Savaitgalį pradidėjo Lietuvos krepšinio veteranų finalinių ketvertų turnyrai. Šį savaitgalį krepšinio veteranai išsiaiškino stipriausius „55+“ amžiaus grupėje.

Šioje grupėje nugalėtojais tavo Vilniaus „Vilnius 55+“ veteranai. Jie per ypač atkakliai vykusias finalo rungtynes tik po dviejų pratęsimų 50:48 nugalėjo Kauno „Žalgiriečius veteranus“ ir pelnė pirmąją „55+“ grupės vietą.

„Vilnius 55+“: V.Bazilevskis 16 taškų, A.Lenkšas 14, R.Ramanauskas 12.
„Žalgiriečiai veteranai“: A.Šidlauskas 16, M.Zinkevičius 15, J.Lukošius 13.

Per rungtynes dėl trečiosios vietos, Panevėžio „El – Eko Sport“ 49:42 nugalėjo Klaipėdos „Naftos“ komandą.

„El – Eko Sport“:  V.Valiukevičius 20, A.Krikščiūnas 13, G.Gantarskis 11.
„Nafta“:  V.Lebedevas 14, V.Petravičius 8.

Pusfinaliuose atkakliausias susitikimas vyko tarp Kauno „Žalgiriečių veteranų“ ir Panevėžio „El – Eko Sport“ ekipų. Rungtynes po atkaklios kovos 59:58 laimėjo kauniečiai.

„Žalgiriečiai veteranai“: A.Šidlauskas 13, J.Lukošius 12, A.Anužis 11.
„El – Eko Sport“: G.Gantarskis 19, V.Valiukevičius 11.

Kitas penktadienį vykęs pusfinalis nebuvo toks atkaklus kaip pirmasis. Per jį Vilniaus „Vilnius 55+“ 56:40 nugalėjo Klaipėdos „Naftą“.

„Vilnius 55+“: V.Bazilevskis 19, A.Lenkšas 11, J.Kaziūnas 11.
„Nafta“: R.Atas 14.

Pasibaigus turnyrui, Lietuvos krepšinio federacijos įsteigtais prizais buvo apdovanoti naudingiausi kiekvienos ekipos žaidėjai. Prizus gavo Valerijus Bazilevskis („Vilnius 55+“), Alvydas Šidlauskas („Žalgiriečiai veteranai“), Vygandas Valiukevičius („El – Eko Sport“) ir Romualdas Atas („Nafta“).

Taip pat buvo pagerbti ir prie turnyro vykdymo prisidėję kiekvienos komandos vadovai: Aanatas Lenkšas („Vilnius 55+“), Algimantas Anužis („Žalgiriečiai veteranai“), Bronius Pliavga („El – Eko Sport) ir Algimantas Žičkus („Nafta“).

Po finalinių rungtynių buvo nuspręsta, kad kitais metais vyksiančias finalinio ketverto varžybas rengs šių metų nugalėtojai – Vilniaus „Vilnius 55+“ krepšininkai.