ULEB Eurolygos ir VTB jungtinės lygos sutartis dėl Eurolygos kelialapio dalybų – atšaukiama, rašo lrytas.lt.

Neoficialiais Eurolygos šaltinių duomenimis, po Eurolygos vykdančiojo direktoriaus Jordi Bertomeu ir VTB jungtinės lygos rėmėjų susitikimo nuspręsta, kad VTB jungtinės lygos nugalėtoja iškovos ne kelialapį į Eurolygą, o turės galimybę dalyvauti atrankos turnyre.

Tokiu atveju, jei VTB jungtinės lygos nugalėtoja taptų Maskvos CSKA ekipa, kuri turi Eurolygos A licenciją, kelialapis į atrankos turnyrą atitektų antrosios vietos nugalėtojai arba tai komandai, kuri neturi garantuotos licencijos į turnyrą.

Primename, kad balandžio viduryje Bertomeu Maskvoje pristatė projektą, pagal kurį VTB jungtinės lygos turnyras Rytų Europoje taptų svarbiausiomis varžybomis, kuriose dalijami kelialapiai į Eurolygą ir Europos taurės turnyrą.
Nacionaliniai čempionatai būtų nustumti į šoną. Tokio projekto svarstymas sukėlė didžiulę nepasitenkinimo bangą Lietuvos krepšinio pasaulyje.

Rodyti komentarus
Atrinkti (3) Visi (36)
rodmangeras komentas bird


Ačiū.
2012-05-02
+1
Atsakyti
geras komentas bird
2012-05-02
+2
Atsakyti
yes pagaliau atsauke
2012-05-02
+2
Atsakyti
Kad ir kaip čia gausis, aš už tai, kad Eurolygoje būtų kuo daugiau rungtynių. Įdomios tos rungtynės ar ne... Aš toks fanas, kuriam įdomios visos rungtynės, žaidžia su "silpnais ar su stipriais. Man gerai. Pritariu kolegai dėl NBA (ten irgi kai kurios rungtynės "neįdomios"...). Būtų ir čia tas pats. Išplėstų komandų skaičių, užtektų vietos ir mūsų dviems klubams ir rusams, ir net ukrainiečiams. Be to, aš kaip ir pritariu Eurolygos nuostatai, kad Eurolygos komanda turi žaisti Eurolygoje, o ne taip kaip mūsų grandai (EL, BBL, VTB, LKL + (LKF)). Pilna Europa įvairių lygų, nors mano subjektyvia nuomone tikrai užtektų dviejų lygų vienai komandai ir viskas (tarkim Žalgiriui/Rytui LKL ir EL; Rūdupiui/Šiauliams LKL ir Europos taurės; Neptūnui/P.Žvaigždės LKL ir BBL...).
2012-05-02
+3
Atsakyti
As
to Olimpietis_1 (0)

Eurolyga atsisake 3 grupių modelio, kuriose buvo po 8 komandas del to kad klubai buvo nepatenkinti rungtynemis kurios nieko nelemia. Turiu minty tai, kad jau pries kelis macus iki reguliariojo sezono pabaigos dazniausia budavo aiski didzioji dalis top 16 dalyviu. Taigi tavo variantas butu kaip ir zingsnis atgal. Vis del to sutinku, kad siandieninis rungtyniu skaicius nera tenkinantis. Is esmes yra dilema kaip suderinti kad butu maximalus svarbių ir idomiu rungtyniu skaicius taciau, turnyras nebūtų labai trumpas. Būtų galima mastyti apie NBA modeli, deja ten regluriasusis sezonas yra isvis neidomus o intriga prasideda playofuose. Vis del pliusas ten yra tas kad visos komandos susitinka viena su kita. Taigi tiek pamastymu.
2012-05-02
Atsakyti
А так налицо классическая патовая ситуация. С одной стороны, Евролига от имени своего гендиректора Жорди Бертомеу разрешила Лиге ВТБ распределять еврокубковые лицензии для клубов, входящих в нее стран, что вроде бы позволяет считать деятельность "переговорщика" Ватутина успешной. С другой стороны - все члены Лиги ВТБ, кроме России, Белоруссии и Казахстана, с итогами переговоров не согласны, возмущаясь тем, что велись они без их ведома и привели к ущемлению их интересов. Активнее всех протестуют представители Литвы и Украины, суть высказываний которых можно свести к "Оставьте все, как есть!" Но в том-то и дело, господа хорошие: "как есть" уже не будет.

