2012-05-14 00:06
Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ korespondentas

„Lietuvos rytui“ šį sezoną taip ir nepavyko nugalėti „Žalgirio“
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Kauno „Žalgiris“ šį sezoną pasiekė tai, ko nė viena šalies didžioji komanda nebuvo pasiekusi paskutinius 13 metų – laimėjo visas tarpusavio dvikovas su „Lietuvos rytu“.

Kauniečiai sekmadienį pergalingai pabaigė LKL finalą, kuriame triumfavo 3-0, prieš tai abu kartus laimėjo reguliariajame sezone ir kartą – BBL finale. LKF taurės varžybas šiemet „Lietuvos rytas“ boikotavo.

Tai pirmas kartas nuo 1998-1999 metų sezono, kai viena iš šių ekipų laimėjo visas tarpusavio dvikovas. Legendinį sezoną „Žalgiris“ taip pat visus kartus nugalėjo „Lietuvos rytą“.

„Svarbiausia, kas laimi finalus. Aišku, smagu, kai laimi visas tarpusavio dvikovas, bet smagiausia, kai laimi finalus“, – pasiekimo pernelyg nesureikšmino „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas.

Klubo savininkas Vladimiras Romanovas taip pat turėjo nuomonę šiuo klausimu: „Jų („Lietuvos ryto“) intrigos jau nepasiekiamos“, – atsakė Romanovas, paklaustas, kas lėmė tokį „Žalgirio“ dominavimą.

LKL finalo serija „sausai“ baigėsi pirmą kartą nuo 2006 metų. Tada 4-0 triumfavo „Lietuvos rytas“.

Rungtynių vaizdo reportažas, triumfo akimirkos, žaidėjų komentarai:

Atrinkti (0) Visi (2)
ATI
kasablankaKas tas Lietuvos Rytas?,cia tipo laikrastis,kur kaimuose uzpakalius valosi?

ne, cia toks krepsinio klubas, kuris garsina vilniu, zaisdamas antrarusiuose Europos turnyruose.