Vienas geriausių rungtynių šį sezoną sužaidęs Žygimantas Jonušas pataikė 6 tritaškius iš 7, o jo vedama Hageno „Phoenix“ (11-23) komanda Vokietijos čempionato rungtynėse 85:72 (30:20, 15:13, 17:16, 23:23) nugalėjo Gyseno „76ers“ (9-25) krepšininkus.

Starto penkete mačą pradėjęs Jonušas nugalėtojams per 27 minutes pelnė 23 taškus (6/7 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 2 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 26 naudingumo balus.

Solidžią pergalę iškovojo ir Bonos „Telekom Baskets“ (18-15) komanda su dviem lietuviais. Ji namie 81:62 (23:21, 19:9, 15:10, 24:22) nugalėjo Frankfurto „Skyliners“ (17-17) krepšininkus.

Starto penkete mačą pradėjęs Benas Veikalas Bonos ekipai per 26 minutes pelnė 12 taškų (5/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/3 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, 1 sykį prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Starto penkete žaidęs Simonas Serapinas per 26 minutes įmetė 3 taškus (1/5 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, 1 kartą suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Nesėkmę patyrė Tiubingeno „Walter Tigers“ (15-19) komanda su Povilu Čukinu. Ji namie 74:85 (26:17, 20:22, 14:25, 14:21) nusileido vienai pirmenybių lyderių Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (24-10) ekipai.

Nuo suolo pakilęs Čukinas pralaimėjusiems per 9 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 3 kamuolius, po 1 kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 2 naudingumo balus.

Čempionato turnyro lentelėje „Telekom Baskets“ užima septintąją, „Walter Tigers“ – 12-ąją, o „Phoenix“ – 15-ąją vietas.

Atrinkti (0) Visi (4)
zinau
o tai nash'as nepasizymejo? :D
2012-04-29
to svecias
Jie svente nes grese iskritimas is pirmos lygos :) ishsikapste per paskutinesvarzybas kelias laimeje :)
2012-04-29
nba pavadinimai cha
2012-04-29
svecias
Atsitiktinia teko stebet Hageno rungtynes per vokieciu kanala, poto rode kaip chebra svencia pergale: konfeti, sampanas,dainos su sirgaliais tribunose... kadangi neseku ju lygos, galvojau cempais tapo:))) o pasirodo patys gale lenteles sedi:))) bet va cia tai sou! respectas