Очевидно, что с фактическим упразднением ПБЛ Единая лига ВТБ будет серьезно реформирована. Вряд ли российские клубы согласятся бороться за путевки в плей-офф в групповом турнире, на смену которому, скорее всего, придет полноценная регулярка, то есть число матчей для каждого участника увеличится раза в два. По всей видимости, растянется во времени и кубковая стадия, которую будет венчать не "Финал четырех", а финальная серия до трех побед. Учитывая, что с грядущим объединением Кубка Европы и Кубка вызова и "раздуванием" "Топ-16" Евролиги количество еврокубковых игр также возрастет, продолжать параллельно выступать в Единой лиге ВТБ и национальном чемпионате станет практически невозможно.

Tai va ,dar labai daug neaiskumu kaip bus su LKL reguliariu sezonu , ka nuspres "grandai" . Jei macu padauges vos ne dvigubai VTB dar EL top-16 dasideda rungtyniu... Po geguzes 20d. turetu daug kas paaisketi :)
2012-05-02
-1
Atsakyti
O as isvis nesuprantu, kodel Eurolyga taip staiga eme ir pripazino ta rusu VTB (nors ne, isties suprantu - $$$). Geriausias mano akimis imanomas variantas, tai deti skersa ant tu VTB, skelti eurolyga i dvi grupes po dvylika komandu ir tegul kapojasi, paliekant visa tolesne tvarka po senovei - top 16, ir visas atkrintamasias. Taip visom komandom bus uztikrinta bent po 20 solidziu rungtyniu, kietesnems ir virs trisdesimties. Iskart atsoks fantazija dar i visokias VTB eit lost, o ir pati eurolyga solidziau atrodys, kai viskas nekabos ant keliu varzybu ir vienos ar kelios juodos dienos negales su**sti viso sezono.
2012-05-02
+1
Atsakyti
2012-05-02 14:21

Rytfaniu_vadas (+1.07)

Dangis

Realiai sis sprendimas duoda ruseliams antra licenzija Eurolygoje...Juk realu sudaryti tvarkarasti taip, kad CASK eliminuotu is kovos tuos klubus, kuri VTB nenori matyti Eurolygoje ir atvertu duris keliems klubams (kurie tai issiaiskintu tarpusavyje), kuriems sudarytu lengvesni kelia iki finalo...

Realiai tai tu skaityti nemoki arba ( cia jau sunkiau istaisoma ) problemos su suvokimu DDD

Teisingai pastebejai! :DDDDD

_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
2012-05-02
+1
Atsakyti
Tai cia tipo vainausku komjaunimo laikrascio komanda tikisi dar vieno numesto apgrauzto kaulo? Kas is to, pries sezona nevykeliams leido atranka net ir pas save namie susiorganizuoti, bet vistiek Galatasarajus ramiai spjove i snuki raudonuju komuniagu pasekejams.
2012-05-02
Atsakyti
DangisRealiai sis sprendimas duoda ruseliams antra licenzija Eurolygoje...Juk realu sudaryti tvarkarasti taip, kad CASK eliminuotu is kovos tuos klubus, kuri VTB nenori matyti Eurolygoje ir atvertu duris keliems klubams (kurie tai issiaiskintu tarpusavyje), kuriems sudarytu lengvesni kelia iki finalo...


