Vilniaus krepšinio mėgėjų lygos (VKML) „2 grupės“ sezonas baigtas. Penktadienį (05-05) sužaistos paskutiniosios finalo rungtynės, po kurių paaiškėjo „2 grupės“ čempionai - „Tikrosios saugos“ krepšininkai. Tiesa, dar dvi ekipos „Kolegos“ ir „United sharks“ žais pereinamąsias rungtynes su „Top16“ komandomis.

Lemiamose finalo rungtynėse nugalėtojas paaiškėjo tik po pratęsimo. „Tikroji sauga“ 97:87 įveikė „Vilniaus Kolegija-2“ ir laimėjo seriją 2-0.

Pirmosiomis minutėmis į priekį išsiveržę (3:2) „TS“ krepšininkai, vėliau buvo priversti vytis varžovus (8-ąją minutę 13:20). Antrajame ketvirtyje ir toliau iniciatyvą bei pranašumą savo rankose laikė „VIKO-2“ (32:25), tačiau keturioliktąją minutę „Tikroji sauga“ spurtavo 12:5 bei išlygino rezultatą (37:37).

Perėmę iniciatyvą į savo rankas „TS“ visą trečiąjį kėlinį turėjo 5 taškų pranašumą (55:50, 60:55). Ketvirtajame ketvirtyje užvirė įnirtinga kova. Per pirmąją minutę „Tikroji sauga“ atsiplėšė (68:57) ir iki pat ketvirčio vidurio turėjo didesnę negu 7 taškai persvarą. 7-ąją minutę ekipas dar skyrė 5 taškai, tačiau likus žaisti 25 sekundes „VIKO-2“ išlygino rezultatą (78:78) ir išplėšė pratęsimą.

Jį sėkmingiau pradėjo „Vilniaus Kolegija-2“ krepšininkai (82:79), tačiau jam įpusėjus „TS“ jau turėjo 8 taškų pranašumą (92:84).

„Tikrąją saugą“ į pergalę atvedė trijulė - Tomas Sanda (31 tšk., 8 atk. kam.), Marius Repečka (20 tšk., 9 atk. kam.) bei Martynas Narkauskas (19 tšk., 12 atk. kam., 4 per. kam.). Jiems sėkmingai talkino Naglis Menkevičius (11 tšk.), Vygantas Bučelis (8 tšk., 8 atk. kam.) ir Audrius Liubeckas (8 tšk.).

„VIKO-2“ gretose išsiskyrė Laurynas Ralys (27 tšk., 10 atk. kam., 4 per. kam.), Audrius Dimičiukas (20 tšk., 7 rez. perd.), Tomas Verseckas (18 tšk., 9 atk. kam., 4 per. kam.).

aka
galima galima, tik saikingai:), bet TS po viso iki galo atlikto darbo kazkajp nesaikingai pagere shampano :)) geraj kad ne darbo metu:))
P.S. pagal top 16 ir 2 grupes perzaidimo rezultatus matyti kad pirmos 4-ios 2 grupes komandos labai sekmingai isilies i top 16 grupe:))