taip kad nepisk čia proto. O apie jėgą, tai trololo :DD Vien ką Wade greitis ir šuolis pasako apie jo atletiškumą :D


Zinai, tu ten, tday, ant kiek tas kobe pasiruoses, ir visa kita. ATrodo, kad kobes agentu dirbi. Blet, jau senis tas tavo kobe, su 3-21 istempe komanda, pries NO. Nu cia geda yra, jis ja nutempe zemyn, butu Gasolis su bynumu sunesioje tiesiog ta tavo NO, bet ne, kobe kurgi, perduos kamuoli, negalima gi taip, nu tai ir reikejo to tritaskio, butu nepataikes kas tada? Butai vistiek gyres, kad 2-22 vistiek nieko tokio :) Ant kiek tu atsilupes esi, net neisivaizduoju, kaip galima taip nesuprast. As prigeres blaiviau mastau negu tu. Taip, kobe, vienas geriausiu visu laiku zaideju, bet si sezona jis Chokin'a, kaip pats sakei apie broniu, labiau is visu. O tavo nekenciamas bronius varo geriausia sezona is visu ir pamatysi, jis per jokiu PO finalus neisnyks.
2012-04-29
-4
Atsakyti
TDaYGaudžiantys_būgnaiTDaYGaudžiantys_būgnaiTDaYtromoosTDaY, idomumo delei - kurioj vietoj reitinguotm zaideja X, kuris per karjera tapo 3xMVP, 3xFinalls MVP, laimejo 3 ziedus, 2 DPOY ir per karjera surinktu 33500+8500+8000 bei 10 sezonu butu nepralenkiamas pagal efektyvuma ir +/- stats.Toks tariamas zaidejas X patektu i (tavo) top 10? top5?Žinoma, pažysti tokį? Aš ne.Ar tu tikies, kad LeBrick'as laimės tris žiedus būdamas visų trijų MVP?Jis net anais metais buvo 2-3 žmogus komandoj per finalus.2-3 žmogus? Man vapse vienodai, kiek jis per ketvirtą kėlinį pelnydavo. Finalo seriją baigė 18ppg, 8rbs, 7ass, 2 steals. Jei čia prasti skaičiai, tai gal parodyt Kobes 2008 metų finals stats? Bet juk Kobe turi clutch gene a.k.a. hero ball, metu belekur, gal pataikysiu08 kobės finalų statai:25,8 ppg, 40,5 FG%Lebronas 11'17.8, kažkas aplink 41 FG %, nepamenu tiksliai, tingiu ieškotTai žinoma, pateik tik taškus :D Kobės buvo 37proc, berods, o LJB apie 50proc. Questions? Žiūrint EFF Lebronas vis tiek buvo geresnis, nes jis suprato, jog yra užspaustas ir turi kurt progas kitiems, atvirkščiai nei Kobe, kuris kuo labiau buvo spaudžiamas, tuo daugiau metė ir jam px buvo. Matyt, dėl siaubingai aukšto BB IQ.O dėl Wade, tai man nesvarbu, iš kur jis renka savo taškus, esmė, kad renka, o jei Kobe nebegali taip pat, tai reiškia ir nėra geresnis šitu aspektu, simple logic. Dabar clutch'as, kiek Kobės percentage nesigilinsiu, but last time I checked, buvo apie 30proc, o štai Wade, kai reikia pataikyti, tampa tikru snaiperiu ir taiklumas iš tolimų distancijų paskutinėm sekundėm yra 43proc, paneik, jei gali :) o apie gynybą net nėra ką komentuot, Kobe fiziškai nebegali pasigint taip kibiai kaip Wade.Kokį bybį tu čia kalbi...Gi pateikiau procentus aš tau...čia yra paskutiniai metimai, Kobė vien jaunystėj jų prametė gal 20, jis nebuvo clutchinis playeris nuo pradžių.Kobė daugiausiai taškų pelno ketvirtame kėlinyje šį sezoną, nekalbu apie tai, kiek daug rungtynių vienas pats ištraukė.Apie gynybą tai nusišnekėt labiau negalėjai, Kobė labiau fiziškai pasiruošęs už Wade'ą, nekalbu apie tai, kad jėgos pas jį visa galva daugiau


Tai vat, kad ne bybį, pasieškok intike tų taiklumų, nes LJB TIKRAI buvo apie 50proc. O dėl Wade, tai long distance clutch shots, kaip minėjau, 43proc, jei neklystu pagal tai vienoj aukščiausių vietų lygoj, Kobei iki to toli gražu. Buvo rungtynių, kai jis vienas ištraukė, bet lygiai taip pat buvo rungtynių, kai pats vienas nutempė žemyn, taip kad nepisk čia proto. O apie jėgą, tai trololo :DD Vien ką Wade greitis ir šuolis pasako apie jo atletiškumą :D
2012-04-28
-1
Atsakyti
Small-V
dabar wade geresnis uz kobe, bet tik ant fuksu, nes wade 13 vietoj pagal EFF, o kobe 14 vietoj, tai ka. T-day?
2012-04-28
+1
Atsakyti
LOL
"Lebronas 11'

