Antrąją nesėkmę Vokietijos pirmenybių ketvirtfinalio serijoje patyrė Bonos „Telekom Baskets“ krepšininkai. Simono Serapino ir Beno Veikalo astovaujama Bonos ekipa išvykoje 92:102 (19:24, 26:27, 18:24, 29:27) nusileido Bambergo „Brose Baskets“ krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1-2.

Starto penkete mačą pradėjęs Veikalas pralaimėjusiems per 34 minutes pelnė 21 tašką (3/5 dvitaškių, 5/6 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

Serapinas per 29 minutes pelnė 19 taškų (3/4 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 1 kartą suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Ketvirtosios serijos rungtynės antradienį bus žaidžiamos Bonoje.

Atrinkti (0) Visi (6)
Big_D
Šiaip Benas yra įžaidėjas,bet Bonoj jis žaidžia sg pozicijoj. Kėdainiuose žaidė įžaidėju. Nesakykit kad nusišneku nes aš jį pažystu nuo mažens,dažnai su juo bendrauju,o jo tėvai mano podinai.
2012-05-13
+1
SJBonoj įžaidėju žaidžia Jaredas Jordanas kuris po 8 rez. perdavimus per rungtynes atlieka, o Veikalas atakuojančiu dažniausiai, Čekijoj galbūt daugiau įžaidinėjo

jo jis yra sg o serapinas sf jordan pg gafney pf ensminger c ir šitas penketas praktiškai viską ir atlieka, nes neturi ilgo suoliuko