Realiai tai tu skaityti nemoki arba ( cia jau sunkiau istaisoma ) problemos su suvokimu DDD
2012-05-02
+2
Atsakyti
Realiai sis sprendimas duoda ruseliams antra licenzija Eurolygoje...Juk realu sudaryti tvarkarasti taip, kad CASK eliminuotu is kovos tuos klubus, kuri VTB nenori matyti Eurolygoje ir atvertu duris keliems klubams (kurie tai issiaiskintu tarpusavyje), kuriems sudarytu lengvesni kelia iki finalo...
2012-05-02
-4
Atsakyti
Paprasščiausiai vieną Eurolygos vietą galėtų atimt iš Ispanų ir suteikt VTB nugalėtojui. LKL nugalėtojas kaip ir seniau gautų kvietimą į Eurolygą, o ir VTB lyga atrodytų svarbesnė. Aš asmeniškai nieko prieš VTB neturiu, visgi daug aukšto lygio, bet tik kol nebandoma išdulkint mažesnių šalių atimant iš jų galimybę žaist Eurolygoj.
2012-05-02
Atsakyti
DAVIDAS
sutartu rungtyniu erulyga netoliaruoja. puiku:)
2012-05-02
+1
Atsakyti
rusai tikrai nenurims pinigai tai sumoketi
2012-05-02
+1
Atsakyti
Artistas
Aš irgi manau, kad čia laikinas sprendimas aistrų apraminimui. Nemanau kad rusai nurims. Aišku įmanomas variantas, kad Rusijos valdžiai krepšinis taps neįdomus... Čia variantų gali būti daug. Bet jei ULEB integruoja VTB į savo turnyrus, jie turi ir vadovauti, o ne Ivanovas. Tada ir požiūris gal būtų kitoks. Bet kieno pinigai, to ir muzika. Tik mums nevertėtų pagal tą muziką šokti.
2012-05-02
+1
Atsakyti
Malonu, kad Lietuvos nuomonė krepšinyje dar kažką reiškia.
2012-05-02
-1
Atsakyti
cimasRytfaniu_vadashttp://www.euroleague.net/euroleague-bas...Labai gerai, kad internetu moki naudotis ir skaityti. Bet tik čia nuraminimas, kad jei nelošim VTB neprarasim teisės lošti EL kaip, kad skelbė klubų atstovai.


O kur as teigiau priesingai ? Rusai savo isdalies pasieke jiem labai svarbu buvo lygos pripazinimas , ir ji gavo . Dabar tik nuo komandu priklauso ar jos los visa LKL sezona , ir zinant rusus , po metu po keliu jie tikrai nores korekciju
2012-05-02
+2
Atsakyti
Rytfaniu_vadashttp://www.euroleague.net/euroleague-bas...


Labai gerai, kad internetu moki naudotis ir skaityti. Bet tik čia nuraminimas, kad jei nelošim VTB neprarasim teisės lošti EL kaip, kad skelbė klubų atstovai.
2012-05-02
Atsakyti
Kur parašyta, kad sistema nesikeis?

http://www.euroleague.net/euroleague-bas...

Parašyta, kad nebus žalingo poveikio dalyvauti EL varžybose. Žodžiu leidžia dalyvauti klubams kur nori kaip nori. Bei tuo pačiu pirmą kartą oficialiai pripažino VTB lygą. Kas į naudą tik Rusams nes UNiks RUsijos lygoje geriausiu atveju liks 5, o Loko 1/2 CSKa nepraeis. Jei ilgametė ULEb reitingo sistema pasikeis tiek kiek tikėtasi tai kas mes naujins, o ne be kas 3 metus. Tai Rytas atrankoje ir taip dalyvaus. O reitingo taškus klubai neša toms PRIPAŽINTOMS ULEB lygoms (kad ir Portugalijos čempionas gali imti B licenzija, bet šalies reitingas juokingas) kur dalyvauja reguliariam čempionate. O VTB ką tik tapo pripažinta. Romanovo simptijas aiškios ir jas pakeisti galės nebent Sabas su savo aura (čia be bajerio ir tiesiogine prasme) , o ir Bebras yra prasitaręs, kad Vainauskas jiems jau pranešęs kur jie loš. Tad ko mes galim teigiamo iš grandų tikėtis. O juk ir pinigėlių savų tik mažėja. Tad LKL čempionų licenzija po kiek laiko gali tapti niekinė. Nors visada galima tikėtis, kad lošim reguliariam ir ten ir ten. Bet koks hemarojus ir koks krūvis bei ar su tokiu persunktu tvarkaraščiu, kuris kitą sezoną tik dar kartą smarkiai išaugtų, ar galima ką tikėtis laimėti??? Ai tiesa yra dar vienas variantas, kad planuoti abiems grandams neišeiti iš EL grupės.
2012-05-02
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 36

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.