17.8, kažkas aplink 41 FG %, nepamenu tiksliai, tingiu ieškot"

Lebrono taiklumas buvo 47,7%, nedaug apsirikai, kloune.
2012-04-28
-1
Atsakyti
LOL
" Kobė labiau fiziškai pasiruošęs už Wade'ą, nekalbu apie tai, kad jėgos pas jį visa galva daugiau"

ahahahhahahahhahahhahahahhaha, kloune tu, nebejuokink.
2012-04-28
+1
Atsakyti
Kobe geresnis uz Wade, čia net neverta ginčytis... Bet kai kurias aspektais, žinoma, ir Wade pranašesnis. bet visumoje Kobe > Wade
2012-04-28
-4
Atsakyti
Gaudžiantys_būgnaiTDaYGaudžiantys_būgnaiTDaYtromoosTDaY, idomumo delei - kurioj vietoj reitinguotm zaideja X, kuris per karjera tapo 3xMVP, 3xFinalls MVP, laimejo 3 ziedus, 2 DPOY ir per karjera surinktu 33500+8500+8000 bei 10 sezonu butu nepralenkiamas pagal efektyvuma ir +/- stats.Toks tariamas zaidejas X patektu i (tavo) top 10? top5?Žinoma, pažysti tokį? Aš ne.Ar tu tikies, kad LeBrick'as laimės tris žiedus būdamas visų trijų MVP?Jis net anais metais buvo 2-3 žmogus komandoj per finalus.2-3 žmogus? Man vapse vienodai, kiek jis per ketvirtą kėlinį pelnydavo. Finalo seriją baigė 18ppg, 8rbs, 7ass, 2 steals. Jei čia prasti skaičiai, tai gal parodyt Kobes 2008 metų finals stats? Bet juk Kobe turi clutch gene a.k.a. hero ball, metu belekur, gal pataikysiu08 kobės finalų statai:25,8 ppg, 40,5 FG%Lebronas 11'17.8, kažkas aplink 41 FG %, nepamenu tiksliai, tingiu ieškotTai žinoma, pateik tik taškus :D Kobės buvo 37proc, berods, o LJB apie 50proc. Questions? Žiūrint EFF Lebronas vis tiek buvo geresnis, nes jis suprato, jog yra užspaustas ir turi kurt progas kitiems, atvirkščiai nei Kobe, kuris kuo labiau buvo spaudžiamas, tuo daugiau metė ir jam px buvo. Matyt, dėl siaubingai aukšto BB IQ.O dėl Wade, tai man nesvarbu, iš kur jis renka savo taškus, esmė, kad renka, o jei Kobe nebegali taip pat, tai reiškia ir nėra geresnis šitu aspektu, simple logic. Dabar clutch'as, kiek Kobės percentage nesigilinsiu, but last time I checked, buvo apie 30proc, o štai Wade, kai reikia pataikyti, tampa tikru snaiperiu ir taiklumas iš tolimų distancijų paskutinėm sekundėm yra 43proc, paneik, jei gali :) o apie gynybą net nėra ką komentuot, Kobe fiziškai nebegali pasigint taip kibiai kaip Wade.


Kokį bybį tu čia kalbi...

Gi pateikiau procentus aš tau...

čia yra paskutiniai metimai, Kobė vien jaunystėj jų prametė gal 20, jis nebuvo clutchinis playeris nuo pradžių.

Kobė daugiausiai taškų pelno ketvirtame kėlinyje šį sezoną, nekalbu apie tai, kiek daug rungtynių vienas pats ištraukė.

Apie gynybą tai nusišnekėt labiau negalėjai, Kobė labiau fiziškai pasiruošęs už Wade'ą, nekalbu apie tai, kad jėgos pas jį visa galva daugiau
2012-04-28
-3
Atsakyti
TDaYGaudžiantys_būgnaiTDaYtromoosTDaY, idomumo delei - kurioj vietoj reitinguotm zaideja X, kuris per karjera tapo 3xMVP, 3xFinalls MVP, laimejo 3 ziedus, 2 DPOY ir per karjera surinktu 33500+8500+8000 bei 10 sezonu butu nepralenkiamas pagal efektyvuma ir +/- stats.Toks tariamas zaidejas X patektu i (tavo) top 10? top5?Žinoma, pažysti tokį? Aš ne.Ar tu tikies, kad LeBrick'as laimės tris žiedus būdamas visų trijų MVP?Jis net anais metais buvo 2-3 žmogus komandoj per finalus.2-3 žmogus? Man vapse vienodai, kiek jis per ketvirtą kėlinį pelnydavo. Finalo seriją baigė 18ppg, 8rbs, 7ass, 2 steals. Jei čia prasti skaičiai, tai gal parodyt Kobes 2008 metų finals stats? Bet juk Kobe turi clutch gene a.k.a. hero ball, metu belekur, gal pataikysiu08 kobės finalų statai:25,8 ppg, 40,5 FG%Lebronas 11'17.8, kažkas aplink 41 FG %, nepamenu tiksliai, tingiu ieškot


Tai žinoma, pateik tik taškus :D Kobės buvo 37proc, berods, o LJB apie 50proc. Questions? Žiūrint EFF Lebronas vis tiek buvo geresnis, nes jis suprato, jog yra užspaustas ir turi kurt progas kitiems, atvirkščiai nei Kobe, kuris kuo labiau buvo spaudžiamas, tuo daugiau metė ir jam px buvo. Matyt, dėl siaubingai aukšto BB IQ.

