Itin sėkmingai savaitgalis praėjo Arvydui Čepuliui ir jo atstovaujamai Ploješčio „CSU Asesoft“ komandai, kuri Rumunijos pirmenybėse atsidūrė per žingsnį nuo finalo.

Šeštadienį lietuvio ekipa išvykoje 87:85 (22:26, 23:23, 20:20, 22:16) palaužė Mediašo „Gaz Metan“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Čepulis per 21 minutę pelnė 3 taškus (0/4 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, 4 kartus prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Vakar (04.29) „CSU Asesoft“ klubas svečiuose 94:90 (22:18, 24:27, 24:15, 24:30) dar kartą įveikė Mediašo „Gaz Metan“ žaidėjus ir padvigubino pusfinalio serijos rezultatą 2-0.

Lietuvis aikštelėje praleido 34 minutes, surinko 15 taškų (1/4 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 sykį prasižengė bei surinko 16 naudingumo balų.

Trečiasis serijos mačas šeštadienį (05.05) bus surengtas Ploještyje.

Atrinkti (0) Visi (2)
romka
dvi pergales isvykoje pries reguliariojo sezono nugaletojus, normaliai cepulio asesoft