Detroito „Pistons“ jau pirmosiose Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynėse įrodė savo jėgą. Konferencijos čempionų titulą ginanti ekipa namie 113:86 (26:16, 43:32, 25:15, 19:23) sutriuškino Klivlendo „Cavaliers“ ir pirmauja serijoje iki 4 pergalių 1-0.

„Pistons“ dar prieš didžiąją pertrauką išsprendė visas problemas, kai per 24 minutes į varžovų krepšį sugebėjo įmesti 69 taškus. „Cavaliers“ per tą laiką buvo pelnę 48 taškus ir vėliau nebesugebėjo priartėti arčiau. Per pirmąją mačo pusę šeimininkai pataikė net 10 tritaškių iš 11.

„Buvo puiku, kadangi manau, jog svarbu priversti LeBroną dirbti“, – po dvikovos pareiškė Richardas Hamiltonas. „Tai mūsų nesužlugdė, tik šiek tiek nusiminėme, – teigė LeBronas Jamesas. – Giniesi 22 ar 23 sekundes ir tuomet jie pataikė tritaškį aidint atakai skirtam laikui“.

Klivlendo ekipai atstovaujantis Žydrūnas Ilgauskas per 22 minutes pelnė 14 taškų (5/14 dvit., 4/6 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 22 taškai, Žydrūnas Ilgauskas 14, Andersonas Varejao 12.

„Pistons“: Tayshaunas Prince'as 24, Richardas Hamiltonas 20, Chauncey Billupsas 14 (10 rez. perd.), Antonio McDyessas ir Lindsay Hunteris po 12, Rasheedas Wallace'as 10.

•

Tuo tarpu Vakarų konferencijos ir NBA čempionų titulą ginantis San Antonijaus „Spurs“ klubas namie 87:85 (26:29, 20:23, 25:20, 16:13) palaužė Dalaso „Mavericks“ ir Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje išsiveržė į priekį 1-0.

Pergalę lėmė taiklus Bruce‘o Boweno tritaškis iki mačo pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 15 sekundžių. Po jo metimo rezultatas tapo 87:84 ir „Mavs“ per likusį laiką sugebėjo surinkti vos tašką. Jie turėjo progą persverti rezultatą paskutinėje atakoje, tačiau Emanuelis Ginobili apsigynė nuo Jerry Stackhouse‘o metimo ir „Spurs“ šventė pergalę.

„Spurs“: Timas Duncanas 31 (13 atk. kam.), Tony Parkeris 19, Emanuelis Ginobili 15.

„Mavericks“: Jerry Stackhouse‘as 24, Dirkas Nowitzki 20 (14 atk. kam.), Joshas Howardas 19, Jasonas Terry 14.

niekada nepatiko cav.
2006-05-09
-2
:DDDDDDD taip ir turejo but.... nes lose pries normaliai besiginabcia komanda... lebronas negalejo laisvas metyt... del to ir gawo...
2006-05-08
bl ziuriu tu eugene megsti varyt ant kitu zaideju!!!
2006-05-08
ai uzmete, kita vertus kaip nepaziuresi cavs vieno zmogaus orkestras
2006-05-08
bl toks jausmas kad kavalierius uzkase jau pistonsai,nebesvaikit jau,kai toks taiklumas kazin kas galetu laimeti,ot zinovai
2006-05-08
VIskas cia taip kaip turi buti, pries veja nepam...
2006-05-08
-1
ka jus cia kalbat, cavs pz. ar skaitet kaip troicus pistons pataike?cia tik karta per metus taip gali sektis arba isvis niekad. kitos rungtynbes visai kitokios turetu but, nemanau kad jie vel imes 10 is 11 tritaskiu.cia bet ka suzlugdytu