O dėl Wade, tai man nesvarbu, iš kur jis renka savo taškus, esmė, kad renka, o jei Kobe nebegali taip pat, tai reiškia ir nėra geresnis šitu aspektu, simple logic. Dabar clutch'as, kiek Kobės percentage nesigilinsiu, but last time I checked, buvo apie 30proc, o štai Wade, kai reikia pataikyti, tampa tikru snaiperiu ir taiklumas iš tolimų distancijų paskutinėm sekundėm yra 43proc, paneik, jei gali :) o apie gynybą net nėra ką komentuot, Kobe fiziškai nebegali pasigint taip kibiai kaip Wade.
2012-04-28
+1
Atsakyti
kazkur jau girdeti tie palyginimai
2012-04-28
Atsakyti
;))
aisku visiem ?:) kai lebronas tures bent 5 ziedus tada bus galima kazka sneket.
2012-04-28
Atsakyti
D. Rosetai jus man paaiskinkinkit jei Bulls turejo geru krepsininku be BIG3 tai kodel kai MJ nezaisdavo nesugebejo iskovot ziedu, kai gryzo po dvieju metu petraukos ir vel iskovojo 3 ziedus is eiles?


Nes teisėjas juos apvogė. NBA nenorėjo, kad bulls laimėtų žiedų be MJ.
2012-04-28
-1
Atsakyti
tai jus man paaiskinkinkit jei Bulls turejo geru krepsininku be BIG3 tai kodel kai MJ nezaisdavo nesugebejo iskovot ziedu, kai gryzo po dvieju metu petraukos ir vel iskovojo 3 ziedus is eiles?
2012-04-28
Atsakyti
VafliarijusTDaYAnonimastday paziurek taiklumo skirtumus ;D del clutsh o tu man yrodyk, kad negeresnis. Del gynybos tai jmj, nusiimk rozinius akinius, kobe ant jos dejas, jis zaidzia tik su kamoliu!!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltDėl clutch net nemanau, kad reik įrodinėt, bet kuris, matęs nors 10 tiek heat, tiek lakers varžybų su manim sutiks.Taiklumas blet, kiek wade'as po kaše lenda, kiek kobė? Kobė gyvena vidutinį ir ant tritaškioApie gynybą irgi nežinau ką daug kalbėt, įdomu kas tą patį Wade'ą head to head priverčia 43 procentais mėtytMan atrodo tu cia klaunas isviso gerai sako ginyboj geresnis tikrai, clutch irgi max kobe antras sg lygoj... Peace


Gražus nick'as, tau tinka
2012-04-28
+1
Atsakyti
TDaYAnonimastday paziurek taiklumo skirtumus ;D del clutsh o tu man yrodyk, kad negeresnis. Del gynybos tai jmj, nusiimk rozinius akinius, kobe ant jos dejas, jis zaidzia tik su kamoliu!!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltDėl clutch net nemanau, kad reik įrodinėt, bet kuris, matęs nors 10 tiek heat, tiek lakers varžybų su manim sutiks.Taiklumas blet, kiek wade'as po kaše lenda, kiek kobė? Kobė gyvena vidutinį ir ant tritaškioApie gynybą irgi nežinau ką daug kalbėt, įdomu kas tą patį Wade'ą head to head priverčia 43 procentais mėtyt


Man atrodo tu cia klaunas isviso gerai sako ginyboj geresnis tikrai, clutch irgi max kobe antras sg lygoj... Peace
2012-04-28
-3
Atsakyti
Anonimas
tai kai kobe meto pries puse nba komandu legendiniu 3-21 taiklumu, vadinasi pries ji superiniai defenderiai? ;D

Del taiklumo man giliai px is kur, svarbu taskai uzskaitomi! Kas kobej neleidzia to daryti? amzius? Tai tame ir esme, kad kalbama jog wade geresnis pastaruosius kelis sezonus, o ne apskritai. Ai dar clutsh, bene wade xjovas tame? wade daugiau istempe nei paskandina. Beja flashas neturi daug tokiu metimu ne kaip kobiukas.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-04-28
-1
Atsakyti
Anonimas
ir tu man pasakyk, ka gali Kobe, ko negali Wade?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-04-28
Atsakyti
ll
Vėl Pippenas LeBronui į pasturgalį lenda. Nelabai suprantu, ko siekia, taip elgdamasis.
2012-04-28
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 79

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.