Antrą pergalę Rusijos krepšinio lygos ketvirtfinalyje iškovojo Kazanės „Uniks“ klubas, kuria atstovauja du lietuviai, o trenerio asistentu dirba Valdemaras Chomičius. „Uniks“ 73:52 įveikė Maskvos „Dinamo“ ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2-0.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Kšyštofas Lavrinovičius, per 27 minutes pelnęs 17 taškų (2/2 dvit., 2/6 trit., 7/8 baudų). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, perėmė kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Saulius Štombergas prie pergalės prisidėjo 9 taškais (2/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudų). Per 22 minutes jis taip pat atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

„Uniks“: Kšyštofas Lavrinovičius 17, Piotras Samoilenko 16.

„Dinamo“: Hanno Mottola 14, Myre’as Chatmanas 11.

•

Per žingsnį nuo iškritimo atsidūrė Rūtenio Paulausko treniruojamas Maskvos srities „Dinamo“. Jis 77:85 nusileido Chimkų „Chimki“ ir ketvirtfinalio serijoje pralaimi 0-2.

13 taškų „Dinamo“ ekipai pelnė Andrius Giedraitis. Per 27 minutes jis pataikė 5 dvitaškius iš 6 ir vieną tritaškį iš 3, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

„Dinamo“: Samuelis Hoskinas 15, Stevenas Smithas 14, Andrius Giedraitis, Igoris Zamanskis ir Nikita Morgunovas po 13.

„Chimki“: Aleksandras Petrenko 16, Oskaras Torresas 14, Rubenas Wolkowyski 13, Borisas Gorencas 11.

jis pataike 5 dvitaskius is 1?:D gerai varot;))