Marcas Gasolis įveikia Blake'o Griffino gynybą
Nuotr. Reuters – Scanpix
Memfio „Grizzlies“ dar nėra pasirengę pabaigti šio sezono. Penktosiose NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse „Grizzlies“ savo aikštėje 92:80 (36:22, 21:20, 20:23, 15:15) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-3.

Įpusėjus mačui šeimininkai pirmavo 57:42, o trečiajame kėlinyje vienu metu turėjo net 24 taškų pranašumą, tačiau „Clippers“ nenuleido rankų ir ketvirto kėlinio viduryje priartėjo iki 75:81.

„Grizzlies“, kurie iššvaistė 27 taškų persvarą pirmajame serijos mače ir patyrė nesėkmę, šįkart klaidos nebekartojo. Jie nebeleido varžovams labiau sumažinti atsilikimo ir iškovojo pergalę.

„Clippers“ nesėkmę apkartino atsinaujinusi Chriso Paulo kirkšnies trauma. Kol kas nežinoma, kokia rimtumo ši trauma.

Trečiajame kėlinyje kelį buvo susižeidęs ir Blake'as Griffinas, tačiau jis vėliau grįžo į aikštę.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 23, Zachas Randolphas 19 (10 atk. kam.), Rudy Gay 14.

„Clippers“: Mo Williamsas 20, Chrisas Paulas 19, Blake'as Griffinas 15 (11 atk. kam.), Randy Foye 11.