Ketvirtajame kėlinyje LeBronui Jamesui net nereikėjo lieti prakaito. Majamio „Heat“ komandos lyderis pasistengė, kad per pirmąsias NBA atkrintamųjų varžybų rungtynes intrigos nebūtų.

Jamesas surinko 32 taškus, o jo vedama „Heat“ ekipa šeštadienį namie 100:67 (24:18, 30:13, 27:16, 19:20) sutriuškino Niujorko „Knicks“ ir pergale pradėjo Rytų konferencijos ketvirtfinalio seriją.

Antrąją vietą Rytų konferencijoje reguliariajame sezone užėmusi „Heat“ nuo pirmųjų minučių dusino „Knicks“ žvaigždę Carmelo Anthony. Jis pataikė tik 3metimus iš 15, surinko 11 taškų ir liko savo oponento šešėlyje.

Jamesas aikštėje jautėsi tarsi žuvis – tikslą pasiekė 1014 jo metimų.

Septintąją Rytų konferencijos ekipą nubloškė antrajame kėlinyje prasidėjęs „Heat“ spurtas. Majamio ekipa pirmavo 30:29 ir tuomet šovė į priekį 32:2. Trečiojo kėlinio pradžioje komandas skyrė triuškinanti persvara – 62:31.

„Knicks“ suklydo net 27 kartus, o išnaudojusi varžovų klaidas „Heat“ ekipa surinko 38 taškus – daugiausiai per klubo istoriją atkrintamosiose varžybose.

Be to, tai buvo didžiausias Niujorko ekipos pralaimėjimas per atkrintamąsias varžybas nuo 1991 metų, kai „Knicks“ 85:126 neprilygo Čikagos „Bulls“.

„Heat“: LeBronas Jamesas 32 taškai (32 minutės), Dwyane‘as Wade‘as 19, Mario Chalmersas 11 (9 rez. perd.), Chrisas Boshas 9, Mike’as Milleris 9.

„Knicks“: J.R.Smithas 17, Carmelo Anthony 11 (10 atk. kam.), Baronas Davisas 10, Amare’as Stoudemire’as 9.

Antrosios serijos iki 4 pergalių rungtynės vėl vyks Majamyje. Komandos susikaus naktį iš pirmadienio į antradienį Lietuvos laiku.

Atrinkti (0) Visi (36)
rty
uzknisat jus basketnews,negalit idet video santraukos!!!

To trumpas
Tenai rašiau, kad malefkos ne dėlto, kad kažką ant Jameso užstumčiau, o todėl, nes atsirado balvonų, galvojančių, jog vieną komentarą rašė TDaY (pasižiūrėk ankstesnius komentarus).

--
2012-04-29
to trumpas
malalietka 11 metu daugiausiai ir neknisk proto vaikuti eik i lauka kol geras oras tevai leis ir veliau pasedet prie kompo gal
2012-04-29
Miami heat!
2012-04-29
skreplys i snukucius malaletkom nesurantanciam kas yra geriausias krepsininkas pasaulyje jau kokie 3 sez.james mvp ir as nesu is malaletku,bet vertinu objektyviai ne pagal simpatijas ar antipatijas,o pagal kresinio suvokima logiska

+1
TDaY tegu tavo Kobe pasižiūri kokiu taiklumu reikia mesti, kad paskui nereiktų komandos į dugną nutempti :D
2012-04-29
to tday
Daune, Lebronas nei sekundei nebuvo išėjęs ketvirtam kėlinį į aikštelę, sako 0 taškų įmetė. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012-04-29
-1
Žalgiris_Heatneginu TdAY , nu bet ant kiek debilui reikia būti, kad rimtai komentuoti į tokią tday nevykusią parodijąJonas12Tday avigalvis tai ziaurus neziurejo rungtyniu ir kazka kliedi james 4 visai nelose o apie savo lemimus isviso nusisnekejai :ddd eik klounu dirbt.DAVIDASTdayLeBrick'as kaip visada šūdą malė, 4 kėliny 0 taškų, o ir game winner'io neįmetė. Gal dėl to, kad 30+ taškų visada pimavo Heat'ai, bet čia neesmė, galėjo Lebrick'as pramest 20 metimų ir tada bandyt game winneri mest, va tada gal ir galėčiau jį į savo top 30 įrašyt.Kobe is the best!DAR PASAKYK KAD rytas YRA GERIAUSI:D

Bet tiesa sakant, ten paimta iš TDaY mastymo. Nors ir nevykusi parodija(visiems aišku, kad tokį komentarą parašytu su savo accountu, o ne anonimiškai).

Kobe įmetą buzzerbeateri, nors iš žaidimo pataiko vos 3 metimus iš 20. Jam tai puikus pasirodymas, o kai LeBronas pataiko 70% taiklumu, pelno 30 taškų, bet 4 kėliny nepastebimas, jam tai žiauriai blogas pasirodymas.
2012-04-29
Ziuriu dabar jei palaikai Heat tai maziausiai bus -5
2012-04-29
+2
Kareivuxxx
Jokios logikos pramest 20 metimu tam kad 4 kelinio gale komanda privest prie pralaimejimo slenkscio ir mest lemiama metima :D Anyway skrisk i menuli is kur ir atskridai :D
2012-04-29
neginu TdAY , nu bet ant kiek debilui reikia būti, kad rimtai komentuoti į tokią tday nevykusią parodiją

Jonas12Tday avigalvis tai ziaurus neziurejo rungtyniu ir kazka kliedi james 4 visai nelose o apie savo lemimus isviso nusisnekejai :ddd eik klounu dirbt.

DAVIDASTdayLeBrick'as kaip visada šūdą malė, 4 kėliny 0 taškų, o ir game winner'io neįmetė. Gal dėl to, kad 30+ taškų visada pimavo Heat'ai, bet čia neesmė, galėjo Lebrick'as pramest 20 metimų ir tada bandyt game winneri mest, va tada gal ir galėčiau jį į savo top 30 įrašyt.Kobe is the best!DAR PASAKYK KAD rytas YRA GERIAUSI:D