Devintą pergalę Italijos vyrų krepšinio čempionate iškovojo Virginijaus Praškevičiaus Kapo d‘Orlando „Upea“, ketvirtadienį išvykoje 107:101 palaužusi Neapolio „Carpisa“. Po šios pergalės „Upea“ pakilo į penkioliktąją turnyrinės lentelės vietą.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Virginijus Praškevičius, per 26 minutes pelnęs 22 taškus (4/5 dvit., 4/5 trit., 2/2 baudų). Tiesa, visus savo taškus jis surinko iki ketvirtojo kėlinio. Sunkusis krašto puolėjas taip pat atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius bei 4 kartus prasižengė.

„Upea“: Virginijus Praškevičius 22, Marque Perry 20, Vassilis Evtimovas (13 atk. kam.) ir Vincento Esposito po 19, Kristapas Janičenokas 16.

„Carpisa“: Lynnas Greeras 38 (12/17 dvit., 6 rez. perd.), Ansu Sesay 20, Masonas Rocca 16, Michelis Morandais 10.

•

Pirmą turnyrinės lentelės vietą išsaugojo Trevizo „Benetton“, 92:83 įveikusi Kantu „Vertical Vision“. Tai buvo 24 Trevizo klubo pergalė.

Daugiausia taškų nugalėtojams pelnė Ramūnas Šiškauskas. Per 35 minutes jis surinko 19 taškų (5/8 dvit., 2/3 trit., 3/3 baudų), perėmė 6 ir atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir 3 kartus suklydo. Jis surinko net 32 naudingumo balus.

„Benetton“: Ramūnas Šiškauskas 19 (6 per. kam.), Andrea Bargnani 18, Urošas Slokaras 15, Drew Nicholasas 13, Petaras Popovičius 11, Nikos Zisis 10.

„Vertical Vision“: Kebu Stewartas 23 (12 atk. kam.), Andrea Michelori 15, Nicolas Mazzarino ir Davide’as Lamma po 10.

•

Trečia vietą užimanti Sienos „Montepaschi“ ekipa 83:67 nepaliko vilčių Teramo „Navigo.it“ ir iškovojo 22 pergalę.

Nugalėtojams atstovaujantis Rimantas Kaukėnas per 30 minučių surinko 16 taškų (2/4 dvit., 4/7 trit.), perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Jo komandos draugas Mindaugas Žukauskas per 19 minučių pelnė 6 taškus (0/2 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Montepaschi”: Rimantas Kaukėnas 16, Andrea Pecile 15, Benjaminas Eze 14.

„Navigo.it“: Josephas Crispinas 26, Mike’as Bernardas 13, Damienas Ryanas 11.