Antrąjį pralaimėjimą Vokietijos pirmenybių ketvirtfinalyje patyrė Šarūno Sakalausko treniruojama Brėmerhafeno „Eisbaren“ ekipa. Ji išvykoje 59:74 (20:22, 11:19, 12:16, 16:17) nusileido Kuakenbriuko „Dragons“ krepšininkams.

Pralaimėjusiems Audrius Maneikis per 5 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 1 kamuolį bei 2 kartus prasižengė.

Evaldas Jocys per 6 minutes prametė abu mestus dvitaškius ir taškų nepelnė, bet atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kitose antradienio (05.09) rungtynėse nesėkmę patyrė ir Martyno Mažeikos Berlyno „Alba“ ekipa. Ji išvykoje 79:83 (18:25, 19:17, 23:26, 19:15) pralaimėjo Oldenburgo „EWE Baskets“ krepšininkams.

Mažeika per 13 minučių pelnė 1 tašką (0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, bet aikštę buvo priverstas palikti surinkęs 5 asmenines pražangas.

Abejuose serijose po antradienio rungtynių rezultatai tapo lygūs 2-2. Penktosios lemiamos rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį (05.11) ekipų su lietuviais aikštelėse.