18-ojo Lietuvos moterų krepšinio A lygos čempionato ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse penktadienį Vilniaus „Svajos“ komanda namuose 76:55 (21:15, 13:13, 10:14, 27:13) įveikė Vilniaus DPV krepšininkes ir tapo trečiąja finalo ketverto turnyro dalyve.

Pirmąsias rungtynes „Svaja“ pralaimėjo 58:66.

Penktadienio rungtynėse DPV išsiveržė į priekį 7:2. Tačiau po to „Svajos“ komanda spurtavo 15:0 ir įgijo 10 taškų persvarą (17:7). Po pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkės pirmavo 21:15, o po antrojo – 39:28. 25-ąją min. „Svaja“ įgijo 14 taškų persvarą (47:33). Bet trečiojo kėlinio pabaigoje viešnioms pavyko sumažinti skirtumą per pusę (42:49). Ketvirtajame kėlinyje Ramunės Gilienės į priekį vedama „Svajos“ komanda varžovėms nebepaliko jokių vilčių.

DPV krepšininkės iš 19 tritaškių pataikė tik 2 (10,5 proc.).

„Svaja“: Ramunė Gilienė 24 (11 atk. kam.), Benita Linkevičiūtė 16 (8 atk. kam.), Jolanta Jurčiuvienė 15, Ingrida Jonkutė 9.

DPV: Jurga Lukauskaitė 12 (11 atk. kam.), Živilė Urbienė 8, Aida Jasinauskaitė 8, Agnė Stančiauskaitė 8.

Finalo ketverto turnyras vyks gegužės 11-12 dienomis Alytaus sporto rūmuose. Į finalo ketverto turnyrą jau anksčiau pateko Alytaus RKL ir Vilniaus universiteto (VU) komandos.