Krepšinio sostine tituluojamas Kaunas visą antradienį pulsavo krepšinio ritmu. Nuo ankstyvo ryto prie Kauno „Akropolio“ vyko tradicinis „Žalgirio“ gatvės krepšinio turnyras 3 prieš 3. Daugiau nei 10 valandų 12-oje krepšinio aikštelių rekordinis dalyvių skaičius kovojo dėl nugalėtojų vardo.

Šiais metais krepšinio aikštelėje jėgas nusprendė išbandyti net 277 komandos, daugiau nei 1000 dalyvių. Geriausiųjų vardo siekė krepšinio mėgėjai, žiniasklaidos atstovai, rėmėjai. Žaidėjai buvo suskirstyti į 9 pogrupius pagal amžiaus grupes.

Pažiūrėti, kaip gatvės krepšinį žaidžia mėgėjai, atvyko ir BBL čempionai „Žalgirio“ krepšininkai. „Smagu, kad tiek daug dalyvių susirinko į turnyrą, ypač jaunimo. Geras oras, krepšinis, ko daugiau norėti laisvadienį“, - geros nuotaikos nestokojo „Žalgirio“ komandos kapitonas Paulius Jankūnas.

„Mėgstu krepšinį, todėl su draugais nusprendėme sudalyvauti ir tiesiog smagiai praleisti laiką“, – teigė turnyro dalyvis Simas.

Krepšinio mokykloje sportuojančios Kamilė, Smiltė ir Mantė taip pat nusprendė išbandyti save. Savo komandą jos pavadino „Antifryzas“. Merginos norėjo parodyti, kad krepšinį moka žaisti ne tik vyrai.

Vasariškas oras ir krepšinis iš namų išviliojo visus kauniečius, mylinčius šį žaidimą. Įnirtingų turnyro kovų pasižiūrėti susirinko minios miestiečių. Vieni atvyko palaikyti savo draugų, giminaičių, kiti tiesiog pasimėgauti krepšiniu. „Turnyre dalyvavo du mano sūnūs, todėl būtinai stebėjau, kaip jie žaidžia ir sirgau už juos“, – sakė kaunietė Ramunė.

Prieš prasidedant turnyrui, jo dalyvių atvyko pasveikinti „Žalgirio“ komandos treneris Aleksandras Trifunovičius, iškilmingai davęs startą trijulių varžybų pradžiai.

Vėliau žalgiriečiai stebėjo naujos pramogos Lietuvoje – Slambolo (angl. Slamball) parodomąsias rungtynes. Improvizuotame dėjimų konkurse dešimties laimingųjų bandymus vertino Jankūnas, Milovanas Rakovičius ir Robertas Javtokas. Beje, Rakovičius tapo vieninteliu „Žalgirio“ komandos krepšininku, išdrįsusiu išbandyti Slambolo ringą. Įspūdingą jo dėjimą žiūrovai pasitiko audringais plojimais.

Turnyre dalyvaujančioms komandoms vėl grįžus į krepšinio aikšteles, „Žalgirio“ krepšininkai lipo ant scenos, ant kurios tiek dalyviai, tiek žiūrovai galėjo įsiamžinti bendrose nuotraukose su savo mėgiamiausiais žaidėjais.

Di­džiu­lio dė­me­sio su­lau­kė ir rung­tis „Ap­lošk Kal­nie­tį“ – jos tiks­las bu­vo kuo ori­gi­na­liau įmes­ti ka­muo­lį į krepšį. „Jau­nų­jų da­ly­vių ir ma­no kon­ku­ren­tų iš­mo­nė bu­vo tik­rai be­ri­bė. Var­žo­vai nu­ste­bi­no to­kiais įspū­din­gais me­ti­mais, ko­kių aš tik­rai ne­su­gal­vo­čiau. Da­ly­vau­ti re­kor­di­nį „Žal­gi­rio“ ko­man­dos ger­bė­jų bū­rį vie­ni­jan­čio­je fies­to­je tik­rai ma­lo­nu. Prie šil­tos at­mos­fe­ros nea­be­jo­ti­nai pri­si­dė­jo ir pui­kus oras“, – po šven­tės sa­kė Kalnietis.

Žalgiriečiai taip pat apdovanojo originaliausio komandos pavadinimo konkursą laimėjusią ekipą. Ja tapo komanda iš Veiverių „Atiduok karvę obage velnių!“. Prizą jauniausiai turnyro komandai įsteigė „Kauno diena“. Kamuolius su žalgiriečių parašais gavo devynmečių „Auksinis sparnas“ komandos nariai. „Kauno Akropolis“ rinko stilingiausią turnyro komandą ir dovanų čekius padovanojo vien iš merginų sudarytai trijulei „blaivioji Lietuva“.

Žalgiriečiams pasirodžius turnyre, juos iš karto apspito būrys gerbėjų. Norinčiųjų savo nuotraukų albumą papildyti mylimiausių krepšininkų nuotraukomis atsirado ne vienas, tačiau žalgiriečiai mielai pozavo ir aktyviai bendravo su gerbėjais, dalino autografus.

Turnyro vaizdo reportažas


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (5)
video
youtube .com /watch? v=1Bpw OODoejw &feature=youtu.be
2012-05-02
Atsakyti
Vaizdas
keliama į youtube
2012-05-02
Atsakyti
zal
o kd gal zinot?
2012-05-02
+1
Atsakyti
Vaizdas
bus ;)
2012-05-02
-1
Atsakyti
ar bus
video?
2012-05-02
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 5

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.