Davido Westo reakcija į arbitro švilpuką Nuotr.: AP – Scanpix
Paulas George'as ir George'as Hillas džiaugiasi pergale atkrintamosiose Nuotr.: AP – Scanpix
Indianos „Pacers“ šokėjos Nuotr.: AP – Scanpix
„Magic“ krepšininkų diskusija Nuotr.: Reuters – Scanpix

Pralaimėję pirmąsias serijos rungtynes, Indianos „Pacers“ atsiliko ir įpusėjus antrosioms. Tačiau dominuojantis trečiasis kėlinys padėjo pakeisti mačo eigą ir išlyginti serijos rezultatą.

Antrosiose NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Pacers“ namie 93:78 (24:21, 18:23, 30:13, 21:21) nugalėjo Orlando „Magic“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1.

Po dviejų kėlinių „Pacers“ atsiliko 42:44, tačiau po ilgosios pertraukos į aikštę grįžo visiškai kitaip nusiteikę. Jie laimėjo trečią kėlinį 30:13 ir perėmė mačo kontrolę į savo rankas.

„Niekas nebuvo patenkintas tuo, kaip mes žaidėme. Nemanau, kad žaidėme su pakankamai energijos ar buvome pakankamai agresyvūs“, – sakė „Pacers“ puolėjas Tyleris Hansbroough.

Pirmąsias komandų rungtynes „Magic“ laimėjo 81:77. Kitos dvejos serijos rungtynės vyks Orlande.

„Pacers“: Davidas Westas (11 atk. kam.), Danny Grangeris ir George'as Hillas po 18, Paulas George'as 17, Leandro Barbosa 11.

„Magic“: Glenas Davisas 18, J.J. Redickas 13, Jameeras Nelsonas 12, Ryanas Andersonas 11, Hidayetas Turkoglu 10.

Vaizdo reportažas:

Atrinkti (1) Visi (3)
Šaunu, dabar reikia Pacers komandai laimėti Orlande ir pergale serijoje manau būtu garantuota... 4-2
2012-05-01
Saindien per pirma puse Pacers ginklas tikrai nebuvo tritaskiai o greicia "Big Baby" Davis arba pick'n'rollas/ Taip ir turio ziasti orlandas. Kuomet tik jie prareda perdaug metyti is toli tuomet apsiginti pries juos buna paprasciau. Nenuostabu kad Pacers pagrindine persvara susikrove antroje rungtyniu puseje kai Orlandas nebekontroliavo baudos aiksteles ir Davi's nebegaudavo pick'n'rollo deriniu.