Sekmadienį vykusios Ispanijos čempionato 33 turo rungtynės nesėkmingai susiklostė klubams, kuriuose žaidžia lietuviai. Sevilijos „Caja San Fernando“ kitą savaitę sužais paskutines reguliariojo sezono rungtynes. Už atkrintamųjų varžybų borto likti gali ir Valensijos „Pamesa“.

CSF krepšininkai patyrė dar vieną nesėkmę. Išvykoje Sevilijos ekipa 73:88 (20:32, 15:19, 23:12, 15:25) nusileido Vitorijos „Tau Ceramica“ krepšininkams.

Pralaimėtojams Donatas Slanina per 32 minutes pelnė 9 taškus (2/6 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius, 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Tau Ceramica“: Predragas Drobnjakas ir Luisas Scola (15 atk. kam.) po 20 taškų, Roko Leni Ukičius 13, Serkanas Erdoganas 10.

CSF: Lou Roe 25, Darrenas Phillipas 20 (10 atk. kam.), Branimiras Longinas 11, Donatas Slanina 9.

Svarbią dvikovą pralaimėjo „Pamesa“ komanda. Ji namie 72:76 (17:18, 21:20, 19:17, 15:21) buvo priversta pripažinti čempionų titulą ginančių Madrido „Real“ krepšininkų pranašumą.

Mindaugas Timinskas pralaimėtojams per 22 minutes įmetė 5 taškus (1/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 3 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Pamesa“: Dimos Dikoudis 20, Vule Avdalovičius 16, Rubenas Garcesas 12 (14 atk. kam.), Anthony Goldwire'as 9.

„Real“: Louisas Bullockas 23, Felipe Reyesas 20 (14 atk. kam.), Igoris Rakočevičius 9.

Vienų iš Ispanijos pirmenybių lyderių pranašumą turėjo pripažinti Žeronos „Akasvayu“. Ji namie 67:73 (22:17, 8:20, 16:15, 21:21) nusileido Barselonos „Winterthur“ ekipai.

Dainius Šalenga per 32 minutes įmetė 8 taškus (3/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Akasvayu“: Arielis McDonaldas 19, Kevinas Thompsonas 12, Dainius Šalenga ir Terrelas Myersas po 8.

„Winterthur“: Juanas Carlosas Navarro 25, Shammondas Williamsas 12, Jordi Triasas 10.

Aukščiausioje vietoje iš komandų su lietuviais žengia „Akasvayu“. Per 33 dvikovas 17 kartų laimėjusi Šalengos komanda užima 7-ąją vietą. 9 poziciją užima kartą mažiau laimėjusi „Pamesa“, kuri dar turi galimybių įšokti į atkrintamųjų varžybų traukinį. Tuo tarpu CSF, pasiekusi 13 pergalių, užima 12-ąją vietą ir kitą savaitę žais paskutines sezono rungtynes.